Burkom frans (43 Ergebnisse)

Verlag: Amsterdam : Rijksdienst Beeldende Kunst Amsterdam 1987
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag, illustraties in kleur en z/w, 8vo. Met de later nagezonden juiste illustraties op p. 21.

Notities over architectuur van architect Bertus Mulder
Burkom, Frans van & Daan Out & Derk Snoep & Matty Veldkamp & Ida van Zijl
Verlag: Utrecht : Centraal Museum Utrecht 1979
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, illustraties in z/w; Mededelingen nr. 27 najaar 1979.

Verlag: Ministerie van WVC 1983
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, illustraties in z/w, ongepagineerd, 4to.

Een nieuwe synthese: geometrisch-abstracte kunst in Nederland 1945-1960
Fritz-Jobse, Jonneke & Frans van Burkom (samenstelling en eindredactie)
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, afbeeldingen in kleur en z/w, oblong (circa 23x28cm).

Een nieuwe synthese: geometrisch-abstracte kunst in Nederland 1945-1960 + begeleidend boekje
Fritz-Jobse, Jonneke & Frans van Burkom (samenstelling en eindredactie)
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, afbeeldingen in kleur en z/w, oblong (circa 23x28cm). Bijgevoegd begeleidend boekje bij de tentoonstelling, (23 pagina's).

Verlag: Utrecht : Centraal Museum Utrecht 1980
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, illustraties in z/w, ongepagineerd, 4to.; Kaft deels verkleurd.

- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,75
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele gecapitonneerde geà llustreerde linnen band, gedecoreerde schutbladen, leeslinten, illustraties in kleur en z/w, 4to.; Zonder banderole; leeslinten iets beschadigd.

Verlag: Utrecht : Centraal Museum 1983
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,75
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Oorspronkelijk vierkant omslag, xa. 22x22cm, illustraties in z/w; Leesvouwen rug.

Verlag: Utrecht : Centraal Museum 1983
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 16,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, veel illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, 4to.

Centraal Museum Utrecht mededelingen nr. 30 zomer 1980: Van de Wint in gesprek met Egbert van Faassen: schilderkunst vernieuw je alleen maar via de schilderkunst
Burkom, Frans van & Daan Out & Derk Snoep & Matty Veldkamp & Ida van Zijl (redactie)
Verlag: Utrecht : Centraal Museum Utrecht 1980
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 16,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Oorspronkelijk geniet driehoekig omslag, softcover, circa 30x30x30cm, illustraties in z/w.; Kreukjes in buitenhoek.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 22,38
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 32,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's white cloth hardback, blind-stamped lettering spine & frontcover, pictorial dustjacket, folio: 240pp., very richly illustrated, notes & references, bibliography, colophon. BI-LINGUAL edition: texts in Dutch as in English. Printed in 1500 copies. Very fine copy - as new., Volume 14: Monografieën van Nederland…se Fotografen / Monographs of Dutch Photographers.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Utrecht, 1983
- Softcover
Anbieter: Antiquariat Ulrich Heider, Köln, , DeutschlandAntiquariat Ulrich Heider
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 20,00
EUR 18,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
2 Bll., 188 S. mit zahlreichen Abbildungen. Erste Auflage (gutes Exemplar, Buchhändlermarke auf Titel, leichte Gebrauchsspuren). Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 800 Gr.8° (21,8 x 21,6 cm). Orig.-Karton (leicht bestoßen).

Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam: Nai010 Uitgevers, 2013. 9789462080911 2013
- Softcover
Anbieter: Rothwell & Dunworth (ABA, ILAB), Dulverton, Vereinigtes KönigreichRothwell & Dunworth (ABA, ILAB)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 29,83
EUR 14,48 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
4to. Original pictorial card covers (softback) (Fine in protective cover). Pp. 200, illus with b&w and coloured photos throughout (no inscriptions) [Dutch text].

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,14
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, , NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 24,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Vele ills in kleur. 239 p. -(Lichte sporen van gebruik aan het omslag, maar verder is het boek in uitstekende conditie.). ISBN 9789059371996.
Verlag: Centraal Museum Utrecht 1983 1983
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, , NiederlandeCasanova Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 16,00
EUR 18,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Sq. large 8vo, soft cover, illustrated, 189 p. In very good condition. K13.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 30,53
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Softcover
Anbieter: Celler Versandantiquariat, Eicklingen, , DeutschlandCeller Versandantiquariat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 38,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
De Auteurs / Uitgeverij 010, Rotterdam, 1994. 320 S., mit zahlreichen Abb. im Text, kartonierter Einband---- gutes Exemplar - 716 Gramm.

- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, , NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Linnen band, met stofomslag. Vel paginagrote ills. 200 p. -(Licht berookt exemplaar, sporen van gebruik aan het stofomslag, maar verder is het boek in goede conditie.). ISBN 9789078811121.

Verlag: Stichting Manifestatie Historisch Interieur / Waanders Uitgevers, Amsterdam / Zwolle 2001
Anbieter: Antiquariat Sasserath, Mönchengladbach, , DeutschlandAntiquariat Sasserath
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 18,00
EUR 22,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
4°, 302 S. mit zahlreichen Abbildungen. Wattierter Seidenleinen-Einband. Guter Zustand. Kleine Schabstelle auf dem Vorsatz. 42321.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Digitalis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 15,00
EUR 40,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft cover. Zustand: Very Good. Folded stiff wrappers (softcover), 48p, b/w illustrations, 22x22 cm. Very good, minimal wear wrappers. Text in Dutch. Softcover met flappen, 48 p. : z/w illustraties ; 22x22 cm. Goed/zeer goed, minieme sporen kaft.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, NiederlandeAntiquariaat Clio / cliobook.nl
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
's-Grav., Sdu, (1988); 23x28 cm. Pb.(achterplat l.gevlekt). 319 pp., met bijdragen van Carel Blotkamp, e.a., geïllustreerd, n.a.v. tentoonstelling Rijksmuseum Twenthe Enschede, e.a. In goede staat. ISBN 90 12 05728 0.
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 16,50
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Stichting Manifestatie Historisch Interieur & Zwolle, Waanders Uitgevers, 2001. 302 pp. Col. & b./w. ills. Orig. hardcover (padded cloth). 4to.Published on the occasion of the Manifestatie Historisch Interieur, 2001. - Text in Dutch.

- Hardcover
- Signiert
Anbieter: Antiquariat am St. Vith, Mönchengladbach, , DeutschlandAntiquariat am St. Vith
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 140,00
EUR 40,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Leinen. mit Schutzumschlag. Quart. o. J. Monografieen van Nederlandse fotografen / Monographs of Dutch Photographers, 9. 198 S. Leinen mit Schutzumschlag. Sprache: Englisch, Mit zahlr. schw.-w. Abb. Umschlag geringf. berieben und mit dem Aufkleber "Signiertes Exemplar", gutes Exemplar. LMEX - auf demTitelblatt handschriftl. dati…ert und signiert. Signatur des Verfassers.
Verlag: Waanders, Zwolle 2019 2019
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, , NiederlandeCasanova Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 38,00
EUR 18,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
4to, hb, illustrated, 336 p. In fine condition. K13.

- Softcover
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Rotterdam, 010 Publishers, 1990. 21,5 X 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 48 pag. - MOOI EXEMPLAAR * *** Nr. 7 uit de serie Monografieen van Nederlandse interieurarchitecten. [Architecture / interior Toegepaste kunst / Applied Art ].

- Hardcover
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam/Zwolle, Stichting Manifestatie Historisch Interieur / Waanders. 2001. 33 x 25 cm. In gecapitoneerd linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. Met 3 leeslinten. 302 pag. - KEURIG EXEMPLAAR [Architecture / interior Meubels / Furniture ].

- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, , NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 50,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Cloth-covered boards (hardcover) with photo-pictorial dustjacket, 32,7 x 24,5 cms., 200 pp. text in Dutch and English, throughout illustrated, partly in color, appendices, bibliography. Dust jacket has some darkening along edges. top of block sl. soiled ISBN 9789078811121.

Verlag: Centraal Museum,, Utrecht,, 1983
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlandeadr. van den bemt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 35,00
EUR 26,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Orig wrps, 22 x 22cm., 188 pp. O.a. Het beeldend oeuvre van Wichman, Tentoonstellingen, Bibliografie. Orig omslag, 188 pp.