Verlag: Amsterdam : N.V. Internationale Uitgevers- en Handelsmaatschappij z.j.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. Originele halflinnen band, illustraties in kleur door A. van den Bussche, 8vo.; Boekblok gebroken; foxing; slijtage randen omslag; naam en adres op verso voorplat.
Sprache: Deutsch
Verlag: Brussels Flemish Art Monographs, 1982
Anbieter: Antiquariat Johannes Hauschild, Gütersloh, NRW, Deutschland
colour and b/w. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550 Broschur 72 Seiten mit vielen Abb. teils farbig. gute Erhaltung.
Verlag: Uitgeverij Lannoo Tielt, 2001
Anbieter: Addyman Books, Hay-on-Wye, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe
EUR 11,93
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbFirst edition. Paperback. 304pp. Square 4to. Text in Flemish and English. Illustrated in colour and in black and white. Cover sl. worn at extremties, spine creased o/w near fine.
Sprache: Französisch
Verlag: Fonds Mercator , PMMK, Bruxelles, 2007
Anbieter: Librairie RAIMOND, Dourges, Frankreich
Couverture souple. Zustand: Très bon. Willy VAN DEN BUSSCHE ENSOR ET LES AVANT-GARDES A LA MER Ouvrage publié à l'occasion de l'exposition à Ostende en 2007 2007, Bruxelles, Edition Fonds Mercator , PMMK Format : In-4 (28 x 24 cm), broché sous couverture à larges rabats, 255 pages Abondamment illustré de photographies et documents Etat : excellent état, bel exemplaire poids : 2 kg.
Verlag: Hoogerheide, Private Printing Bussche. 2000, 2000
ISBN 10: 9090138293 ISBN 13: 9789090138299
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's yellow & blue paper-covered boards, pictorial front- & backcover, 4to: 140pp., very richly illustrated, afterword, sources, bibliography, colophon. Very fine copy.
Verlag: Desclée De Brouwer, 1960
Anbieter: LibrairieLaLettre2, Villefranche de Lauragais, Frankreich
Broché. Zustand: Etat moyen. in-8 Description :235 pp. Tampons de bibliothèque. Quelques soulignements au bic. Couverture salie. Langue : français Nb de volumes : 1.
Verlag: Gent, Borgerhoff & Lamberigts, 2006, 2006
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden, kartonnen hardcover, originele uitgeversomslag geillustreerd in kleur, 17.2x12 cm., 128 pp., geillustreerd in kleur. ISBN 9789077941140. Deze gids brengt de openluchttentoonstelling van dertig kunstenaars in tien kustgemeenten op een praktische en laagdrempelige manier in beeld. Zo suggereren verschillende duidelijke plannetjes aan fietsers en wandelaars uitstappen langs de kunstwerken van 2006 Beaufort en andere bezienswaardigheden. Deze gids is een luxueuse hardcover die bestand is tegen weer, wind en vele beauforts. 500 g.
Verlag: Adrian Mibus/ Whitford and Hughes, London, 1990
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Soft Cover. Zustand: Book good. 68 pp. 28 Coloured illustrations. Exhibition catalogue. Text: English. Size: 20 x 20 cm.
Sprache: Französisch
Verlag: Museum Constant Permeke, Jabbeke, 1993
Anbieter: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, Belgien
Couverture Souple illustrée. Zustand: Bon. quadrilingue néerlandais, français, anglais, allemand.
Sprache: Englisch
Verlag: Snoeck-Ducaju & Zoon Pandora, 1998
ISBN 10: 9053251057 ISBN 13: 9789053251058
Anbieter: Librairie de l'Avenue - Henri Veyrier, Saint-Ouen, FR, Frankreich
Couverture rigide. Zustand: Très bon état. In-4, pleine toile jaune, sous jaquette illustrée, photographies pleines pages en noir et en couleurs, 256 pp. Très bon état d'occasion. Contient un insert présentant deux oeuvres avec description en français et anglais. Tytgat est à la fois peintre, graveur, dessinateur, aquafortiste, aquarelliste et xylographe.Sa peinture, d'allure impressionniste, est souvent qualifiée de peinture naïve, avec des scènes de la vie quotidienne, des intérieurs, des kermesses, des amoureux. in-4°.
Verlag: jabbeke, Provincie West - Vlaanderen, 1977.,, 1977
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
softcover originele geillustreerde uitgeversomslag in kleur, 18x25cm, 189pp, geillustreerd in kleur en z/w. expo Provinciaal museum. Landesmuseum Jabbeke. In goede staat. 830 g.
WBooks/Museum De Valkhof, 2012. 22,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. With illustrations almost all in color. NEW COPY [Art Art / International general [Algemene Internationale Kunst] Pop Art ].
Verlag: Casterman, Tournai, 1953
Anbieter: LibrairieLaLettre2, Villefranche de Lauragais, Frankreich
Broché. Zustand: Etat moyen. in-8 Description :Pages 1010-1152. Couverture insolée et frottée avec une petite déchirure et des notes/tampon. Langue : Français Nb de volumes : 1.
Verlag: PMMK, [cop. 1979], Bruges,, 1979
Anbieter: PAROLES, Avignon, PACA, Frankreich
736p.; vignettes en noir in texte et planches en noir et en couleurs à la suite (mais comprises dans la pagination). Bon état sauf petite mouillure marginale aux 5 dernières feuilles et 2nd plat; pli marqué au dos, avec petite déchirure en haut. Catalogue du PMMK, musée d'Art Moderne de Flandre Occidentale, réalisé par Willy VAN DEN BUSSCHE, Conservateur des Musées Provinciaux de la Flandre Occidentale: 639 n°s avec petites notices, par ordre alphabétique des artistes; précédé d'un historique du musée et d'une histoire de l'art moderne en Belgique, avec notes et références, notices biographiques, bibliographie, photos (tous les textes étant quadrilingues: néerlandais traduit en français, anglais et allemand) et suivi de planches de 189 reproductions en noir et en couleurs; index des artistes. PMMK, 18 x 24,7cm Broché sous couverture au 1er plat illustré couleurs.
Verlag: , WBooks/Museum De Valkhof, 2012, 2012
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Softcover. 269 pages, With illustrations, almost all in color. 22.5 x 17 cm NL/EN. ISBN 9789040007385. 0 g.
Verlag: Amsterdam N.V. Internationale Uitgevers- en Handelsmaatschappij, [1945], 1945
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Good. 79 pp., gebonden in half linnen en geillustreerd karton. Roest op snee en op eerste en laatste pagina's, goed exemplaar. Ills. in zwart-wit en paginagrote ills. in kleur. 26 x 19 cm.
Verlag: PMCP, Musée Constant Permeke, [cop. 1993], Jabbeke,, 1993
Anbieter: PAROLES, Avignon, PACA, Frankreich
Non paginé (1,6 cm d'épaisseur); très nombreuses illustrations in texte, vignettes et pleines pages, la plupart en couleurs. Très bon état. Nouvelle édition, revue, du catalogue du Musée provincial Constant Permeke (Jabbeke, Belgique): rétrospective de l'oeuvre du peintre et sculpteur belge Constant Permeke (1886-1952), important représentant de l'expressionnisme flamand, en 165 n°s (peintures et sculptures) avec notices et reproductions couleurs; par Willy VAN DEN BUSSCHE, conservateur du Musée, expert en art belge; précédé d'une biographie illustrée de photos. Ouvrage quadrilingue: tous textes et légendes en néerlandais, français, anglais, allemand; bibliographie. (Edition avec, en couverture, la reproduction du tableau "Plage - Devonshire"). PMCP, Musée Constant Permeke, 24,5 x 28,5cm Broché sous couverture au 1er plat illustré couleurs.
Verlag: Jabbeke, Provincie West - Vlaanderen, 1977, 1977
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden, zwarte linnen hardcover, originele geillustreerde uitgeversomslag in kleur, 25.5x18.8 cm., 203 pp. + 4, geillustreerd in kleur en z/w. Expo Provinciaal museum Jabbeke. 1150 g.
Verlag: Tielt, Lannoo, 2001, 2001
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Paperback, 240 x 285mm., 304 pages ., uitgebreide kleurillustratie. ISBN 9789020943504. Dat vele kunstenaars de laatste decennia een heel specifieke vormentaal hebben ontwikkeld die breekt met elke traditie, zal de kunstliefhebber niet ontgaan zijn. Toch zijn er altijd kunstenaars geweest die de traditionele vormen en thema's zijn blijven gebruiken. De onverhulde belangstelling voor de schoonheid als zodanig is een duidelijk aspect hiervan. Between Earth and Heaven toont hoe een 100-tal kunstenaars, van allerlei nationaliteiten, omspringt met het klassieke idioom. Geen oubolligheid, wel sterke artistieke realisaties die een hedendaags antwoord bieden op de klassieke kunst. Ook de nieuwe media zoals video, digitale fotografie, computermanipulatie worden niet geschuwd, hoewel ook de schilderkunst een zeer centrale rol behoudt. Boek en tentoonstelling tonen deze tendensen op een bevattelijke manier. Het is een fascinerende confrontatie geworden waaruit frappante conclusies kunnen worden getrokken. 0 g.
Anbieter: preigu, Osnabrück, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Neu. Database Theory - ICDT 2001 | 8th International Conference London, UK, January 4-6, 2001 Proceedings | Jan van den Bussche (u. a.) | Taschenbuch | x | Englisch | 2000 | Springer | EAN 9783540414568 | Verantwortliche Person für die EU: Springer Verlag GmbH, Tiergartenstr. 17, 69121 Heidelberg, juergen[dot]hartmann[at]springer[dot]com | Anbieter: preigu.
Anbieter: Libros El Trovador, TALAVERA DE LA REINA, TO, Spanien
Madrid, Comisaría General de Exposiciones, 1971. 25x20 cm. 76 p. Rústica, solapas. Ilustr. b/n. y color. Buen estado. Primera edición. (Ref. DD. 100-I).
Couverture souple. Zustand: bon. R150183020: Non daté. In-4. Broché. Bon état, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Intérieur frais. 143 pages. . . . Classification Dewey : 345-Droit pénal.
Verlag: Gent, Cultuurcentrum Brugge, 2004, 2009, 2009
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Hardcover, oblong, 29 x 21 cm, 78 pagina's. (NL/ENG/FR/DEedition. illustr. in kleur. fine. De werken van Jan De Vliegher (Brugge 1964) hebben een realistisch karakter en bevinden zich in het figuratieve veld. De Vliegher hecht niet aan het narratieve of aan de anekdote maar zoekt naar universele situaties. Gewone dingen en gebeurtenissen uit de eigen omgeving worden op foto vastgelegd, compositorisch gereorganiseerd en omgezet in een schilderkunstig beeld. De verrassend sterke kleurwerking verleent aan elk doek een bijzondere visuele zuigkracht.Les oeuvres de Jan De Vliegher (Bruges 1964) ont un caractere realiste et se situent dans le champ figuratif. De Vliegher ne s'interesse pas a l'aspect narratif ou anecdotique mais recherche des situations universelles. Des choses ou evenements simples de son propre environnement sont fixees sur photo, il en reorganise la composition et la transforme en une image picturale. Le jeu de couleurs surprenant confere a chaque toile une fascination particulierement visuelle.The works of Jan De Vliegher (?°Bruges 1964) are of a realistic nature and are situated in the figurative field. De Vliegher attaches no importance to the narrative or anecdotic aspect but is constantly searching for universal situations. Ordinary objects and events from his own environment are captured on film, compositionally reorganised and transformed into a painted image. The surprisingly strong colour effect gives each work a special visual attractiveness. 870 g.
Verlag: Museum voor Moderne Kunst, [d.l. 1996], Ostende,, 1996
Anbieter: PAROLES, Avignon, PACA, Frankreich
392p.; très nombreuses illustrations couleurs, la plupart à pleines pages. Bon état. Catalogue de l'exposition présentée en 1996-1997 au PMMK Museum voor Moderne Kunst, à Ostende, publié sous la direction de Willy VAN DEN BUSSCHE, conservateur en chef du musée, expert en art belge; préface de Willy VAN DEN BUSSCHE: présentation des oeuvres, notice biographique et reproductions couleurs, la plupart à pleines pages, pour chacun des 5 artistes, James Ensor (1860-1949), Léon Spilliaert (1881-1946), Constant Permeke (1886-1952), René Magritte (1898-1967) et Paul Delvaux (1897-1994); bibliographie. Museum voor Moderne Kunst, 24,3 x 28,5cm Broché sous couverture au 1er plat aux noms des peintres en grands caractères illustrés couleurs.
Verlag: 1997 Bruges Stichting Kunstboek, Bruges, 1997
Anbieter: A. Van Zaelen antiquariaat, MECHELEN, Belgien
Soft cover. Zustand: Very Good. 28,5 x 24,5 cm - 203+(2) - originele omslag (soft cover) - more than 150 ills. - very nice copy - text in english and dutch.
Sprache: Französisch
Verlag: Fonds Mercator, Anvers, 2000
Anbieter: A. Van Zaelen antiquariaat, MECHELEN, Belgien
Hardcover. Zustand: As New. 29,7 x 24,5 cm - 203+[1] pgs + reliure illustrée originale - très bel ex.
Zwolle/Den Haag, Waanders/Gemeentemuseum, 2004. 30 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. KEURIG EXEMPLAAR [Art / international artist [Buitenlandse Kunstenaars] ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Zwolle, Waanders, 2004. Gebonden. 108 pagina's met vele kleuren-afbeeldingen. Catalogus tentoonstelling in 2004 in het Groninger Museum. NIEUW EXEMPLAAR [Art Art / Belgium ].
Verlag: , ULB/GRAM, 1995, 1995, 1995
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Relie, toile jaune sous jaquette, 305 x 250 x 23 mm., 187pp., uiills. en coul. et n/b. ISBN 9789053491904. Marc Mendelson was a painter, watercolorist, serigrapher and sculptor. His British parents settle in Antwerp in 1922. Debuts with magical realism and evolves (from 1948) to abstract material painting and, after 1966, to a personal neo-figurative art. Practices sculpture since 1962. He studied at NHISKA (1934 -39, G. van de Woestyne and I. Opsomer) and made his debut in 1942 in Antwerp. His art is considered 'degenerate art' by the Germans and he is arrested during an exhibition in Brussels in 1943. Participates in the exhibitions of Apport (1944 - 1948). Settled in Brussels in 1944. Mendelson is co-founder and designer of the logo of La Jeune Peinture Belge (1945) and participates in the association's exhibitions. Co-founder of Espace (1952). Vice-President of Les Amis de l'Art and organizer of modern art events. He is the creator of the murals in the Ostend Casino (1952). He works as a teacher of screen printing at Ter Kameren (1951 - 1980) and is a member of the Royal Academy (1965). He makes the mural panel Happy Metro to you in the Park metro station in Brussels (1974). His work is represented in numerous museums, including Antwerp, Brussels, Ixelles, Ghent, Stockholm, New York (Guggenheim) and Pittsburgh (Carnegie). 1560 g.
Verlag: , Knokke - Heist, Scharpoord, 1978.,, 1978
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
In suite, originele uitgeversomslag, 18x30cm, 52pp, geillustreerd z/w. KERAMISCHE VORMEN UIT NEDERLAND. 777 g.