Verlag: Koninklijk Penningkabinet / Staatsdrukkerij - en Uitgeversbedrijf, 's-Gravenhage, 1962. 104 pp tekst + 32 pp illustraties in zwart-wit., 1962
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, randen geschaafd, omslag licht verkleurd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Amersfoort, 1977
Anbieter: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, USA
Zustand: Very Good. 239 pp map in rear pocket, Paperback, previous owner's name to front cover, else very good. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's country.
Verlag: Amsterdam, 1991
Anbieter: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, USA
Zustand: Good. 34 pp., rebound in cloth with original paperback retained, ex library, else text clean and binding tight. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's country.
Verlag: ROB, 1966
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 4,18
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Offprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemomderzoek, no.15-16, 1965-66, pp.233-236. Owner's name on front cover Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1969
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 4,18
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Offprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, vol.19, 1969, pp.129-134. Slight fading to cover Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1968
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 4,18
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbOff-print from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemomderzoek, no.18, 1968, pp.267-272. Card cover a little faded Used - Very Good. VG stapled paperback Used - Very Good. VG stapled paperback.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Meulenhoff, Amsterdam, 1988
ISBN 10: 9029099178 ISBN 13: 9789029099172
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 224 pp. Illustraties in z/w en beperkt in kleur. Plattegronden, kaartjes. Size: 30 x 24 cm.
Verlag: ROB, 1972
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 4,77
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Offprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 22, 1972, pp.17-71. Small stain on last couple of pages; some fading to cover Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1972
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 4,77
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbOffprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 22, 1972, pp.119-135. Internally VG; front cover faded Used - Good. Good stapled paperback Used - Good. Good stapled paperback.
Sprache: Englisch
Verlag: 's Gravenhage, Staatsuitgeverij 1975, 1975
ISBN 10: 9012008409 ISBN 13: 9789012008402
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's black cloth hardback, gilt title spine and frontcover, pictorial dustjacket, large thick 4to: pictorial endpapers, xviij, 494pp. [100]pp. 125 illustrations at the rear, list illustrations, notes, references, table of contents.
Verlag: ROB, 1975
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 5,96
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Reprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 25. 1975pp.133-164 + plates. Text in French. A clean, tidy copy Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1973
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 5,96
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Reprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 23, 1973, pp.281-287. Cover a little faded, with owner's name on front cover Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1967
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 5,96
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Reprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 17, 1967, pp.121-128 + B&W plates. A little wear to spine Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1973
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 5,96
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Reprint for Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 23, 1973, p.273-280 + plate. Cover slightly faded, with owner's name on front cover Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1969
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 5,96
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Reprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 19, 1969, pp.289-290 + plates. Slight fading to spine Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1969
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 5,96
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Offprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemomderzoek, vol.19, 1969, pp.183-207 + B&W plate. A clean, tidy copy Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1967
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 5,96
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Off-print from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemomderzoek, vol.17, 1967, pp.129-139 + plates. A clean copy Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: ROB, 1965
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 5,96
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used - Very Good. VG paperback. Off-print from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemomderzoek, vol.15-16, 1965-1966, pp.37-68. Owner's name on front cover Used - Very Good. VG paperback.
Verlag: Berichten ROB, 1979
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paginanummering van 433 tot en met 458; Deel kaft verkleurd.
Verlag: Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 1984
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Geniet. Zustand: Lichte gebruikssporen. 40 pp. Z/w illustraties. Overdruk nr. 229 uit : Liber Amicorum aangebonden aan prof. dr. M.W. Heslinga. Geringe golfjes in een aantal pafina's achterin als gevolg van vocht. Heeft geen invlod op de tekst.
Sprache: Englisch
Verlag: Amersfoort, ROB, 1968. Repr.1977., 1977
175 S. 78 Abb. 7 Taf. 25 Pl.a.Faltbeil. 26 cm.(ROB overdrukken, 31/ SA: Palaeohistoria, 14) - Kt.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Utrecht : Matrijs/Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 1994
ISBN 10: 9053450491 ISBN 13: 9789053450499
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele groene hardcover, stofomslag, veel illustraties in kleur en z/w, kleine kaartjes, register, 4to.
Sprache: Französisch
Verlag: ROB, 1968
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Bon. pp. 187-352, 7 pl. n/b, 78 fig. (Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, Overdrukken n°31) . Cachet et ex-Libris. Inv. 29635.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amersfoort-Den Haag, Staatsuitgeverij. 1982, 1982
ISBN 10: 9012037751 ISBN 13: 9789012037754
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, small 4to: 100pp., illustrations, maps, graphs., bibliography, abbreviations, appendices.Fine copy.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam-Amersfoort, Uitgeverij Bekking Meulenhoff Informatief-ROB 1988, 1988
ISBN 10: 9029099178 ISBN 13: 9789029099172
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's light-brown paper-covered boards, gilt title spine, pictorial dustjacket, 4to: 224pp. very richly illustrated, maps, bibliography, index.
Sprache: Englisch
Verlag: ROB Verlag;, 1984
Anbieter: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Deutschland
Broschiert. Zustand: Gut. 387 Seiten; In ENGLISCHER Sprache. Neben dem oben aufgeführten Aufsatz befinden sich auch weitere Beiträge auch anderer Autoren in dem Werk. Der Erhaltungszustand des hier angebotenen Werks ist trotz seiner Bibliotheksnutzung sehr sauber. Es befindet sich neben dem Rückenschild lediglich ein Bibliotheksstempel im Buch; ordnungsgemäß entwidmet. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 1350.
PAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.
Verlag: ROB, 1973
Anbieter: Cotswold Internet Books, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
EUR 10,14
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbOffprint from Berichten van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek, 23, 1973, pp.337-345. Owner's name on front cover; spine faded Used - Very Good. VG stapled paperback Used - Very Good. VG stapled paperback.
Sprache: Englisch
Verlag: Groningen, Wolters, 1967., 1967
595 S. 289 (tls a.Beil.) Abb. 24 Taf. 11 Faltpl. a.Beil. i.Mappe 27 cm.(Palaeohistoria, 11) 11 Pläne in Mappe FEHLEN!, Umschl.stark fleckig - Kt.
EUR 48,99
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.