Herman sabbe (24 Ergebnisse)

- Softcover
Anbieter: medimops, Berlin, , Deutschlandmedimops
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 10,95
EUR 10,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.

- Hardcover
Anbieter: crealivres, la fontennelle, , Frankreichcrealivres
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 27,00
EUR 14,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Envoi rapide Bon état malgré quelques marques sur plats. Intérieur en très bon état. 14 732x3 048x23 876cm. 1998. Brochure. 352 pages. Good.

- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, geïllustreerd met foto's in z/w, 8vo.

Verlag: Brussel : A. Manteau nv 1979
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Losse bladen en voorblad in mapje, illustraties in z/w, tabellen, oblong (circa 21x23cm). Wereld in Beeld 3.

- Softcover
Anbieter: Ammareal, Morangis, , FrankreichAmmareal
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 16,82
EUR 16,50 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Bon. Ancien livre de bibliothèque avec équipements. Edition 1981. Tome 19. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Good. Former library book. Edition 1981. Volume 19. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to chari…ty organizations.

Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,14
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
Verlag: Elsevier Manteau,, Brussel,, 1979
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlandeadr. van den bemt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 20,00
EUR 26,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Inleiding 15 pp. Mapje met voorbeelden: Man Ray, Paul v. Ostayen, Erk Satie, Kurt Switters. Synoptische Tabel. VG.
Verlag: Antwerpen, 1957 1957
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 33,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
110pp.+ 1 ill., beperkte en genummerde oplage: nr.847/1000, gesigneerd, Uitgave van de "Koninklijke Kring der commissarissen en adjunct commissarissen van politie der stad Antwerpen en omliggende gemeenten", J47778.

Verlag: Fondation Maurice Maeterlinck / MAURICE MAETERLINCK STICHTING 1994
- Softcover
Anbieter: Le-Livre, SABLONS, , FrankreichLe-Livre
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 30,90
EUR 42,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Couverture souple. Zustand: bon. RO20278652: 1994. In-8. Broché. Etat d'usage, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Quelques rousseurs. 190 PAGES - Quelques annotations, au crzayon à papier, sans conséquence sur la lecture - Rousseurs sur la couverture. . . . Classification Dewey : 840-Littératures des langues romanes. Littératur…e française.

- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 5,60
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. 1. Dutch Een postuum samengestelde uitgave waarin het werk en de figuur van Maurits Sabbe worden belicht aan de hand van portretten van Brugse mensen, aangevuld met historische foto?s die een levendig beeld schetsen van het culturele en sociale leven in Brugge en de literaire context waarin Sabbe zich b…ewoog.

Nieuw Vlaams Tijdschrift jaargang 28/6 : De verre eilanden, .
Lauwens Willy Sabbe Herman Bruggen Nic van Naessens E Ruysbeek Erik van
Verlag: Antwerpen Ontwikkeling 1975
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 5,60
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. pp. 38 / Als bijdrage in / Article à Nieuw Vlaams Tijdschrift, jaargang 28/6, 1975; Callaert Carlos Dutch.

- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 6,71
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. Dutch : Een posthume wedersamenstelling. Geïllustreerd met historische foto's.

Maurits Sabbe en zijn Brugse mensen : een posthume wedersamenstelling
Sabbe Herman Julius Gustaaf Sabbe Maurits Herman Julius Sabbe
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 7,00
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. 128 p. 16 p. plates illustrations ; 21 cm Herman Julius Sabbe. Rugtitel Maurits Sabbe. Bevat ook Mijn literaire biecht / door Maurits Sabbe. Sabbe Maurits 18.11 Dutch literature. 18.11 Dutch literature. Dutch Rugtitel: Maurits Sabbe. Bevat ook: Mijn literaire biecht / [door] Maurits Sabbe.

Verlag: Lloyd Anversois 1951
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Schlecht
EUR 16,23
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Poor. Kaft vervuild. Met auteursopdracht. Nr. 005/250. Opgeluisterd met beeldletters uit de Biblia Regia door Christoffel Planttijn gebruikt voor zijn uitgave in 1582 van Luigi Guicciardini "Descrittione di Tutti i Paesi Bassi" Dutch.

Verlag: München. Ed. Text u. Kritik. . 1987
- Softcover
Anbieter: Antiquariat & Verlag Jenior, Kassel, HE, DeutschlandAntiquariat & Verlag Jenior
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 70,00
EUR 19,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
110 S. Kartoniert. Sauberes Exemplar ohne Stempel und Anstreichungen. Sehr gut erhalten. Sprache: deu.

Verlag: Brussel, Uitgeverij Loki, 1945 1945
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Luxe oblong, gekartonneerd, foto - frontispice, 32 pp., biografisch fotomateriaal in z/w, tekstverluchting in kleur. Een van de 500 uitgegeven luxe - exemplaren, gehandtekend door Jan Moedwil, cultfiguur die tijdens de tijdens de Tweede Wereldoorlog uitzendingen van Radio Belgie verzorgde. Tekeningen van de hand van Joris Minne.… 430 g. Joris Minne (illustrator).

Verlag: Lloyd Anversois 1951
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 27,43
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. Met auteursopdracht. Nr. 220/250. Opgeluisterd met beeldletters uit de Biblia Regia door Christoffel Planttijn gebruikt voor zijn uitgave in 1582 van Luigi Guicciardini "Descrittione di Tutti i Paesi Bassi" Dutch.

- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, , Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 38,00
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Zustand: New. Motte, helga de la, ed|Sabbe, herman, ed|Delaere, mark, ed.

- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 78,40
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Very Good. 2. Dutch In dit boek benadert Herman Sabbe de westerse muziekcultuur vanuit een antropologisch perspectief. Hij onderzoekt hoe muziek functioneert binnen de samenleving, welke betekenissen eraan worden toegekend en hoe muzikale praktijken samenhangen met culturele, sociale en historische ontwikkeli…ngen. Het werk biedt een reflectie op de rol van muziek in het menselijk bestaan en de manier waarop zij culturele identiteiten vormgeeft.

- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 23,15
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. Dutch 500 ex. met handtekening van de auteur. 1 foto. 110 blz. Gen. Antwerpen-1958.
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 21e Jaargang . 3 losse nummers . 5 (Februari 1933) , 6 (Maart 1933) , 11 ( Augustus 1933 ).
BASSE Maurits Dr. - H. De HOON , Louis FRANCK - Maurits SABBE - Herman TEIRLINCK e.a. ( redactie ) :
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgienAntiquariaat Wim de Goeij
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 41,00
EUR 34,80 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
2. Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1931-32, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 20e Jaargang . 5 losse nummers . 1 (October 1931) , 5 (Februari 1932) , 7 (April) , 10 (Juli) , 11 ( Augustus).
BASSE Maurits Dr. - H. De HOON , Louis FRANCK - Maurits SABBE - Herman TEIRLINCK e.a. ( redactie ) :
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgienAntiquariaat Wim de Goeij
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 47,00
EUR 34,80 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
2. Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1931-32, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 24e Jaargang . 7 losse nummers . 4 (Januari 1936) , 6 (Maart 1936) , 8, 9, 10 , 11 , 12 ( September 1936 ).
BASSE Maurits Dr. - H. De HOON , Louis FRANCK - Maurits SABBE - Herman TEIRLINCK e.a. ( redactie ) :
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgienAntiquariaat Wim de Goeij
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 58,00
EUR 34,80 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
0. Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1931-32, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgienAntiquariaat Wim de Goeij
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 116,00
EUR 34,80 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Antwerpen, Standaard uitgeverij, 1971, formaat in-8°, 128 pp. Gebonden in volle perkamenten band, etiket op gladde rug. Titel in goud op het voorplat. Originele omslag méé ingebonden.Present exemplaar van de auteur, met opdracht in manuscript op de half-titel. Los bijgevoegd: een getypte felicitatie kaart gericht aan de ontvange…r van het boek naar aanleiding van diens huwelijk; op papier van het Ministerie van Justitie, bijgevoegd : de enveloppe (portvrij verstuurd door de auteur in zijn fucntie als Procureur des Konings !). De auteur was de zoon van de ere-conservator van het Plantijn Museum Maurits Sabbe, Hij probeert vooral zijn vader te schetsen als Brugse humorist. Op het achterflap wordt niet Maurits Sabbe afgebeeld doch de auteur; in gesprek met een minzaam toehorende koning Boudewijn. De opmerkzame lezer kan dank zij dit boek een vleugje opvangen van de sfeer in de hogere magistratuur: alleszins boven de wet wat betreft ''portvrijdom''.