Verlag: SDU Uitgeverij / Rijksdienst Beeldende Kunst, Den Haag, 1989. 391 pp, 1989
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, wat gedeukt op de rand en hoeken, inhoud in goede staat. Tekst in het Nederlands en Engels. Rijk geïllustreerd in zwart-wit en enkele afbeeldingen in kleur. Please see description or ask for photos.
Verlag: Amsterdam : Rijksdienst Beeldende Kunst Amsterdam, 1987
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag, illustraties in kleur en z/w, 8vo. Met de later nagezonden juiste illustraties op p. 21.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Meulenhoff, 1991
ISBN 10: 9029084200 ISBN 13: 9789029084208
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, illustraties in z/w, 4to.; Rug verkleurd, omslag licht verkleurd.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Meulenhoff, 1991
ISBN 10: 9029084200 ISBN 13: 9789029084208
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, illustraties in z/w, 4to.; Rug verkleurd, omslag licht verkleurd.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bohn Stafleu van Loghum, 1999
ISBN 10: 9031328154 ISBN 13: 9789031328154
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: 's-Gravenhage, SDU Uitgeverij, 1989
ISBN 10: 9012061059 ISBN 13: 9789012061056
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, large 8vo 392 pp., ills. 22 contributions by different authors; text in English and Dutch; very good condition.
Verlag: Eigen beheer, Z.pl., 1999
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. 57 pp. Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Standaard Uitgeverij - Algemeen, 2016
ISBN 10: 9059087771 ISBN 13: 9789059087774
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good. De Leeuw, Mattias (illustrator).
Sprache: Niederländisch
Verlag: SDU Uitgeverij / Rijksdienst Beeldende Kunst, 's-Gravenhage, 1989
ISBN 10: 9012061059 ISBN 13: 9789012061056
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Paperback. 392 pp.; many ills.; 24x17 cm. English and Dutch - Very good. See picture 960g.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amsterdam, Meulenhoff, 1991. 28 x 21 cm., Paperback. 240 pag. Met illustraties in z/w. Rug minimal verkleurd. GOED EXEMPLAAR [Art / Dutch art general [Algemene Nederlandse Kunst] ].
Maastricht, Bonnefantenmuseum, 1989. 27 x 22 cm. Paperback / Softcover. Text in Dutch and German with plates in colour and b/w. 40 pag. - [near] FINE COPY [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Rotterdam, Phoebus, 1996. 25 x 18 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 24 pag. [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].