Verlag: Uitgeverij Contact, 1951
Anbieter: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, USA
Zustand: Very Good. *Price HAS BEEN REDUCED by 10% until Monday, June 15 (sale item)* 191 pp., Hardcover, light rubbing to base of spine, else very good. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's country.
Verlag: Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1915
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Onafgesneden. Bandtekening van W.F.Gouwe.; Foxed; klein hapje uit omslag voorzijde (zie foto).
Verlag: Amsterdam, Maatschappij voor Goede en Goedkoope lectuur z.j.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Naam op schutblad.
Verlag: Amsterdam, Drukkerij Wed. G. van Soest z.j.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Kaft deels iets verkleurd.
Verlag: Leipzig: Insel., 1917
Anbieter: Antiquariat Schwarz & Grömling GbR, Berlin, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
EUR 11,25
Anzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb63,(1) S. Original Pappband mit Rücken- und Deckeltitel, Deckelvignette (Insel-Signet), grüner Kopfschnitt. Sehr guter Zustand. Sarkowski 318.-.
Verlag: Uitgeverij Contact, 1948
Anbieter: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, USA
Zustand: Very Good. *Price HAS BEEN REDUCED by 10% until Monday, June 15 (sale item)* 216 pp., Original gilt stamped cloth (Hardcover), spine faded and rubbed at head, small scuff to fore edge, else very good. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's country.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, Amsterdam, 1916
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. 1. Verkleuring. Linnen band Dutch Uit zonnige jeugd? is een dichtbundel van René de Clercq, met verschillende cycli, waaronder ?Liederen?, ?De bloem der heide?, ?De wachtende?, ?Sonnetten? en ?Aan eenen nachtegaal? De bundel bevat vroeg werk van de dichter, dat beweegt tussen natuur, jeugdherinneringen en poëtische verkenningen in lied- en dichtvorm. Het bevat ook een vertaling van John Keats: aan eenen nachtergaal (Ode to a Nightingale).
Verlag: Dietsche Stemmen, 1916
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Poor. 1. Eigendomsmerk. Vlekken op omslag en snede. Dutch.
Verlag: Dietsche Stemmen, 1916
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Fair. 1. Eigendomsmerk. Vervuilde kaft, enkele roestvlekken, vooral op de snede, scheuren in de rug. Dutch.
Verlag: S.L. Van Looy, 1916
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Poor. Verkleuring. Roestvlekjes. Dutch.
Verlag: René De Clercq-stichting (Utrecht), 1943
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Fair. 6. Eigendomsmerk. Verkleuring. Vuile kaft; ex-libris en naam op schutblad. Dutch Deze bundel bevat vaderlandsche liederen van René De Clercq, waarin nationale identiteit, strijdvaardigheid en culturele verbondenheid centraal staan. De teksten sluiten aan bij de Vlaamse beweging en combineren poëtische expressie met een uitgesproken patriottische toon. De illustraties versterken het symbolische en emotionele karakter van de liederen en dragen bij aan de propagandistische en moreel-opbouwende functie van de uitgave in haar historische context.
Verlag: Amsterdam, 1915
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Fair. pp. 67 Dutch Deze dichtbundel brengt vier cyclus-gedichten waarin het spanningsveld tussen schepping en ondergang, geloof en twijfel centraal staat: ?De appel? schetst de vervlogen onschuld uit Eden, ?Hemelbrand? verbeeldt een hemelse verwoesting, ?Ahasver? reflecteert op eeuwige zwerftocht en ?Doemsdag? onthult het eindspel van mens en tijd.
Paperback. Zustand: Very Good. Gesigneerd door Elza De Clercq. Dutch.
Hardcover. Zustand: Good. Dutch.
Verlag: C.A.J. Van Dishoeck, 1915
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Poor. 1. Roestvlekjes. Gerafelde randen. Dutch.
Verlag: D.L. Van Looy, 1916
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Fair. Vlekken op de pagina's, 80p. Dutch.
Paperback. Zustand: Fair. Verkleuring. Roestvlekjes. Omslag verschoten. Dutch.
Verlag: insel-verlag, leipzig, 1917
Anbieter: alt-saarbrücker antiquariat g.w.melling, Saarbrücken, Deutschland
Erstausgabe
Hardcover. Zustand: Gut. erstausgabe. oktav hardcover. gutes exemplar. gebundene graue grün- und braungepr. pappausgabe, einband bestaubt und vorne leicht eingerissen, rücken leicht vergilbt, grüner kopfschnitt, 63 seiten, aus dem flämischen von wolfgang von unger, format: 13x19cm.
Paperback. Zustand: Poor. 1. Ex-bib. Omslag beschadigd (getapet) en deels losgekomen. Dutch.
Verlag: S.L. van Looy, Amsterdam, 1916
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Not present. Eigendomsmerk. Naam op eerste blad en potloodaantekeningen bij de gedichten (woordverklaring) Dutch Terwe. Een verhaal in verzen is een poëtisch verhaal in verzen geschreven door René De Clercq, bestaande uit de vijf cycli ?Smidse en hoeve?, ?Zaadkorrels?, ?Onder de sneeuw?, ?Groene wasdom? en ?Rijpe vrucht?, geïllustreerd door J.B. Heukelom; de bundel beschrijft in een lyrisch-realistische stijl het groeiproces van de natuur en het menselijk leven, verweven met Vlaamse volksbeelden en symboliek. Het contrast tussen oorsprong en oogst krijgt in elk fragment een emotionele klank, met nadruk op de seizoenen, arbeid, stille introspectie en culturele wortels. Deze tweede druk uit 1916 bij Van Looy omvat 126 pagina?s en toont De Clercq als verhalend dichter en volksstem in de verkiezing van Vlaanderen in de vroege 20e eeuw. Het werk weerspiegelt het literaire engagement van de auteur, beïnvloed door Vlaamse beweging en sociaal-poëtische motieven uit zijn vroegere verzamelbundels.
Verlag: S.L. Van Looy, 1916
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 2. Ex-bib. Omslag verschoten. Boekversiering van J.B. Heukelom Dutch.
Paperback. Zustand: Good. 202p. Dutch.
Verlag: Amsterdam : Van Looy, 1916
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 80 p. ; 17 cm. / Boekversiering van J.B. Heukelom. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. reeks 'Poëtisch erfdeel der Nederlanden'. Op eerste pagina stempel van vorige eigenaar. Dutch.
Paperback. Zustand: Poor. 1. Ex-bib. Verkleuring. Roestvlekjes. Vooromslag afgescheurd. Dutch.
Verlag: L. Simons, 1915
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Poor. 1. Ex-bib. Verkleuring. Roestvlekjes. Dutch.
Hardcover. Zustand: Good. Verkleuring. Dutch In Meidoorn bundelt René De Clercq zijn poëtisch werk waarin natuurbeleving, innerlijke bewogenheid en Vlaams bewustzijn samenkomen. De teksten ademen een lyrische gevoeligheid en verbinden persoonlijke emotie met symboliek uit het landelijke leven, kenmerkend voor De Clercqs literaire stem in het begin van de twintigste eeuw.
Paperback. Zustand: Fair. pp. 103 / Vermeerderde uitgave, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Rug beschadigd / Spine damaged Dutch.