Stols e (15 Ergebnisse)

Acta Historiae Neerlandicae. Studies on the history of the Netherlands. IX
Baetens, R.; Balthazar, H.; Dijk, H. Van; Duke, Rosemary; Kessel, P. J. Van; Roorda, D. J.; Santen-Mout, Nicolette Van; Stols, E.; Swart, K. W.; Sijes, B. A.; Tamse, C. A.
Sprache: Englisch
Verlag: 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1976. 244 pp. 1976
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,50
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original cloth with dustjacket. Dustjacket slightly edgeworn, some minor traces of use, else a (very) good copy. Text in English. Please see description or ask for photos.
Verlag: Maastricht, A.A.M. Stols' Uitgevers-Maatschappij. 1937 1937
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 18,40
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbOriginal publisher's blue cloth spine, light-blue paper-covered boards, lettering spine & frontcover, small illustration frontcover, large 8vo: xiv, 131pp., [7]pp., general bibliography, index, table of contents, 4 genealogical tables [of which 3 folding], colophon. Fine copy., Printed in 528 copies. This is nr. 391 of 500 copie…s printed on 'Engelsch vergé'.

Acta Historiae Neerlandicae IX: Studies on the History of the Netherlands
Baetens, R.; Balthazar, H.; Dijk, H. Van; Duke, Rosemary; Kessel, P. J. Van; Roorda, D. J.; Santen-Mout, Nicolette Van; Stols, E.; Swart, K. W.; Sijes, B. A.; Tamse, C. A.
- Softcover
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes KönigreichRia Christie Collections
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 60,51
EUR 13,86 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. In.

Verlag: Leuven, Acco, 1989 1989
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 22,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbSoftcover, xiv+220pp., 25x17.5cm., goede staat (rug met leesvouw). Zeldzaam. ISBN 9033420732. 0 g.

Verlag: Mercatorfonds
- Hardcover
Anbieter: GAMANDER ANTIQUARIAT, Werkendam, NiederlandeGAMANDER ANTIQUARIAT
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 1 SternenZustand: Gebraucht
EUR 35,00
EUR 35,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbAntwerpen, Mercatorfonds. 1993. Hardcover. Very Good. l 401 pp. Avonturiers uit de Nederlanden in Spaans- en Portugees-Amerika. Vlaamse bedelmonniken. Vlaanderen in de Andeswereld. Een Belgische kolonie in Midden-Amerika. Belgische investeringen. De verzamelmanie van antiquiteiten in België. Belgische bouwwerken in Latijns-Ameri…ka. In boekhoes. Gamander heeft 3 titels over Vlaanderen in relatie tot de kunst en geschiedenis. Korting bij afname van alle 3 delen ineen. Boeknummers 170368- 180598 en 180600.

beschikbare RUIMTE, reflecties over BOUWEN
BUYST, E.; CLAES, J.; DE CAUTER, L. ; STOLS, E. VERSCHAFFEL, B. E.A.
Verlag: Tielt, Lannoo, 1900 1900
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 39,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover, linnen met stofwikkel, 25,5x29,5cm, 240 pp., met talrijke illustraties in kleur, de commentaren bij de foto's zijn tweetalig N/F .*Inscriptie op het eerste blad. ISBN 9020918001. Met Franse samenvattingbibliografie, biografische gevens van de auteurs. Veel aandacht voor stadsplanning, architectuur en bouwen in de 19de… eeuw. Dubois bespreekt de architectuurtijdschriften: La Cite, Journal de l"architecture, L'Emulation, Bulletin des metiers d"art, Le Home, De Bouwgids, L'Habitation a bon marche, 7 Arts, Opbouwen, La Technique des Travaux, La Revue Documentaire, Batir, Bouwkunst 1830 g.
Verlag: Antwerpen, Mercatorfonds 1991 1991
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 49,50
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb376pp.rijkelijk geïllustreerd, 30cm., linnen band, geïll.stofwikkel, in foedraal, mooie staat, B80154.

Verlag: , Mercatorfonds, Antwerpen, 1993 1993
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 29,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorblinnen band met goudstempeling, geplastificeerde stofomslag, 295 x 225 mm., 404 pp. Cassette. ISBN 9061532884. Flandria extra muros. Dit verzamelwerk wil een breed en genuanceerd overzicht bieden van het fascinerende scheppingsproces in Latijns - Amerika, in samenwerking met, en onder dominantie van, andere culturen. Schitterend… kijkboek waarin de relatie tussen beide culturen aan de hand van honderden foto's op originele wijze wordt geillustreerd. 3080 g.

Verlag: , Mercatorfonds, Antwerpen,
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 30,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorblinnen band met goudstempeling, geplastificeerde stofomslag, 310 x 240 mm., 376 pp., 400 illustraties waarvan 300 in kleur. Foedraal. *mooi exemplaar ! ISBN 9789061532507. Flandria extra muros. Portugal en de Lage Landen hebben altijd een voorbeeldige samenwerking in stand gehouden. De Vlaamse kunst liet herkenbare sporen achter… in de Portugese schilderkunst en architectuur. In omgekeerde richting profiteerden de Nederlanden van de opening van een bredere wereld. Arenbergprijs 1993 777 g.
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 43,45
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbAntwerpen, 1991. 375 pp. Col. ills. Hardcover,d/j. In slipcase.

Albert & Isabella: ESSAYS: The Promise of a Golden Age.
DUERLOO, Luc en THOMAS, Werner; W. Thomas, J. Martinez-Millan, R. Valladares, T. DaCosta Kaufmann, A. Jordan, E. Stols, B.J. Garcia Garcia, P. Croft, M.A. Echevarria Bacigalupe, M. Thofner, K. Van Honacker, H. De Schepper, D. Lanoye, G. Martijn, L. Duerloo, E. Put, J. Roegiers & P. Vandermeersch, B. Welzel, C. Banz, C. Schumann, K. De Jonge, E. Janssen, P. Arblaster, J. Verberckmoes, K. Proesmans, M. Ebben, F. Van Noten.
Verlag: , MRAH - BREPOLS, 1998 1998
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 99,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback , 368 pages, English/French /SP / NL. Illustrations. Fine. ISBN 9782503507262. Dit boek, uitgegeven naar aanleiding van de succesvolle tentoonstelling in 1998, is een unieke bron van informatie voor de regeerperiode van Albrecht en Isabella in de Nederlanden (1598-1621). Zo?n 400 jaar geleden was het hof te Brussel, da…nkzij hun mecenaat en cosmopolitische geest, een model voor de andere Europese vorstenhuizen van die tijd. De aartshertogen leverden een belangrijke bijdrage tot de uitstraling van wat later de ?Vlaamse barok? zal genoemd worden. De eeuw van Pieter Paul Rubens lijkt nu ondenkbaar zonder de steun van dit vorstenpaar. This book is a selected collection of essays on the court of Archdukes Albert and Isabella in the Low Countries as a flourishing centre of arts, and on their great contribution towards the radiation of the style later known as Flemish Baroque. The Rule of the Archdukes Albert & Isabella over the Low Countries began in 1598, exactly 400 years ago. Their highly cosmopolitan court became a flourishing centre of the arts, a showcase for other courts throughout Europe. The archdukes made a great contribution towards the radiation of the style later known as 'Flemish Baroque'. The century of Peter Paul Rubens would never have been the same without the support of Albert and Isabella. In the Habsburg Netherlands, a region split by civil war, the protestant Northern Provinces had broken away from Catholic Spain, while Spanish rule was established in the Southern Netherlands. The confidence between sovereign and subject would be restored by the Archdukes. The Twelve Year Truce (1609-1621) brought the necessary peace for a political, economic and in particular cultural revival. Albert and Isabella surrounded themselves with a score of artists, including the architects Wenzel Coebergher and Jacques Franckaert, the composer Peter Philips and the court painters, Peter Paul Rubens in the first place, but also Jan I Brueghel, Otto Van Veen and Theodoor van Loon. The South-Netherlandish humanists, Justus Lipsius in particular, brought about an intellectual apogee. With contributions by: W. Thomas, J. Martinez-Millan, R. Valladares, T. DaCosta Kaufmann, A. Jordan, E. Stols, B.J. Garcia Garcia, P. Croft, M.A. Echevarria Bacigalupe, M. Thofner, K. Van Honacker, H. De Schepper, D. Lanoye, G. Martijn, L. Duerloo, E. Put, J. Roegiers & P. Vandermeersch, B. Welzel, C. Banz, C. Schumann, K. De Jonge, E. Janssen, P. Arblaster, J. Verberckmoes, K. Proesmans, M. Ebben, F. Van Noten. 0 g.

Flandre et Portugal. Au confluent de deux cultures. Sous la direction de J. Everaert et E. Stols. Avec une préface de S. Luz Afonso.
Everaert (J.) - Stols (E.) - Barreto (L.F.) - Bossuyt (I.) - Dumoulin (M.) - Dacos-Grifo (N.) - Dias (P.) - Fabiao (L.C.) - Ijsewijn (J.) - Pohl (H.) - Rodrigues (M.A.) - Teensma (B.N.) - Thomas (W.) - van Houtte (J.A.) - Vellut (J.L.) - Verlinden (C.)
Verlag: Fonds Mercator 1991
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Rometti Vincent, Nice, FrankreichRometti Vincent
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 100,00
EUR 40,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbCouverture rigide. Zustand: Très bon. Zustand des Schutzumschlags: Très bon. Edition originale. Anvers, Fonds Mercator, 1991. In-4, 375pp. Pleine toile de l'éditeur, jaquette illustrée, étui. Abondante iconographie en couleurs. Étui très légèrement défraichi. Très bon état.
- Softcover
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb's-Gravenhage, Letterkundig Museum, 1999. Paperback. Met illustraties. 562 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR [Studies literatuur ].
- Softcover
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb's-Gravenhage, Letterkundig Museum, 1999. Paperback. Met illustraties. 562 pag. GOED EXEMPLAAR [Studies literatuur ].

- Hardcover
Anbieter: Vasco & Co / Emilia da Paz, Brussels, BelgienVasco & Co / Emilia da Paz
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 70,00
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Good. Europalia 91, Portugal, Op de Golfslag van twee culturen. Barreto, Bossuyt, Dumoulin, Dacos, Grifo, Dias, Everaert, Mercatorfonds, 1991, 376 pp.