Verlag: Boekencentrum, 1994. 362 pp., 1994
ISBN 10: 9023918584 ISBN 13: 9789023918585
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Kampen, Kok 2002, 2002
ISBN 10: 9043505536 ISBN 13: 9789043505536
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
2e druk, Paperback, nette staat, 148 pagina's.
Verlag: Amsterdam : N.V. Uitgevers-Maatschappij voorheen Van Mantegem & De Does z.j.
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele gedecoreerde grijze linnen band, geà llustreerd met veel foto's in z/w, kleine kaartjes, (uitvouwbare) figuren/tabellen, 578,XXVI pagina's, 8vo.
Verlag: Bolsward, Uitgeverij Het Witte Boekhuis 1993, 1993
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
276 p. Paperback.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Het Witte Boekhuis, Bolsward 1993, 1993
ISBN 10: 9070365782 ISBN 13: 9789070365783
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, verkleuring rug, verder nieuw, 276 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Kampen, Ten Have 2005, 2005
ISBN 10: 9025954839 ISBN 13: 9789025954833
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
348 (1) p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Verlag: Het Witte Boekhuis 1993, 1993
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, verkleuring rug, verder nette staat, 276 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bolsward, Uitgeverij Het Witte Boekhuis 1993, 1993
ISBN 10: 9070365782 ISBN 13: 9789070365783
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
276 p. Paperback.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Buijten en Schipperheijn 2009, 2009
ISBN 10: 905881453X ISBN 13: 9789058814531
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, naamstickertje op schutblad, verder nette staat, 117 pagina's.
Verlag: Arnhem, Stichting Beeldende Kunst Gelderland. 1990, 1990
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn board wrappers, light-yellow dustjacket, 4to: [4]pp., coloured page-large plate, small essay, colophon. This copy not numbered. Very fine copy., Volume 73: Gelderland in Proza, Poëzie en Prenten. Printed in 120 copies.
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat, 176 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Kampen, Uitgeverij Ten Have. 2006, 2006
ISBN 10: 9025957293 ISBN 13: 9789025957292
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's purple paperback, pictorial frontcover, 8vo: 222pp. Very fine copy.
Verlag: Kampen, Voorhoeve 1996, 1996
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, 220 pagina's.
Verlag: Het Witte Boekhuis, Bolsward 1993, 1993
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, verkleuring rug, verder i.z.g.st. (geen leesvouwen en inscripties), 276 pagina's.
Verlag: Zoetermeer, Boekencentrum 1994, 1994
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
364 p. Paperback.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Het Witte Boekhuis 1993, 1993
ISBN 10: 9070365782 ISBN 13: 9789070365783
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat, 276 pagina's.
Verlag: Amsterdam, N.V. Uitgevers-Matschappij v/h Mantgem & DeDoes. ca 1932, 1932
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's gray cloth hardback, blue lettering spine and frontcover, thick large 8vo: frontispiece, 578pp., xxvi, [ij], over 400 illustrations / figs, 2 large folding plates, bibliography. Fine copy. Volume: Theorie en Praktijk. Studieboeken ten Dienste van Technici.
Verlag: G.C. Sassoni / Accademia, Firenze, 1969
Anbieter: Coenobium Libreria antiquaria, Asti, AT, Italien
In 8 cm.12,5 x 20, pp. 309 + (11). Brossura editoriale illustrata con titoli al piatto e al dorso. Leggeri segni d'uso. Collana "Le letterature del mondo" Enciclopedia unversale della letteratura diretta da Riccardo Baccelli, Giovanni Macchia, Antonio Viscardi, volume 12. Le due piu' alte espressioni della cultura neerlandese (il termine assomma in se' le due tradizionali denominazioni di olandese e di fiammingo, il cui uso si e' protratto fino ai giorni nostri per motivi storici e culturali, ma che propriamente designano i dialetti parlati in Olanda e nelle Fiandre) pittura e letteratura, hanno in comune uno spiccato interesse per i dettagli realistici, un gusto per il «colorito» spesso satirico, una religiosita' intima e scarso senso per il monumentale. Un'opera di sintesi, originale che porta il lettore a scoprire il mondo letterario olandese dall'epoca medioneerlandese tra il XII e il XV secolo, fino all'eta' moderna e contemporanea. In condizioni molto buone. ITA.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Boekencentrum, Zoetrmeer, Jahr 2009, 2009
Anbieter: ABC Versand e.K., Aarbergen, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Gut. 116 S. Gebrauchsspuren, Ecken und Kanten berieben, innen sauber V28 Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 400.
Budel, Damon, 2004. 204 pp. Paperback. *enkele potloodstrepen, recensie voorin geplakt, naam op schutblad, verder in goede staat * Mert bijdragen van o.a.: Jacob Klapwijk, Ad Verbrugge, Henk Woldring, Theo de Boer e.a.
Amsterdam, VU, 1991. 264 pp. Paperback. Bibliografie. *rug licht geschaafd, verder goede staat*.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Kampen, Ten Have, 2006. (2e). 405 pp. Paperback. Illustraties. *klein scheurtje in omslag achterkant, wat ezelsoren, goede staat* Met bijdragen van o.a.: G. van den Brink, C. van der Kooi, T.A. Smedes.
Anbieter: preigu, Osnabrück, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Neu. The Hardware Hacking Handbook | Breaking Embedded Security with Hardware Attacks | Jasper van Woudenberg (u. a.) | Taschenbuch | Einband - flex.(Paperback) | Englisch | 2021 | Random House LLC US | EAN 9781593278748 | Verantwortliche Person für die EU: Springer Fachmedien Wiesbaden GmbH, Postfach:15 46, 65189 Wiesbaden, info[at]bod[dot]de | Anbieter: preigu.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Amst., Vorrhen Van Mantgem & De Does, z.j. 578,XXVI blz. Met meer dan 400 figuren. Gebonden. Goed. [157118].
Anbieter: preigu, Osnabrück, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Neu. Scientific Challenges to Common Sense Philosophy | Rik Peels (u. a.) | Taschenbuch | Einband - flex.(Paperback) | Englisch | 2022 | Routledge | EAN 9780367532673 | Verantwortliche Person für die EU: Libri GmbH, Europaallee 1, 36244 Bad Hersfeld, gpsr[at]libri[dot]de | Anbieter: preigu.
EUR 291,16
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. 2005. Hardcover. . . . . . Books ship from the US and Ireland.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. M.m.v. G. van Wieringen. Amsterdam : v/h Van Mantgem & De Does, [ca. 1939]. Orig. decorated cloth binding. 578,xxvi pp. Ills. Kaarten. (Theorie en praktijk). - Leerboek over rivierwerken bevat hoofdstukken over rijswerken, kribwerken, werken ter verdediging van rivieroevers, werken in de rivierbedding, baggeren, wettelijke en administratieve bepalingen. Condition : very good copy. Keywords : TECHNOLOGY,
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Amsterdam, Brakke Grong, Van Pappelendam & Schouten, 1880, in-4°, 27 x 19 cm, 55 pp + 11( of 12) original interpretation engravings , 55 lots. Bound in dark blue half leather, raised spine with gilt title, top edge gilt. Binding with some traces of use, inside fine. A fine copy of the original edition illustrated with 11 ( of 12) original interpretation engravings Gustave Greux, L. Lucas, M. Louveau-Rouveyre, H. Lefort, L.Debrosses, Damman, .
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Amsterdam, N.V. Uitgeversmaatschappij, s.d. (ca. 1930-1940), formaat in-8°, 578 pp + bijlage (waaronder uitslaande kaarten e.d.). Ge-illustreerde uitgeversban,d in linnen. Mooi exemplaar, zonder bilbliotheekstempels.