Sprache: Englisch
Verlag: Global Wildlife Conservation, 2018
ISBN 10: 0994787235 ISBN 13: 9780994787231
Anbieter: ThriftBooks-Atlanta, AUSTELL, GA, USA
Hardcover. Zustand: Good. No Jacket. Pages can have notes/highlighting. Spine may show signs of wear. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Sprache: Englisch
Verlag: American College of Physician Executives, 2011
ISBN 10: 097873064X ISBN 13: 9780978730642
Anbieter: ThriftBooks-Atlanta, AUSTELL, GA, USA
Unknown. Zustand: As New. No Jacket. Pages are clean and are not marred by notes or folds of any kind. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Sprache: Chinesisch
Verlag: Machinery Industry Press, 2014
ISBN 10: 7111436733 ISBN 13: 9787111436737
Anbieter: ThriftBooks-Atlanta, AUSTELL, GA, USA
Paperback. Zustand: Fair. No Jacket. Readable copy. Pages may have considerable notes/highlighting. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Sprache: Chinesisch
Verlag: Machinery Industry Press, 2014
ISBN 10: 7111436733 ISBN 13: 9787111436737
Anbieter: ThriftBooks-Atlanta, AUSTELL, GA, USA
Paperback. Zustand: Very Good. No Jacket. May have limited writing in cover pages. Pages are unmarked. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Sprache: Chinesisch
Verlag: Machinery Industry Press, 2014
ISBN 10: 7111436733 ISBN 13: 9787111436737
Anbieter: ThriftBooks-Dallas, Dallas, TX, USA
Paperback. Zustand: Very Good. No Jacket. May have limited writing in cover pages. Pages are unmarked. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 21,62
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's black cloth hardback, gilt title spine, pictorial dustjacket, 8vo: maps on endpapers, 366pp., illustrated, index, colophon. Fine copy., Volume 7: Bronnen van de Europese Cultuur.
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., met stofomslag, nette staat, 366 pagina's.
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Scrinium Classical Antiquity, Aalten, Niederlande
Voltaire, 's-Hertogenbosch, 2000. 256p. ills. Paperback. Nice copy. In dit wulps ogende pocketboek zijn de vele antieke verhalen over de Egyptische koningin Cleopatra verzameld, vertaald en van verbindende teksten voorzien. Op deze manier krijgt de lezer een chronologisch geordend verslag van de vele ware en onware verhalen die over de beroemde koningin in de oudheid de ronde deden. De samensteller, de Groningse oudhistoricus Wes, heeft de bronnen vertaald en door middel van verbindende teksten toegelicht. De geschiedenis van Cleopatra en Caesar en haar latere, zo beroemd geworden liefdesgeschiedenis met Antonius worden zo vanuit de antieke bronnen (vooral Plutarchus en Cassius Dio) ten tonele gevoerd. De vertaling en de verbindende teksten zijn goed geschreven en zeer levendig. (Publisher's information).
Anbieter: Scrinium Classical Antiquity, Aalten, Niederlande
Voltaire, 's-Hertogenbosch, 2000. 220p. ills. Paperback.
Verlag: Den Haag : Bert Bakker/Daamen NV, 1963
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Groene linnen band met goudopdruk, stofomslag, 8vo.; Stofomslag aan achterzijde op hoeken verstevigd met stukjes tape.
Softcover. Zustand: Fine. Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen. Cleopatra is de meest iconische vrouw uit de wereldgeschiedenis, een diva die Rome op zijn grondvesten deed schudden. Haar entree op het wereldtoneel, toen ze zich aan Julius Caesar toonde vanuit een opgerold tapijt, markeerde het begin van een fascinerende periode die eindigde met haar zelfgekozen dood achttien jaar later. Ondanks de vermelding door vijfenzeventig auteurs uit de Oudheid, heeft geen enkele auteur eerder een apart boek aan haar gewijd. Dit boek biedt een frisse benadering, los van de uiteenlopende meningen van moderne historici. Sommigen beschouwen de aandacht voor Cleopatra's rol in de overgang van de Romeinse republiek naar keizertijd als overdreven, terwijl anderen haar zien als een miskende voorvechtster voor vrede en harmonie. Dit boek valt echter buiten deze categorieën en presenteert verhalen over Cleopatra, voornamelijk gebaseerd op de werken van de Griekse auteurs Plutarchus en Cassius Dio. Hun verhalen zijn samengevoegd met die van andere Oudheid schrijvers, vergezeld van verbindende teksten en uitleg. Geschiedenis is immers een kunst van verhalen vertellen, en de geschiedenis van Cleopatra is een rijke wereld van verhalen.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: Gravenhage, 1967
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 26,72
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Poor. Volume 2. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has soft covers. In poor condition, suitable as a reading copy. Heavy foxing. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,850grams, ISBN:
Verlag: Amst. 1980., 1980
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
235 p. Cloth. 20 cm (Including an essay on 'Hermann', of the 'Varusschlacht') 0 gr.
Verlag: Baarn, Ambo., 1995., 1995
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
220 p., illustrations. Paperback 22 cm 500 gr.
Verlag: Amst., 1980., 1980
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
235 p. Cl. 20 cm 0 gr.
Verlag: N.pl., n.d.
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
237 p. Paperback. 20 cm (Calder/Kramer no. 412: on the plight of ancient studies in Holland today') (Contributions by Nuchelmans, Heinz Hofmann, Van der Paardt & others) 0 gr.
Verlag: Groningen, Wolters-Noordhoff, (1978)., 1978
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
349 p. Hardbound. 25 cm 800 gr.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Voltaire, Uitgeverij, 2008
ISBN 10: 9058480828 ISBN 13: 9789058480828
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Den Bosch, Voltaire, 2000., 2000
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
256 p. Pb. 20 cm (OiN Suppl. 19)(Tr. of Appianus, Dio Cassius, Plutarchus) 450 gr.
Verlag: Baarn, Ambo, (1991)., 1991
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
366 p.; ills. Cloth 22 cm (Calder/Smith no. 411a, about the English translation of this book: 'an engrossing book that throughout sheds light on darkness. Most is the reception of Greece and Rome in Russia, the beginning of Russia's Europianization') (Including dustjacket) 1200 gr.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam: Wetenschappelijke, 1980
Anbieter: Borkert, Schwarz und Zerfaß GbR, Berlin, Deutschland
Zustand: Sehr gut. 235 p. Aus der Bibliothek von Prof. Wolfgang Haase, langjährigem Herausgeber der ANRW und des International Journal of the Classical Tradition (IJCT) / From the library of Prof. Wolfgang Haase, long-time editor of ANRW and the International Journal of the Classical Tradition (IJCT). - Zustand: Leicht beschmutzter Vorsatz. Vergilbter sowie leicht bestoßener Schutzumschlag. Ansonsten im sehr guten Zustand. / Lightly soiled endpapers. Yellowed and slightly scuffed dust jacket. Otherwise in very good condition. - Inhoud: Dit boek gaat over een paar mensen en dingen uit het verleden. En over wat er met dat verleden is gedaan. Het verleden is dat wat voorbij is. Het meeste is al lang voorbij. Het verraderlijke van het verleden is echter dat het tegelijkertijd verleden en niet verleden is. Mensen zijn niet van gisteren of van de vorige dag; zij hebben een geheugen en in dat geheugen ligt een chaotische hoeveelheid van het verleden opgeslagen. Zij spannen zich in om zoveel mogelijk van het verleden in stand te houden en op te graven. Daarom komen zij dagelijks in aanraking met allerlei produkten van vroegere generaties, of zij nu kijken naar de oude kerk in hun stad of dorp of naar de gevleugelde helm op een pakje Gauloises of naar de afbeelding van een oude auto op het deksel van een potje jam. De Europese cultuur is bij uitstek een historische cultuur. Mensen proberen orde te scheppen in de chaotische hoeveelheid van het verleden. Zij doen dit omdat zij zelf niets anders zijn dan verleden tijden. Zij zijn voortdurend bezig zichzelf op te ruimen. Zij laten zich daarbij bijstaan door speciaal opgeleide medemensen, historici, die door hen in staat worden gesteld al hun tijd te besteden aan het scheppen van orde in de chaos van het verleden. Er zijn ruwweg drie manieren om het verleden te ordenen voor het heden of het althans minder wanordelijk te doen lijken. De classicus Friedrich Nietzsche beschreef deze drie manieren in zijn 'niet-tijdelijke beschouwing' Vom Nullen und Nachteil der Historie als de 'monumentale', de 'antiquarische' en de 'kritische' manier. De eerste manier is die waartoe "der Tatige und Strebende" zich aangetrokken voelt: hij gebruikt de geschiedenis als een stimulans, als een middel tegen berusting en berusting. De tweede manier is die waartoe "der Bewahrende und Verehrende" zich aangetrokken voelt: hij gebruikt de geschiedenis als een De tweede weg is die waartoe "der Bewahrende und Verehrende" zich aangetrokken voelt: hij gebruikt de geschiedenis als middel tegen vervreemding en eenzaamheid, als stimulans of, zo men wil, als kalmeringsmiddel. De derde manier is die waartoe "der Leidende und der Befreiung Bedürftige" zich aangetrokken voelt: hij gebruikt de geschiedenis om als het ware achteraf een imaginair verleden te scheppen waaruit hij tevoorschijn had willen komen, en om dat verleden vervolgens in de plaats te stellen van zijn werkelijke verleden, dat hij na nauwgezet onderzoek en proces heeft veroordeeld. Al deze drie manieren van geschiedbeoefening bestaan om een goede reden. Zij staan in dienst van het leven, zij het niet in dienst van hetzelfde soort leven. Er zijn nadelen en gevaren verbonden aan elk van de drie. Nietzsche heeft dat ook uitgelegd, meer dan honderd jaar geleden. Eén gevaar heeft Nietzsche niet genoemd. Dat is het gevaar dat mensen in hun opgravingen van het verleden het verleden in hun graf begraven, omdat het verlangen om hun verbeelding van het verleden zo beeldend mogelijk te maken voor het heden hen te machtig wordt. Wanneer dat gebeurt spreken we van mythologisering. De weergave van het verleden resulteert dan in een verslagen verleden. Dat is waar dit boek over gaat. Professionele historici waarschuwen vaak voor dit gevaar. Zelf doen ze hun best om het af te wenden door een 'strikt wetenschappelijke' houding aan te nemen. Daarmee lopen zij echter het gevaar zich niet langer ten dienste van het leven te stellen. Zodra zij het besef verliezen dat heden en verleden één zijn en dat dus.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
Baarn, Ambo, 1991. 366 pp. B./w. ills. Cloth, d./j. (Bronnen van Europese cultuur, 7).
Verlag: Den Haag, Staatsdrukkerij, 1967., 1967
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
210 p. Wrappers. 28 cm (Dissertation) 0 gr.
Verlag: Den Haag, Staatsdrukkerij, 1967., 1967
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
210 p. Wrs. 28 cm (Diss.) 1600 gr.