J a goris (61 Ergebnisse)

- Hardcover
Anbieter: Antiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG, Berlin, DeutschlandAntiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 7,04
EUR 20,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Sehr gut. IX, 272 S. : Ill. Very good. Shrink wrapped. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 685.
Verlag: Amsterdam, Van Ditmar 1947
- Hardcover
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, , NiederlandePallas Books Antiquarian Booksellers
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
cloth, small 4to 38 pp text, 427 plates Pologne, Hollande, Belgique, Russie, Angleterre, Italie, France, Allemagne, Autriche, Hongrie; good condition.

Verlag: Uitgeversmaatschapij W. de Haan N. V., Utretcht 1955
- Hardcover
Anbieter: Chapter 1, Johannesburg, GAU, SüdafrikaChapter 1
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 8,01
EUR 25,00 VersandVersand von Südafrika nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fair. No Jacket. 2nd Edition. 312 pages (complete). In Dutch throughout. In general fair condition. The cover is elegant and sound. It has general wear and marking. The spine is sunned but is strong and secure. Inside there is a previous owner signature (Verna Vels - the creator of the Liewe Heksie series of…books). The inside covers and the frontis and end pages have been stained from storage, at the bottom spine runs. The contents are sure, clear, clean, earnest and assured, confident and comfortable. fk. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.

Schrijvers en schilders. Verhalen en liederen uit Noord- en Zuid-Nederland van Veldeke tot Lucebert, verlucht met 150 reproducties van geestverwante werken der beeldende kunst
LEEUWEN, W.L.M.E. VAN (VERZAMELD DOOR) M.M.V. GORIS, DR. J.A. (= MANIX GIJSEN)
Verlag: De Haan /Lemniscaat, Utrecht 1955
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden. Zustand: Boek goed. Zustand des Schutzumschlags: Geen stofomslag. 2e gewijzigde druk. 312 pp.
Verlag: Utretcht: Uitgeversmaatschapij W. de Haan N. V. 1955
Anbieter: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, USAZubal-Books, Since 1961
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 28,58
EUR 3,89 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. *Price HAS BEEN REDUCED by 10% until Monday, June 15 (sale item)* 312 pp., illustrated, hardcovers slightly rubbed, lacks dust jacket, library markings, text clean & binding tight. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers…. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's country.

Traumata (Volume 2)
Goris R.J.A. (red.) - Bruggeman J.H. - Inklaar H. - van der Korst J.K. - Riezebos C.J.W. - Roos L.M. - Verhoeven A.R.S. - de Witte J.
Verlag: Alphen a/d Rijn 1982
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 5,59
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. pp. 118 / Serie Fysiotherapie in ontwikkeling, Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Aantekeningennotations, Geplastificeerde cover / Cover plasticized Dutch.

Verlag: W. De Haan N.V. (Utrecht) 1939
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 5,60
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very Good. 1. Eigendomsmerk. Verkleuring. Vollinnen Dutch Schrijvers en schilders brengt een omvangrijke bloemlezing samen van verhalen, gedichten en liederen uit de Noord- en Zuid-Nederlandse literatuur, van Hendrik van Veldeke tot Simon Vestdijk. De teksten worden begeleid door ongeveer tweehonderd reproduc…ties van schilderijen, tekeningen en andere werken van beeldende kunst die inhoudelijk en stilistisch verwant zijn aan de geselecteerde literaire fragmenten. Het boek vormt een cultuurhistorisch overzicht van de Nederlandse en Vlaamse letterkunde en kunstgeschiedenis, met aandacht voor de wisselwerking tussen literatuur, schilderkunst en culturele tradities in de Lage Landen.

- Hardcover
Anbieter: San Francisco Book Company, Paris, , FrankreichSan Francisco Book Company
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 35,00
EUR 45,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very good. Cloth/no dust jacket Octavo. blue cloth blue and white lettering no dust jacket 272 pp.

Verlag: W. de Haan 1955
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 8,95
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. Not present. Zonder stofomslag. Dutch.

Verlag: W. De Haan 1955
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 8,95
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. Not present. Naamtekening op schutblad, zonder stofomslag. Dutch.

Verlag: Utrecht 1939
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 9,52
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. pp. 411 / geïllustreerd Dutch.

Verlag: Utrecht 1939
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 9,52
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. pp. 411 / geïllustreerd Dutch.

Verlag: Bruxelles : La Connaissance 1970
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 33,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Original gilt lettered brown cloth, dust jacket, map on endpapers, numerous (full page) illustrations in colour and b/w, 4to.; Stains on endpapers and dust jacket, top cut foxed, tears in dust jacket repaired with tape.

Verlag: Onbekend 1957
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,09
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. pp. 112 / Programmabrochure n6 Dutch.

Verlag: Antwerpen 1946
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,20
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. pp. 42 Dutch.
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Antiquariat Lang, Rennerod, , DeutschlandAntiquariat Lang
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 26,00
EUR 15,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Mit dem Silberstift-Skizzenbuch und den während der Reise ausgeführten Bildern und Zeichnungen. Einleitung u. Anmerkungen von J.-A. Goris u. G. Marlier. Übersetzung und Einleitung aus dem Französischen durch Dieter Kuhrmann und Rüdiger Becksmann. Brüssel: La Connaissance, 1970. Braunes OLn. m. illustr. OU. im OPappschuber. 192,…(4) Seiten mit 90 teils ganzs. u. getönten Werkabbildungen. - 31 x 24,5. * Sehr gut erhaltene Erstausgabe. - Versand gewichtsbedingt nur mit Päckchen-Zusatzporto möglich.
Verlag: ,
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 23,10
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Antwerpen/ Brussel/ Gent/ Leuven, Standaard-Boekhandel, 1946, 42pp., 1e druk, onopengesneden, mooie staat, T12585.

Verlag: Antwerpen 1946
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 14,00
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. pp. 216 Dutch.

Verlag: Standaard-Boekhandel 1946
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 14,55
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. Niet opengesneden, enkele vlekjes op de omslag, 42p. Dutch.
Bali. Studies in Life, Thought and Ritual.
SWELLENGREBEL, J.L. [INTROD.]. & R. GORIS & V.E. KORN & C.J. GRADER [ET AL.].
Verlag: Dordrecht-Cinnaminson, KITLV-Foris Publications. 1984 1984
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 32,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's sewn white paperback, pictorial frontcover, 2nd printing [1960], 8vo: xiv, 434pp., [4]pp., biographical notes, introduction, 10 contributions , notes & references, bibliography, additions bibliography, glossary, index. Very fine copy. Volume Reprints on Indonesia. Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Vo…lkenkunde.

Verlag: Standaard Boekhandel 1945
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 15,11
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. Omslag verkleurd, vervuild. Dutch.

Verlag: Antwerpen 1946
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 15,12
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. pp. 42 Dutch.

Verlag: Antwerpen 1946
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 15,12
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. pp. 42 Dutch.
Albert Dürer - Journal de voyage dans les Pays-Bas
DURER Albert (MARLIER Georges & GORIS J.A. = GIJSEN Marnix, trad. et comment.)
Verlag: Bruxelles, Editions de la Connaissance 1937 1937
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 38,50
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
xliv + 56pp. + 2O planches hors-texte, Edition originale de 1937, 27cm., brochure originale, bon état, S101781.

Verlag: Antwerpen 1946
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 15,68
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. pp. 216, Tweede Wereldoorlog, Bezetting, Verzet, Geschiedenis, Politiek Dutch NOTA VAN DEN UITGEVER Schrijver van dit boek, Dr. J. A. Goris (Marnix Gysen), verbleef in Amerika toen de tweede wereldoorlog uitbrak. Uit de inlichtingen die hem langs verscheidene wegen toe- kwamen, vormde hij zich een perso…onlijk beeld van de toe- standen in ons land tijdens de bezetting. Als een pleidooi voor zijn vaderland, en zijn landgenooten, die aanvankelijk niet altijd naar recht werden beoordeeld, schreef hij aldaar tijdens de oorlogsjaren dit werk, speciaal voor het Amerikaan- sche publiek. De lezer zal bij de lectuur deze omstandigheid als vertrekpunt van zijn beoordeeling willen nemen. Met dit boek in de origineele taal heruit te geven, bedoelen wij het Belgische publiek in kennis te brengen van een levendig tijdsdocument, dat vooral ook merkwaardig is door de uitzon- derlijke taal- en stijlkwaliteiten. NOTE DE L'EDITEUR L'auteur de ce livre, Dr J. A. Goris (Marnix Gysen), se trouvait en Amérique depuis quelque temps, lorsqu'éclata la seconde guerre mondiale. Par diverses voies lui parvinrent mille informations qui lui permirent de se faire par lui-méme une idée de la situation de notre pays pendant Y'occupation. L' opinion étrangere, au début, manqua souvent d'objectivité et de justice a P'égard de notre patrie et de nos compatriotes. Aussi J. A. Goris résolut-il d'écrire un plaidoyer en leur faveur et d'éclairer ainsi le public américain. Le lecteur ne manquera pas de le noter il en tiendra compte pour apprécier I'ouvrage et se faire une idée exacte de son mérite. Nous publions le texte dans sa langue originale. I1 constitue pour le public belge un document vraiment vivant de 1' époque. D'exceptionnelles qualités de langue et de style le rendent particulierement remarquable et combien attrayent.

Verlag: W. de Haan, Utrecht 1955 - 2e, gewijzigde druk 1955
- Hardcover
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, BelgienHandled With Care
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,50
EUR 47,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In goede staat. Hardcover.

Verlag: Standaard Boekhandel 1946
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 17,35
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Fair. Eigendomsmerk. Wat verkleurde omslag. Dutch Eerste uitgave in het nederlands, oorspronkelijke uitgave in het frans. Yes.

Verlag: Meulenhoff/Nijgh & Van Ditmar
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 17,35
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. English.

Verlag: Brussel, Standaard - Boekhandel, 1940 1940
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 20,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
softcover, originele uitgeversomslag geillustreerd met een z/w - gravure van Andreas Pauwels 1632, 27.7x18.6 cm., 279 pp. 930 g.
Verlag: Mechelen/ Amsterdam, Het Kompas/ De Spieghel 1932 1932
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 26,40
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
58pp., 16cm., geïlluistreerde omslag, luttele roestvlekjes, goede staat, B88853.