Gouda quint (370 Ergebnisse)

Verlag: Gouda Quint 1995
- Softcover
Anbieter: World of Rare Books, Goring-by-Sea, SXW, Vereinigtes KönigreichWorld of Rare Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,94
EUR 5,59 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. 1995. No edition remarks. 341 pages. Paperback book with pictorial cover. Colour and black and white illustrations throughout. In German. Pages remain bright and clean with minimal tanning and foxing. Binding remains firm. Minor pencil inscriptions to first page. Paper cover has mild edge wear with light rubbing a…nd creasing. Some light marking and tanning.

Sprache: Niederländisch
Verlag: S. Gouda Quint- D. Brouwer en Zoon 1948
- Softcover
Anbieter: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, , Deutschlandbooks4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 4,95
EUR 15,95 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Broschiert. Zustand: Gut. 274 Seiten; Das Buch ist ordentlich erhalten und kann altersbedingte Gebrauchsspuren aufweisen. In NIEDERLÄNDISCHER Sprache. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 790.
Verlag: Gouda Quint 1908
- Softcover
Anbieter: Yellowed Leaves Antique & Vintage Books, Port Williams, NS, KanadaYellowed Leaves Antique & Vintage Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,19
EUR 14,69 VersandVersand von Kanada nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft cover. Zustand: Good. 202 pp.
Verlag: Gouda Quint, Arnhem, 1989
- Softcover
Anbieter: FIRENZELIBRI SRL, Reggello, FI, ItalienFIRENZELIBRI SRL
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 8,00
EUR 18,00 VersandVersand von Italien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: MOLTO BUONO. Arnhem, Gouda Quint cm.15,5x24,5, pp.XIV-376, brossura testo in olandese.
Verlag: Arnhem, Gouda Quint. 1989
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, , NiederlandeRödner Versandantiquariat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,00
EUR 18,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Quadr.-8°, 34 S., typogr. OBrosch.; (sehr) schönes Expl. Erste Ausgabe. Sprache: Niederländisch.
Verlag: S Gouda Quint Arnhem 1949
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Wildside Books, Eastbourne, , Vereinigtes KönigreichWildside Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 14,32
EUR 13,91 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Good. 1st Edition. Small 4to, 161 pages, photographs in black and white throughout. A study of European Owls and the Nightjar. Dutch text,forword by Niko Tinbergen.

Sprache: Englisch
Verlag: Arnhem-Nijmegen, Gouda Quint bv-Katholieke Universiteit Nijmegen 1982 1982
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 18,40
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, large 8vo: xiv, 438pp., notes & references, index common law cases, index Dutch law, general bibliography, abbreviations, curriculum vitae.
Het wetboek van strafrecht verklaard door Mr. T.J. Noyon. Bewerkt door Mr. G.E. Langemeijer. Deel II: art 177-479
LAW / RECHT - Noyon, T.J.
Verlag: Arnhem, S. Gouda Quint, 1954. 6e druk. 747 pp. Los 2e deel, maar op zich staand. 1954
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,50
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Originele linnen band met goudopdruk. Band wat verkleurd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.

Verlag: Arnhem : Gouda Quint bv 1995
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, geïllustreerd met foto's in z/w, 8vo.
Verlag: Arnhem, P. Gouda Quint 1894
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Naamstickertje op titelpagina.

Verlag: Arnhem, S. Gouda Quint/D. Brouwer en Zoon 1955
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Latere binding: professioneel gebonden in halflinnen band met behoud van originele voorkaft.

Verlag: P. Gouda Quint, Arnhem z.j.
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Met 260 gravures; vertaling van Hermina.

Verlag: Arnhem : Gouda Quint bv 1995
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, geïllustreerd met foto's in z/w, 8vo.

Verlag: Arnhem, S. Gouda Quint/D. Brouwer & Zoon 1955
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, large 8vo: 172pp., 20 plates with 31 illustrations, catalogue with description of 253 items [with references], list silversmiths with biographical notes.

Verlag: Arnhem, Gouda Quint BV 1991
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good.

Verlag: Arnhem, P. Gouda Quint 1900
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Fair. 1 plaat met afbeelding der medaille en facsimile der handteekening.; Voorkaft los en hoekje afgescheurd; achterkaft ontbreekt; naam op kaft voorzijde; markeringen in de marge.

Verlag: Arnhem, S. Gouda Quint 1930
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Schlecht
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Poor. Gelre. Vereeniging tot Beoefening van Geldersche Geschiedenis Oudheidkunde en Recht. Het Valkhof te Nijmegen. Dertien afbeeldingen en een kaart met bijschrift door Paul Leendertz; In matige tot redelijke staat: hoek bovenzijde beide delen aangetast; stukje weg; kaft van map los. Tekst en afbeeldingen niet aangetas…t; foxing.

Verlag: Gouda Quint 1996
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Aanvaarding van het ambt van bijzonder hoogleraar in de penologie aan de RUG 19 december 1995.

Verlag: Deventer, Gouda Quint 1997
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good.

- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good.

Verlag: P. Gouda Quint, Arnhem z.j.
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Fair. Bladzijden geplakt / redelijk exemplaar.

Verlag: P. Gouda Quint, Arnhem 1880
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Brief van P. Gouda Quint geplakt op achterzijde schutblad.; Lichte sporen van slijtage / goed exemplaar.

Verlag: S. Gouda Quint, Arnhem 1927
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good.

- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, 8vo.; Rug en deel achterplat verkleurd.

Verlag: Arnhem : Gouda Quint bv 1993
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, klein 4to.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam/Arnhem : Stichting tot Bevordering der Notariële Wetenschap/Gouda Quint B.V. 1989
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Original pictorial boards, numerous illustrations in b/w and in blue, text in Dutch and French, oblong (circa 20x25cm).

Verlag: Arnhem, Gouda Quint bv 1995
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Deel binnenzijde kaft verbruind.
Verlag: Gouda Quint - Brouwer en Zoon 1950
- Softcover
Anbieter: Yellowed Leaves Antique & Vintage Books, Port Williams, NS, KanadaYellowed Leaves Antique & Vintage Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 15,92
EUR 14,69 VersandVersand von Kanada nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft cover. Zustand: Near Fine. 204 pp. Ingenaaid.
Verlag: Arnhem, S. Gouda Quint / D. Brouwer en zoon 1952 1952
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,75
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
140 p. Paperback.

Hollands Glorie: 72 gekleurde afbeeldingen met omschrijving van de belangrijkste Nederlandse appel- peren- en pruimenrassen
Stichting vakonderwijs voor de Detailhandel in Aardappelen, Groenten en Fruit
Verlag: Arnhem : S. Gouda Quint/D. Brouwer Uitgevers 1958
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Ringband, veel (paginagrote) illustraties in kleur, 8vo.; Naam in groene balpen op voorplat, voor- en achterplat verkleurd langs de randen.