Vries johan de (40 Ergebnisse)

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Original publisher's sewn black paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 266pp., illustrations, tables, graphs, afterword, chapternotes & references, index, table of contents. Very fine copy - as new.. Illustrated (illustrator).

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 22,12
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
Verlag: West Friesland, Hoorn
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 3,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Karton. Zustand: Normale gebruikssporen. 155 pp. Naam op schutblad. J.Giling (illustrator).

- Softcover
Anbieter: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Vereinigtes KönigreichPBShop.store UK
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 21,18
EUR 5,82 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 15 verfügbar
PAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.
Weitere Bilder- Hardcover
Anbieter: Bookbot, Prague, TschechienBookbot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 6,89
EUR 20,99 VersandVersand von Tschechien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke. De geschiedenis van het Gelderse kasteel en landgoed, verdeeld in vier tijdperken met bij ieder tijdperk een aantal recepten van de Zuid-Afrikaanse chef-kok Hertzog E. Olivier.

- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. Abram de Swaan geldt met zijn grenzeloze nieuwsgierigheid en trefzekere stijl in binnen- en buitenland als een van de belangrijkste hedendaagse sociologen. Hij staat bekend om zijn brede perspectief en zijn prikkelende onderwerpkeuze. Of hij nu schrijft over voorvallen van alledag, over de wording v…an de verzorgingsstaat of over de werking van het mondiale cultuurstelsel, steeds weer toont hij zich een scherp waarnemer en een analyticus van formaat. De draagbare de Swaan geeft een gevarieerd beeld van de ontwikkeling van zijn oeuvre. Het bevat een selectie van zijn beste stukken, waarvan een deel nooit eerder in boekvorm is verschenen.; Boekblok heeft beginnende leeftijdseigen verkleuring. Randen omslag hebben iets slijtage.

Verlag: Boom uitgevers Amsterdam
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: As New. First Edition. Hooggebergte Der Ijdel geeft een boeiende kijk op de gang van zaken aan de top van een aantal Nederlandse ondernemingen en instellingen.

Verlag: Amsterdam : Boom 2001
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele rode linnen band met goudopdruk, stofomslag, geïllustreerd met enkele z/w foto's, 8vo.; Naam in potlood op schutblad.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Independently published 2025
Serie: Epoch Shift Saga, Buch 1 von 14. Buch 1 von 14 - Epoch Shift Saga
- Softcover
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes KönigreichRia Christie Collections
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 19,33
EUR 13,88 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. In.
Verlag: Wolters Kluwer, Amsterdam 1995
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 10,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft Cover. Zustand: As New. 266 pp. Illustrated.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 39,93
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

In memoriam Herman Poort.
Woude, Johan van der, Vries, Hendrik de, Kool, Halbo C., Altink, Jan, et al.
Verlag: Utrecht; z.j.; W. de Haan; softcover; ill.; no. 7 van 300 genummerde exemplaren; 54 p. Band enigszins verkleurd en wat roestvlekkig. Boekblok laat los van de band. [#3415
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, , NiederlandeAntiquariaat De Boekenbeurs
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 20,90
EUR 15,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Utrecht; z.j.; W. de Haan; softcover; ill.; no. 7 van 300 genummerde exemplaren; 54 p. Band enigszins verkleurd en wat roestvlekkig. Boekblok laat los van de band.

Canon van Zuid-Holland: de geschiedenis van Zuid-Holland in 50 verhalen
Knoester, Johan,Pots, Roel,De Vries, Kirsten,Wellenberg, Marloes
- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 22,00
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 45,70
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: Amsterdam : Boom
- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 26,30
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Softcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 14,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: as new. Samengesteld en ingeleid door Johan Heilbron en Geert de Vries. Amsterdam : Prometheus, 1999. Paperback. 345 pp. - De socioloog en politicoloog De Swaan is zowel nationaal als internationaal bekend door zijn erudiete, kritische beschouwingen van de samenleving. Hij doceerde onder meer in Amsterdam en aan het fam…euze Collège de France en is een van die zeldzame auteurs die haarscherpe analyses en syntheses in normale, heldere taal schrijft, opinievormend, voor iedereen begrijpelijk, met duidelijke voorbeelden. Dit boek bundelt een groot aantal van dat type opstellen en artikelen die een zo goed mogelijk beeld geven van zijn oeuvre in ontwikkeling. Daarnaast zijn ook nog enkele autobiografische stukken opgenomen. Het resultaat heeft iets weg van columns, maar is oneindig veel dieper doordacht. Je kunt er dus bij een werkstuk aan refereren. Echt technische stukken komen in deze bundel niet voor, evenmin als hoofdstukken uit zijn boeken. Om het gebruik te vergemakkelijken, is het boek in zes thema's gesplitst. Dit komt enigszins kunstmatig over: De Swaan heeft immers veel geschreven dat meer thema's bevat dan kunst/cultuur, oorlog en geweld, verzorgingsstaat, gevoelshuishouding, identificatie en mondialisering. Desondanks werkt het in de praktijk goed: de titel is dan ook goed gekozen. Condition : as new copy. ISBN 9789053337417. Keywords : .

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Fenix
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 20,00
EUR 31,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback 372 pp. 1e druk. Lichte gebruikssporen aan omslag. Met los begeleidend kopie van getypte opdracht van de auteur; 2007. 20.6x14.2x3.2 cm. In zeer goede staat. [Te dik voor brievenbus].

Sprache: Niederländisch
Verlag: Vrienden van de Zwarte Panter VZW Galerie 2019
- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 37,49
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
Diamante gedenkzuilen en leerzaeme voorbeelden. Een bespreking van Johan van Gools Nieuwe Schouburg.
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 16,50
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
[Groningen], Egbert Forsten, 1990. 280 pp. 99 b./w. ills. Orig. hardcover (blue cloyh with golt lettering on spine), d./j. 4to.

- Hardcover
Anbieter: Buchmarie, Darmstadt, , DeutschlandBuchmarie
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 80,42
EUR 42,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Cover leicht verkratzt, leichte Gebrauchsspuren.

Verlag: Antwerpen , Erfgoedbibliotheek, Antwerpen, 2019 2019
- Hardcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Geillustreerde kartonomslag, hardcover, 224 pages geillustreerd, NL edition. ** naslagwerk voor kunstliefhebbers en bibliofielen. ISBN 9789491349072. Deze overzichtstentoonstelling is een onderdompeling in de vijf decennia lange historiek van galerie De Zwarte Panter. Galerist Adriaan Raemdonck presenteert in de historische Nott…ebohmzaal een indrukwekkende keuze uit de 117 bibliofiele uitgaven die hij tot vandaag realiseerde. Het zijn opvallende creaties van beeldende kunstenaars die ook op het literaire vlak actief zijn: van Jan Vanriet over Pjeroo Roobjee tot Marcel van Maele. Eveneens verrassend zijn de samenwerkingen tussen schilders en schrijvers. Kunstenaars als Fred Bervoets, Jan Cox, Wilfried Pas en later Nick Andrews gingen een co-creatie aan met auteurs als Marnix Gijsen, Gerrit Kouwenaar, Jeroen Olyslaegers, Remco Campert en vele anderen. Een reeks affiches brengt de expo's van de voorbije decennia opnieuw tot leven 0 g.

Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam : De Verbeelding Publ. - Montreuil : Editions de l'Oeil 2001
- Hardcover
Anbieter: Antiquariat BehnkeBuch, Neu Kaliß, , DeutschlandAntiquariat BehnkeBuch
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 38,00
EUR 100,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Englisch - Französisch. 235 S. : überw. Ill. Seiten weisen leichte Randbräunung auf, sonst Guter Zustand mit lediglich leichten Gebrauchsspuren. L34-5 ISBN 9074159311 Wichtiger Hinweis: Aufgrund der EPR-Regelung zur Zeit KEIN Versand in EU-Länder. Due to EPR, there is currently no delivery to EU-countries. Sprache: Englisch Gewi…cht in Gramm: 1350 22,5*25,5* cm (quer). OPappband.

Verlag: Wolters Kluwer 1995
Anbieter: Librodifaccia, Alessandria, AL, ItalienLibrodifaccia
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 20,80
EUR 27,90 VersandVersand von Italien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Buone. inglese Condizioni dell'esterno: Buone Condizioni dell'interno: Buone.

Verlag: , Waanders Uitgevers, 2024 2024
- Hardcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 29,95
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
hardback, 260 x 210 mm, 100 Illustrations col.ill., 128 Pages, Language Dutch (NL) ed. *nieuw. ISBN 9789462626034. In het Europa van de late middeleeuwen verdiepen christenen hun religieuze beleving. Op zoek naar manieren om dichterbij Maria, Christus en de heiligen te komen en empathie op te wekken, prikkelen en stimuleren ze h…un zintuigen met behulp van beelden, geluiden, smaken, geuren en tastbare voorwerpen. De tentoonstelling Bewogen middeleeuwen - Zintuiglijke ervaring in laatmiddeleeuwse devotie belicht de rol van de verschillende zintuigen en rituelen in het middeleeuwse christendom. 0 g.

PET and SPECT in Psychiatry
Dierckx, Rudi A.J.O.|Otte, Andreas|de Vries, Erik F. J.|van Waarde, Aren|den Boer, Johan A.
- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, , Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 243,92
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New.

- Softcover
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes KönigreichRia Christie Collections
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 311,21
EUR 13,88 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. In.
Weitere Bilder- Softcover
Anbieter: preigu, Osnabrück, Deutschlandpreigu
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 256,60
EUR 70,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 5 verfügbar
Taschenbuch. Zustand: Neu. PET and SPECT in Psychiatry | Rudi A. J. O. Dierckx (u. a.) | Taschenbuch | xxi | Englisch | 2016 | J.B. Metzler | EAN 9783662509883 | Verantwortliche Person für die EU: Springer Verlag GmbH, Tiergartenstr. 17, 69121 Heidelberg, juergen[dot]hartmann[at]springer[dot]com | Anbieter: preigu.

- Softcover
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, , Vereinigtes KönigreichRevaluation Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 353,28
EUR 17,38 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Paperback. Zustand: Brand New. reprint edition. 872 pages. 9.25x6.10x1.73 inches. In Stock.

- Softcover
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, DeutschlandAHA-BUCH GmbH
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 299,59
EUR 66,47 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Taschenbuch. Zustand: Neu. Druck auf Anfrage Neuware - Printed after ordering - PET and SPECT in Psychiatry showcases the combined expertise of renowned authors whose dedication to the investigation of psychiatric disease through nuclear medicine technology has achieved international recognition. The classical psychiatric disord…ers as well as other subjects - such as suicide, sleep, eating disorders, and autism - are discussed and the latest results in functional neuroimaging are detailed. Most chapters are written jointly by a clinical psychiatrist and a nuclear medicine expert to ensure a multidisciplinary approach. This state of the art compendium will be valuable to all who have an interest in the field of neuroscience, from the psychiatrist and the radiologist/nuclear medicine specialist to the interested general practitioner and cognitive psychologist. It is the first volume of a trilogy on PET and SPECT imaging in the neurosciences; other volumes will focus on PET and SPECT in neurology and PET and SPECT of neurobiological systems.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Vrienden van de Zwarte Panter VZW Galerie 2019
- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 56,98
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.