Vijver c van der (23 Ergebnisse)

Verlag: Amsterdam : Gebroeders Diederichs 1848
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,75
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Latere halflinnen band met behoud oorspronkelijke voorplat, latere schutbladen, z/w platen, 8vo. Los deel 4 (van 4).; Ex libris op verso voorplat.

- Softcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 15,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Lelystad: Kon. Vermande,1993. Paperback. x. 226p. Index. Bibliography. Condition : very good copy. ISBN 9789054580881. Keywords : RECHT RECHT, strafrecht strafrecht.

Verlag: Schalekamp en van de Grampel, Amsterdam
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, NiederlandeAntiquariaat Looijestijn
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
1831, viii, 243, (3) pp., halfperkamenten bandje van (iets) later datum, gebruikelijke ouderdomskenmerken.

- Softcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 20,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: as new. Enschede : International Police Institute Twente, University of Twente, 1999. Paperback. vi,262 pp. (IPIT, 10). Proceedings of the international conference on Public safety in Europe, organised by the International Police Institute Twente (IPIT), University of Twente on 12 and 13 October 1998. Condition : as new… copy. ISBN 9789036513739. Keywords : CRIMINOLOGY.

- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 20,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Redactie : Guus Meershoek. Dordrecht : Stichting Maatschappij, Veiligheid en Politie,2009. Hardcover. 254 pp. Essays ter gelegenheid van het afscheid van Kees van der Vijver als directeur van IPIT en hoogleraar Universiteit Twente. - Met bijdrage in het Engels Met bibliografie van C.D. van der Vijver. Conditi…on : very good copy. ISBN 9789072652430. Keywords : RECHT, police studies *2006-100 police studies strafrecht *2006-100 strafrecht.
Verlag: Amsterdam, Gebroeders Diederichs, 1846 - 1848. viii, 496; xii, 368 pp., met 21 litho's. Laatste 2 (van 4) delen. 1848
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 37,50
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Begin 20e eeuwse halfleren band met gemarmerde platten. Band geschaafd, inhoud deels roestvlekkig (als gebruikelijk), inhoud verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Amsterdam, Schalekamp en Van de Grampel 1823
- Hardcover
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, NiederlandePallas Books Antiquarian Booksellers
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 50,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
halfcloth, marbled boards, 12mo iii+212 pp., 3 platen + frontispiece vier stichtelijke verhalen voor de jeugd; goede conditie (lichte sporen van gebruik.
Verlag: Amsterdam, C.M. Ferrari 1832
- Hardcover
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, NiederlandePallas Books Antiquarian Booksellers
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 50,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
rebound in halfcloth, marbled boards, 8vo 144 pp., met 1 ingekleurde plaat beschrijving van de tiendaagse veldtocht tegen de Belgen in 1831; met één met de hand ingekleurde plaat (incompleet?); redelijke conditie.

Verlag: C.M
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Fenix
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 25,00
EUR 31,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Ferrari: Amsterdam, 1833. Gekartonneerd, 198 pp., 14x23x1,5 cm, versleten rug en randen, hoekjes beschadigd, in goede staat.
Verlag: Amsterdam, J.C. Van Kesteren, 1823. 1823
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Garcia, Mechelen, BelgienAntiquariaat Garcia
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 250,00
EUR 18,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In-12°. VIII, 166 pp. Half-leder bandje. Gladde rug met rood titelschild . Mooi reisgidsje voor Brussel, geïllustreerd met 3 aquatinten. Goede staat.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NiederlandeRob Kok Old Books & Prints
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 35,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amst., Gebroeders Diederichs, 1845. VIII,484 blz. Met litho's. gebonden. Band in slechte staat. [163124].
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 43,00
EUR 19,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, C.M. Ferrari, 1834. iv,200 pp. Karton. (wat gesleten, rug beschadigd en wat los) Beschrijvingen van allerhande curieuze gebeurtenissen in de stad Amsterdam, zoals de zware storm van 11 juni; verslag van de veiling van de bibliotheek van Jacob Koning, en de aziatische cholera. NNBW VIII,1306: "zijn Jaarboek (ed. 1830)…vond zoveel waardering dat de schrijver er nog 4 delen op liet volgen. (.) zijn beteekenis ontleent zijn werk aan zijn beschrijvingen van Amsterdam in de eerste helft der negentiende eeuw; daardoor heeft hij veel vastgelegd, wat anders stellig verloren zou zijn gegaan.".
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 48,00
EUR 19,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, C.M. Ferrari, 1831. iv,284 pp. Bedrukt karton. (wat gesleten rug beschadigd en wat los) Beschrijvingen van allerhande curieuze gebeurtenissen in de stad Amsterdam, m.n.de gevolgen van de Belgissche Afscheiding. NNBW VIII,1306: "zijn Jaarboek (ed. 1830) vond zoveel waardering dat de schrijver er nog 4 delen op liet vol…gen. (.) zijn beteekenis ontleent zijn werk aan zijn beschrijvingen van Amsterdam in de eerste helft der negentiende eeuw; daardoor heeft hij veel vastgelegd, wat anders stellig verloren zou zijn gegaan." Met hs.opdracht van de schrijver.
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 48,00
EUR 19,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, C.M. Ferrari, (1832). iv,176 pp. Halfleer. (band wat gebruikt, knepen beschadigd en iets lossig, sporen van ingeplakt ex libris op dekblad) Beschrijvingen van allerhande curieuze gebeurtenissen in de stad Amsterdam, zoals het verschijnsel van het noorderlicht, de genomen maatregelen tegen cholera, de dood van Bilderdi…jk en het jubileum van J.Jelgerhuis. NNBW VIII,1306: "zijn Jaarboek (ed. 1830) vond zoveel waardering dat de schrijver er nog 4 delen op liet volgen. (.) zijn beteekenis ontleent zijn werk aan zijn beschrijvingen van Amsterdam in de eerste helft der negentiende eeuw; daardoor heeft hij veel vastgelegd, wat anders stellig verloren zou zijn gegaan.".

Verlag: Amsterdam; zonder jaar (ca. 1820 1820
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, NiederlandeAntiquariaat De Boekenbeurs
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 104,50
EUR 15,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
); Joh. Guykens; halflinnen met gemarmerde platten; 9x15,5 cm.; enkele kleurenlitho's; VIII, 210 p. Bandje met lichte slijtagesporen.
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 58,00
EUR 19,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, C.M. Ferrari, 1833. iv,168 pp. Karton. (wat gesleten rug beschadigd en wat los) Beschrijvingen van allerhande curieuze gebeurtenissen in de stad Amsterdam, zoals de bijzetting van Van Speyk in de Nieuwe Kerk, uitvoerig verslag van de veiling van de bibliotheek van Bilderdijk en steun aan de soldten in de Citadel van A…ntwerpen. NNBW VIII,1306: "zijn Jaarboek (ed. 1830) vond zoveel waardering dat de schrijver er nog 4 delen op liet volgen. (.) zijn beteekenis ontleent zijn werk aan zijn beschrijvingen van Amsterdam in de eerste helft der negentiende eeuw; daardoor heeft hij veel vastgelegd, wat anders stellig verloren zou zijn gegaan.".
Anbieter: Goltzius, Lisse, NiederlandeGoltzius
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 51,75
EUR 31,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, H. Moolenijzer, 1809, 8vo., modern brown paper binding, 117 pp., good condition, uncut pages, printer's mark on title page, lit: Saakes 5 (1809), p. 88. l Stamp: A. van Lier.
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 72,00
EUR 19,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, C.M.Ferrari, 1832. 8vo. 16,144 pp. Met 3 ingekleurde litho's van J.Steijn. Contemporain gekartonneerd. (hoeken gestoten, rug beschadigd; hier en daar iets vlekkig). - lijst van intekenaren met ca 300 namen. Cornelis van der Vijver (1784-1855) was schoolmeester te Amsterdam. Zijn dochter trouwde met de uitgever C.M.Fer…rari.
Anbieter: Goltzius, Lisse, NiederlandeGoltzius
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 74,75
EUR 31,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, L. van der Vinne 1835 23x13.5 cm Paper binding, loose flyleaf, water stained title page 243 -Frontispiece "Zie hier op welken prijs i deze geschenken stel" (K.P. Oosterhuis del.W. Nieuwkoff sculp.).Collection of shorter observations and stories (amonst others: Wijbout Ripperda, biographies of Johanna Cornelia Wattier,… Etienne Jacques Travers, Charles Le Prud'Homme d'Hailly, burggraaf van Nieuwpoort, poems and a description of the kunstappel made by Vinkenbrink (Vinkenbrinck) owned by Louis Pousset and bought by Catharine II).
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 99,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : C.M. Ferrari, [1831]. Modern halfcloth binding. [4],iv,283,[1] pp. 8vo. First pages marg. dampstained. Rare. Cornelis van der Vijver (1784-1855), schoolmeester van beroep, is bekend gebleven door zijn studiën over de geschiedenis van Amsterdam. Zijn eerste publicatie op dit gebied was Wandelingen…in en om Amsterdam (Amst. z.j. - 1829). Daarop volgde dit (eerste) Jaarboek der stad Amsterdam (Amst. 1831), dat zooveel waardeering vond, dat de schrijver er nog vier deelen op liet volgen (Amst. 1832-1835). NNBW 8. Condition : very good copy. Keywords : AMSTERDAM.

Anbieter: Goltzius, Lisse, NiederlandeGoltzius
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 109,25
EUR 31,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zwolle, R. van Wijk, Anths.Zoon, 1849, xvi, 133pp. waterstaining throughout, waterstained lithograph portrait by F. Blommers/Van Wijk, lithograph plate (waterstained) W. Klinkert/L.J. Tordoir, Zwolle, front gone, back still present, obituary of Jacobus van Wijk Roelandszoon (1781-1847) written by Cornelis van der Vijver (1784-18…55). Not in KB.
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 168,00
EUR 19,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Gebr.Diederichs, 1844-1848. 4 delen. orig.hlin. (binnenwerk gebruind, de platen watervlekkig; ex bibl. D.H.de Castro Mz.).
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 302,50
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, Gebroeders Diederichs, 1844-1848. 4 delen. IV,400, VIII,484, VIII,496, XII,368 blz. 4 gelithog. titel vignetten & [78] gelithogr. z./w. platen. Gebonden in uniforme 19de eeuwse halflederen banden, vergulde ruggen met ribben, gemarmerde platten & schutbladen, blz. met vergulde randen. 8vo. - Schutbladen en bladzijden,…zoals altijd, gebruind. - Aantal blz. met lichte vlek aan langs rand bovenzijde; banden wat sleets langs de randen en op de platten. Zeer fraai gebonden set. - In deze conditie vrij zeldzaam.