Sprache: Französisch
Verlag: Pierre Roger et Cie, Editeurs, PARIS, 1911
Anbieter: Librairie RAIMOND, Dourges, Frankreich
Couverture souple. Zustand: Bon. J.-B. HEUKELOM (illustrator). Léon GERARD A TRAVERS LA HOLLANDE 1911, Paris, Edition Pierre Roger et Cie, Editeurs In-12 (14,5 x 21 cm), broché, 204 pages, annotation manuscrite page de garde Illustré de 51 dessins à la plume par J.-B. HEUKELOM Contenu du livre : Prologue sur la Hollande - Un pays conquis sur la mer - Croquis zélandais - Rotterdam - Du Schieland au Biesbosch - Les villes savantes - Les deux capitales - Le Hollandais chez lui - Le tabac et les liqueurs - Au pays des tulipes et des fromages - Tourbe, ajoncs et bruyères - L'expansion coloniale Etat : couverture frottée et jaunie, papier propre, ouvrage solide, bon exemplaire poids : 600g.
Verlag: D. Bolle, Rotterdam, 1923
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Cloth / Linnen Hardcover. Zustand: Good / Goed. Heukelom, J.B. (illustrator). 3de / 3rd. 181 pagina's. Illustraties 1 titelplaat + 3 platen op glanzend papier in de tekst. Gebruiksspoortjes / kaft is vlekkerig. Scan op aanvraag. Size: A5.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Rotterdam, W.L. & J.Brusse, n.d. 63 pp. Ills by J.B.Heukelom. Softcover, wrappers sl.damaged. Herausgegeben von der Holländischen Eisenbahn Gesellschaft. Mit Buchsmuck van J.B.Heukelom. [43169].
Verlag: Jul. Hoffman, Germany, 1908
Anbieter: Maynard & Bradley, Leicester, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe
EUR 27,39
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbSoftcover. Zustand: Very Good. First Edition. An original chromolithograph with gilt patterning taken from Dekorativ Vorbilder (Decorative Designs) vol. VIII, Plate 18, edited and published by Jul. Hoffman c.1908. The print is very well-preserved, remaining clear, bold, and attractive. Some faint marginal toning and creasing commensurate with age, but no other major signs of wear. Why on Amazon do most sellers not describe their actual book? Buy with confidence and support a genuine Independent Bricks & Mortar Real Bookshop. We are Maynard & Bradley CAMBO & PBFA(now lapsed) members here in Leicester City Centre. Size: 350 x 250 mm. 1 pages. Text is in German. Item Type: Book. Quantity Available: 1. Shipped Weight: Under 500 grams. Category: Art & Design; Germany; 1900-1920; German Language; Pictures of this item not already displayed here available upon request. Inventory No: 09852.
Sprache: Niederländisch
Verlag: W.L. & J. Brusse's Uitgeversmaatschappij, Rotterdam, 1927
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Soft cover. Zustand: Good. 153 pp., folded paper wrappers. Wear and age toning. Good copy with ills. in black-white. 26 x 19 cm.
Verlag: L.J. Veen's uitgeversmaatschappij n.v., Amsterdam
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cloth / linnen hardcover. Zustand: good / goed. Heukelom, J.B. (illustrator). 2de / 2nd. 199 pagina's. Illustraties. 1 titelplaat + 3 platen in de tekst. Oxidatieplekjes op de snede. Size: A5 formaat.
Paperback. Zustand: Good. 3. Ongeopend. Nog niet opengesneden Dutch Deze bundel bevat een verzameling gedichten van René De Clercq, verdeeld in vier cycli: Boek I. Land; Boek II. Jeugd; Boek III. De Huiskring; Boek IV. Voor het Volk.
Verlag: , Amsterdam, S.L. Van Looy, z.d.,
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Heukelom, J.B. (illustrator). Gebonden, paars gedecoreerd linnen, originele titelpagina en frontispice, 135 x 175mm., 305 ( XIII )pp., kleine z/w illustraties. Derde vermeerderde. Boekversiering van J.B. Heukelom. In goede staat. 760 g.
Verlag: Rotterdam, Brusse., 1927
Anbieter: Manfred Nosbuesch, Kuchenheim, Deutschland
4to. 153 S. Mit zahlreichen Abbildungen. Orig.-Leinwand. Gutes Exemplar.
Verlag: S.L. Van Looy, Amsterdam, 1904
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
Cloth / Linnen Hardcover. Zustand: Good / Goed. Heukelom, J.B. (illustrator). 1ste / 1st. 180 pagina's. Illustraties. 1 titelplaat + 5 platen in de tekst. Gele linnen band, originele schutpagina's. Serie: "Bibliotheek voor jongens en meisjes", redactie Hendrik Been (Joh. H. Been) Size: A5.
Verlag: D. Bolle, Rotterdam, [1903], 1903
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Zonder het originele omslag, de bladen zitten in een geimproviseerd mapje van een andere titel (figuren en samenstellingen gebaseerd op het vierkant). Een foto van het originele omslag en titelpagina (die wel aanwezig is) zijn opgeplakt, respectievelijk op het voorblad en aan de binnenzijde van het achterblad. Compleet met alle 30 bladen. -(Het mapje heeft een geplakte rug en vochtvlekken, de bladen vertonen enkel aan de randen wat sporen van gebruik.).
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1927. 26 x 19 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 61 tekstpag. gevolgd door 48 pag met z/w foto's. In totaal 153 pag. Enige gebruiksporen: schuingelezen. Toch wel een acceptabel exemplaar. [Toegepaste kunst / Applied Art ].
Verlag: Amsterdam/Rotterdam, Verlag S.L. van Looy/W.L. Brusse [], 1904
Anbieter: Antiquariat Lenzen, Düsseldorf, Deutschland
Erstausgabe
Zustand: Gut. Quer-4°. 23,5 x 31 cm. [16] Blatt. Original-Halbleinenband mit aufkaschiertem illustriertem Original-Papierbezug. Erste Ausgabe. Niederländischsprachige Ausgabe. Mit mehreren ganzseitigen Farblithografien von J.B. Heukelom, zum Teil mit integrierten Versen von Margaretha [d.i. M. Terwogt]. Papierbezug auf Leinen fast vollständig fehlend. Einband ansonsten nur leicht berieben, Ecken etwas bestoßen. Vorsätze leimschattig. Bindung mittig stark gelockert. Insgesamt gutes Exemplar. Original half-cloth binding with mounted illustrated original paper covering. First edition. Dutch-language edition. With several full-page colour lithographs by J.B. Heukelom, partly with integrated verses by Margaretha [M. Terwogt]. Paper covering on cloth almost entirely lacking. Binding otherwise only lightly rubbed, corners somewhat bumped. Endpapers with glue staining. Binding very loose in the middle. Overall a good copy.
Verlag: Amsterdam/Rotterdam, S.L. van Looy/W.L. Brusse z.j.
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. Ongepagineerd; ca. 1904.; Rug weg; platten en bladzijden los; naam op kaft voorzijde. Binnenwerk uitstekend.
Verlag: Amsterdam, van Looy, Rotterdam, Brusse,, 1904
Anbieter: Treptower Buecherkabinett Inh. Schultz Volha, Berlin, Deutschland
Erstausgabe
Zustand: Gut. Quer-4°. 16 unpag. Bll. Farbig illustr. Orig.-Pappband (unauffällig restauriert und Rücken erneuert). Erste Ausgabe. - Reizend illustriertes niederländisches Kinderbuch über kindliche Abenteuer und Erlebnisse auf dem Eis und beim Schlittschuhlaufen. RegalvSchrII-31 Bei Bestellungen auf Rechnung bleibt Vorkasse vorbehalten. Bestellungen erfolgen ohne Gewähr und gelten erst nach Bestätigung der Verfügbarkeit. Wir bieten günstigere Versandvariante für Bücher bis 1000 gr. Bitte Anfragen. Payment in advance is reserved for orders on account. Orders are made without guarantee and are only valid after availability has been confirmed. The shipping costs to non-EU countries may vary depending on the weight. We also offer cheaper shipping options for books up to 1000g. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 2000.
Verlag: S.L. van Looy, Amsterdam
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Niederlande
1909, 79pp, linnen band, in goede staat.
Verlag: S.L. van Looy/W.L. Brusse [1904], Amsterdam/Rotterdam, 1904
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Linnen rug (vervangen), met de originele gelithografeerde platten in kleur. De litho's in de tekst zijn ook in kleur. -(Latere rug en schutbladen, platten verkleurd en aan de zijden versleten, lichte roest op de pagina's, tweep lekken met verkleuring van tape.).