Verlag: Brusse, Rotterdam 1927, 1927
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Fine. 4to, cloth, 131 p., first edition In fine condition. K11.
Verlag: Rotterdam, WL & J Brusse's Uitgeversmaatschappij nv 1937, 1937
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's blue cloth hardback, black title spine and frontcover, 2nd enlarged edition [1930], small 4to: 94pp., 77 illustrations & lettertypes. Spine some discolouring.
Verlag: Rotterdam, WL & J Brusse's Uitgeversmaatschappij nv 1930, 1930
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Erstausgabe
Original publisher's black cloth hardback, gilt lettering spine and frontcover, 1st edition, small 4to: illustrated endpapers, 88pp., 67 illustrations & lettertypes, table of contents, list plates & illustrations.
Verlag: Rotterdam, W.L. & J. Brusse's uitgevers-maatschappij 1932, 1932
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
95 p. Linnen met stofomslag.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Rotterdam, W.L.& J.Brusse, 1937. 94 blz. Geïll. Gebonden. Band licht beschadigd. [171150].
Verlag: W.L. &. J. Brusse, tweede, vermeerderde druk 1937, 1937
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In goede staat. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd. Shelfwear. 77 afbeeldingen.
Rott., 1932. 95 pp. 65 b./w. plts. H.cloth, no d./j. .
Rott., 1930. 131 pp. 103 plts. Orig. hardcover. - With exlibris; first free endpaper sl. dam.
Verlag: Rotterdam, W.L. & J. Brusse's uitgevers-maatschappij 1937, 1937
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
94 p. Half linnen.
Rott., 1927. 131 pp. 103 b./w. ills. Orig. hardcover. - Some foxing.
Verlag: Rotterdam: W. L. & J. Brusse's Uitgeversmaatschappij N. V., 1937
Anbieter: Antiquariat Kretzer, Kirchhain-Emsdorf, Deutschland
Zustand: Gut. 94 Seiten. Einband leicht berieben und etwas angestaubt. - Insgesamt sauberes und gut erhaltenes Exemplar. - Binding slightly rubbed and a bit dusted. - Good copy. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 990 4° (25 - 35 cm). Privater Pappband mit Orig.-Broschurdeckel auf dem Vorderdeckel. [Hardcover / fest gebunden].
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Niederlande
Rotterdam, Brusse, 1932. Gr. 8vo. 95 pp. Met 65 platen. Oorspr. omslag.
Anbieter: Antiquariat A. Thomi, Basel, Schweiz
Erstausgabe
83 S. mit Abb., sowie 6 Tafeln, Brill, Leiden 1957, gr-8°, Orig.Broschur, Name auf Einband, etwas gebraucht ** Erstausgabe --- Zoologische Verhandelingen, uitg. d. het Rijksmuseum, Leiden, No. 34 >> Versand ab Deutschland möglich << ??? PREIS ZU HOCH ODER ZU TIEF ??? ANGEBOT ERWÜNSCHT !!! 200 Gramm.
Verlag: Uitg. Brusse,, Rotterdam,,, 1930
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlande
Orig cloth, 131 pp. 2 dr. ( zie Brusse p. 193, nr 614a.544 exemplaren).rijk geillustreerd. Een principieele beschouwing over het ontwerpen van Vlakornament voor hen die belang stellen in de ontwikkeling van de toegepaste kunst in Neerland, alsmede voor hen die practisch daarin werkzaam zijn en ten dienste van het onderwijs, met 103 platen door de auteur. Conditie: keurig exemplaar, alleen handtekening van vorige eigenaar op 1. p).
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1930, large in-8°, 88 pp, publisher's cloth, (frontcover stained, interior fine), wit 67 nice b.w. specimen, text in Dutch, some pages sligtly foxing, (type specimen).
Verlag: Uitg. Brusse,, Rotterdam,,, 1930
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlande
Orig zwart linnen met gouden belettering op rug en voorplat, met stofomslag!, 131 pp. 2 dr. ( zie Brusse p. 193, nr 614a.544 exemplaren).rijk geillustreerd. Een principieele beschouwing over het ontwerpen van Vlakornament voor hen die belang stellen in de ontwikkeling van de toegepaste kunst in Neerland, alsmede voor hen die practisch daarin werkzaam zijn en ten dienste van het onderwijs, met 103 platen door de auteur. Conditie: keurig exemplaar. Met het zeldzame stofomslag. Toegevoegd: aankondiging 'Onze letterteekens en hun samenstelling' van dezelfde schrijver.).
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1927. Eerste druk. Softcover. x 19,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 131 pag. - Voorin een [mooie] exlibris - GOED EXEMPLAAR [Toegepaste kunst / Applied Art ].
Anbieter: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Niederlande
Rotterdam, V.A.N.K./ W.L. & J. Brusse, 1925, XV,(1),72 pag., 83 plates with 132 illustrations, typography and design by N.J. van der Vecht, set in the Erasmus Mediaeval designed by S.H. de Roos, original decorated cloth by N.J. van der Vecht with lettered plain dustjacket, quarto. = With contributions by i.a. H.C. Verkruysen, Erich Wichman, R.N. Roland Holst.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1923. 25,5 x 19 cm. In linnen heringebonden met op de voorkant de omslag van de softcover geplakt. {heel keurig overigens. . Hardcover. III, 71 tekstpagina's gevolgd door 83 pagina's met z/w foto's - KEURIG EXEMPLAAR [Toegepaste kunst / Applied Art ].