4°, Original-Broschur. Zustand: Gut. 255 S. : mit Abbildungen Das Buch wiegt über 1 kg - Die Versandkosten können sich deshalb ändern! Einband etwas berieben und begriffen, Seiten minimal lichtrandig, insgesamt gutes Exemplar. 07-03-67 9789055440283 Aufgrund der EPR-Regelung kann zur Zeit in folgende Länder KEIN Versand mehr erfolgen: Bulgarien, Griechenland, Luxemburg, Österreich, Polen, Rumänien, Schweden, Slowakei. Bitte beachten Sie: Auf Grund der vorgegebenen Versandkosten von AbeBooks / ZVAB kann es bei Büchern über 1 kg oder bei mehrbändigen Werken zu höheren Versandkosten kommen. Please note: Due to the shipping costs specified by AbeBooks / ZVAB, there may be higher shipping costs for books over 1 kg or for multi-volume works. Sprache: Französisch Gewicht in Gramm: 1300.
Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Verlag: Graphic Matter/Uitgeverij Ludion, 1994
Anbieter: Librairie du Levant, Bayonne, Frankreich
Couverture souple. Zustand: Bon. Graphic Matter/Uitgeverij Ludion, 1994. In-4, broché, 255 pp. Bon exemplaire, quelques marques d'usage au dos.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Graphic Matter/Uitgeverij Ludion, 1900
ISBN 10: 9055440299 ISBN 13: 9789055440290
Anbieter: Sell Books, Elland, YORKS, Vereinigtes Königreich
EUR 17,90
Anzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorbhardcover. Zustand: Acceptable. Please see the condition note after this for details, if this is missing please consider Acceptable to mean poor quality that could include major staining, water damage, writing, missing dustjacket, etc etc. Our books are dispatched from a Yorkshire former cotton mill. We list via barcode/ISBN so please note that the images are stock images and may not be the exact copy you receive, furthermore the details about edition and year might not be accurate as many publishers reuse the same ISBN for multiple editions and as we simply scan a barcode or enter an ISBN we do not check the validity of the edition data when listing. If you're looking for an exact edition please don't order (at least not without checking with us first, although we don't always have time to check). We aim to dispatch prompty, the service used will depend on order value and book size. We can ship to most countries, see our shipping policies. Payment is via Abe only.
Verlag: Brugge, Stadsbestuur Brugge-Antiquariaat van der Wiele 1979, 1979
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's gray cloth hardback, black title spine and frontcover, pictorial dustjacket, large 8vo: 84pp., illustrations, footnotes, sources, bibliography, list plates, table of contents.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Musées communaux, Bruges - Fonds Mercator Paribas - Anvers, Bruges - Anvers, 1994
ISBN 10: 9055440280 ISBN 13: 9789055440283
Anbieter: Societe des Bollandistes, Bruxelles, Belgien
Soft Cover. Zustand: Very Good. pp. 255, illustr. Size: 4to - over 9¾" - 12" tall.
Sprache: Englisch
Verlag: Graphic Matter/Uitgeverij Ludion, 1994
ISBN 10: 9055440299 ISBN 13: 9789055440290
Anbieter: Antiquariat Rohde, Hamburg, Deutschland
broschiert. Zustand: Gut. 255 Seiten guter Zustand, leichte Lagerspuren am Einband, Rücken leicht knickspurig, oberer Schnitt minimal stockfleckig, Seiten zart nachgedunkelt Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 1460.
Verlag: Brugge, Museum Arentshuis, 1982, 1982
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Softcover, 94 pagina's, 24 x 15.5 cm, NL. *goede staat. Catalogus schenking De Jaegher 0 g.
Encuadernación de tapa blanda. Zustand: Bien. Ludion, 1994. Texto en francés. Arte. Profusamente ilustrado. 255 pp. 28 x 23. Tapa blanda de editorial ilustrada. Sin subrayados. Buen estado de conservación. ISBN: 9055440280.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Graphic Matter/Uitgeverij Ludion, 1994
ISBN 10: 9055440280 ISBN 13: 9789055440283
Anbieter: Roland Antiquariat UG haftungsbeschränkt, Weinheim, Deutschland
Softcover. 255 p. Good condition. Reading pages are clean and without marks. Slight traces of storage or use. Otherwise good exemplar. 9789055440283 Sprache: Französisch Gewicht in Gramm: 1294.
4°. 255 S. m. zahlr. Abb. Br.
Verlag: , Kortrijk, Vereniging van Westvlaamse Schrijvers, 1992.,, 1992
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Originele geillustreerde uitgeversomslag in kleur, 15,5x22cm, 141pp, geillustreerd z/w. ISBN 907239013X. Deel 1: ingeleid door Jean - Pierre Esther, Maurice Smeyers, Frans Vromman. 777 g.
Sprache: Deutsch
Verlag: Graphic Matter/Uitgeverij Ludion, 1900
ISBN 10: 9055440299 ISBN 13: 9789055440290
Anbieter: Antiquariat Jochen Mohr -Books and Mohr-, Oberthal, Deutschland
Zustand: Sehr gut. Auflage: 01. 255 Seiten 9789055440290 Wir verkaufen nur, was wir auch selbst lesen würden. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 3375 23,0 x 2,0 x 28,0 cm, Gebundene Ausgabe.
Verlag: Stedelijke Musea (Brugge), 1981
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 1. Bijgevoegd: folder en rondleiding tentoonstelling; kleine beschadiging aan kaft Dutch Deze rijk geïllustreerde tentoonstellingscatalogus belicht de ontwikkeling van de Vlaamse boekverluchting en handschriftencultuur in Brugge van de 12de tot de 16de eeuw. Aan de hand van kostbare manuscripten, miniaturen, getijdenboeken en religieuze codices wordt de rol van Brugge als internationaal centrum van manuscriptproductie en boekkunst toegelicht. Het werk bespreekt de artistieke, historische en culturele betekenis van Brugse scriptoria, verluchters en opdrachtgevers en documenteert een uitzonderlijke collectie middeleeuwse handschriften die werd samengebracht voor de tentoonstelling in het Gruuthusemuseum.
Verlag: Die Keure, Brugge, 2004
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Not present. Eigendomsmerk. Ex-libris op schutblad. Linnen kaft Dutch Deze jubileumuitgave viert de drukkunst in Brugge aan de hand van essays en beeldmateriaal over de ontwikkeling van de lokale drukkerijsector vanaf de middeleeuwen tot heden. Met aandacht voor historische drukkerijen als Desclée de Brouwer en andere Brugse drukkerijen, toont dit rijk geïllustreerde boek de internationale uitstraling van Brugge in de typografie en boekproductie. Het biedt een compacte maar inhoudelijke synthese over de evolutie van druktechnieken en regionale invloed op drukwerk in Vlaanderen en Europa.
Verlag: Vereniging van West-Vlaamse Schrijvers, 1992
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. Naamtekening. Dutch.
Verlag: Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond, 1994
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 1. Dutch Themanummer dat in vijf chronologische bijdragen de Brugse boek- en drukcultuur schetst: van de zestiende-eeuwse opgang en het zeventiende-eeuwse ?middelmatige? niveau, via het achttiende-eeuwse drukkersmilieu (o.a. Van Pee, Beernaerts, Roose), de negentiende-eeuwse mechanisatie, lithografie en persgeschiedenis (Daveluy, Popp, Desclée De Brouwer), tot de twintigste eeuw met professionalisering en uitgeefinitiatieven. Contextuele inleiding en talloze illustraties ondersteunen het overzicht.
Verlag: Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond, 1994
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Not present. 1. Dutch Themanummer dat in vijf chronologische bijdragen de Brugse boek- en drukcultuur schetst: van de zestiende-eeuwse opgang en het zeventiende-eeuwse ?middelmatige? niveau, via het achttiende-eeuwse drukkersmilieu (o.a. Van Pee, Beernaerts, Roose), de negentiende-eeuwse mechanisatie, lithografie en persgeschiedenis (Daveluy, Popp, Desclée De Brouwer), tot de twintigste eeuw met professionalisering en uitgeefinitiatieven. Contextuele inleiding en talloze illustraties ondersteunen het overzicht.
Verlag: stadsbestuur,, Brugge,, 1981
Anbieter: Antiquariaat Marc Van de Wiele, Brugge, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
295 pp, buitentekstplaten, enkele in kleur, genaaid, geplastificeerde kaft Bij de tentoonstelling in het Gruuthusemuseum van 18 juli tot 18 oktober 1981.
Verlag: De vrienden van de Stedelijke Musea (Brugge), 1996
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Very Good. 1. Dutch Beknopte museumgids gewijd aan het Guido Gezellemuseum in Brugge, waarin de geschiedenis van het museum, het gebouw en de collectie wordt toegelicht. De publicatie biedt bezoekers een overzicht van het leven en werk van Guido Gezelle, evenals van de belangrijkste objecten en thematische accenten binnen het museum. De gids maakt deel uit van een reeks korte publicaties die de stedelijke musea van Brugge toegankelijk voorstellen aan een breed publiek.
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
4. Brugge, 1981, In-8°, 23,5 x 16 cm, 295 pp + 88 col. & b/w ills., sewn, original stiff wrappers (text in Dutch, exhibition catalogue of illustrated manuscripts made in Bruges and kept in the the Gruuthuse museum).
Verlag: Encyclorama (Hasselt, 1998
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Very Good. 1. Dutch Deze geïllustreerde kalender voor het jaar 1999 brengt twaalf portretten uit de kring van Guido Gezelle, met illustraties van Lou Nagels en een inleiding van Willy Le Loup, en belicht figuren uit zijn omgeving binnen de Vlaamse literatuur en cultuurgeschiedenis.
Verlag: Stad Brugge, 2004
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 1. Datum op schutblad; bijgevoegd: handleiding van de tentoonstelling Dutch Dit werk begeleidde de tentoonstelling ?Te Wapen! ? Heraldiek, teken van gezag en identiteit? in Brugge (6-11 september 2004) en onderzoekt het gebruik van wapenschilden, zegels, heraldische tekens als symbolen van gezag en identiteit in de middeleeuwse en vroegmoderne Nederlanden, met talrijke voorbeelden uit de historische stad Brugge en de regio.
Verlag: Stad Brugge, 2004
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Very Good. 1. Dutch Dit werk begeleidde de tentoonstelling ?Te Wapen! ? Heraldiek, teken van gezag en identiteit? in Brugge (6-11 september 2004) en onderzoekt het gebruik van wapenschilden, zegels, heraldische tekens als symbolen van gezag en identiteit in de middeleeuwse en vroegmoderne Nederlanden, met talrijke voorbeelden uit de historische stad Brugge en de regio.
Verlag: 1994 Bruges / Anvers Ludion / Musées communaux Bruges / Fons Mercator, 1994
Anbieter: A. Van Zaelen antiquariaat, MECHELEN, Belgien
28 x 23 cm - 255 pgs - couverture originale - beaucoup d'illustrations en couleur - bonne copie.
Erscheinungsdatum: 1982
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. Dutch 1982. 4 Tekstbladzijden en 10 reprodukties op stevig papier, los in portefeuille Melsele. Groot 28 x 22 cm.