Verlag: De Zilverberk | Standaard boekhandel z.j., Gooreind | Antwerpen
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. Gebonden in linnen, 375 pp., met noten Uit de collectie van Wessel ten Boom, met vele potl.aant. van WtB, wordt verzonden als postpakket.
Verlag: Gooreind, De Zilverberk 1963, 1963
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
211 p. Linnen met goudopdruk (Kaft plaatselijk wat sleets en zonder de stofomslag, verder in goede staat.).
Verlag: Diest, Pro Arte, 1942, 1942
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden, beige linnen hardcover geillustreerd in kleur, frontispice in z/w, 24.8x18.2 cm., 543 pp. + 1, buitentekst illustraties in z/w. Samengesteld ter gelegenheid van de 60ste verjaardag van Jozef Muls. 1180 g.
Verlag: ,
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Brugge, Zeemeeuw, 1944, 142pp.+ 4pp. buitentekstills., 3e bijgewerkte uitgave, originele omslag, goede staat, T14968.
Verlag: Leuven, Davidsfonds 1949, 1949
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
206pp. + 43pp.buitentekstills., S30054.
Verlag: ,
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Brugge, Zeemeeuw, s.d., 877pp.+ 32pp.ills., linnen band, T17472.
Verlag: Diest, 1942, 1942
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
543pp.+ 17 buitentekstills., linnen band, 25cm., goede staat, [uitgave t.g.v. de 60e verjaardag van prof.dr.Jozef Muls].
Verlag: kA
Anbieter: Antiquariat Wortschatz, Markt Hartmannsdorf, Österreich
Softcover/Taschenbuch. Zustand: Mäßig. kA (illustrator). kA. Auflage. Anzahl Bände: 1 - Bd.Nr.: kA - Sprache: nl - Einband: Paperback - Gewicht: 226 - Illust.: kA - Zustand: Mäßig - Widmung, Umschlag bestoßen, unaufgeschnitten, berieben.
Hardcover. Zustand: Good. Verkleuring. Dutch ?De Vlaamse primitieven? is een kunsthistorische inleiding waarin Dirk Vansina een overzicht biedt van de Vlaamse schilderkunst uit de vijftiende en vroege zestiende eeuw. Het boek bespreekt de voornaamste kunstenaars en werken van de zogenaamde Vlaamse primitieven en belicht hun stilistische kenmerken, technische vernieuwingen en thematische rijkdom. Aandacht gaat uit naar de religieuze context, het realisme, het gebruik van olieverf en de internationale uitstraling van deze kunststroming. De publicatie is bedoeld voor een breed cultureel geïnteresseerd publiek en kadert binnen de vormende opzet van de Keurreeks van het Davidsfonds.
Paperback. Zustand: Good. Ongelezen. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. Dutch.
Paperback. Zustand: Fair. pp. 72 Dutch.
Verlag: Uitgave ?Wiek Op" (Brugge), 1941
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. pp. 56 Liefde, verraad, geheimen, familie, oorlog Dutch.
Paperback. Zustand: Poor. 1. Ex-bib. Verkleuring. Roestvlekjes. Dutch.
Verlag: Jozef Lootensfonds, Assebroek, 1970
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 1. Dutch INHOUD E. Dekkers, Ten geleide 9 Jaak L. de Meester, De Verschaeviana. Een woord vooraf 11 Tekens, gebruikt in het eerste deel van de Verschaeviana 19 VARIA 21 De redactie, In memoriam. 23 Dirk Vansina, Boodschap 25 Frans Mertens, In memoriam Dirk Vansina 29 A. R. van de Walle O. P., In memoriam Pater Dr. R. V. vanden Bussche O. P. 32 André Demedts, In memoriam Maria Lootens 37 VERHANDELINGEN 41 Albert Mirgeler, Verschaeves Erbschaft 43 R. Vanlandschoot, Het drama van Cyriel Verschaeve en Robrecht de Smet 58 INEDITA 101 Jaak L. de Meester en Martha J. van de Walle (uitgevers), Cyriel Verschaeves brieven aan Jozef Lootens (1909-1914) 103 BIBLIOGRAPHICA 133 Jaak L. de Meester, Verschaevebibliografie 1949-1969 135 PRINTED IN BELGIUM.
Paperback. Zustand: Good. Omslag verschoten. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. pp. 47 Dutch.
Paperback. Zustand: Good. Dutch.
Paperback. Zustand: Fair. pp. 59 / ownership stamp / bibliotheekstempel / estampille de propiété Dutch.
Verlag: De Zilverberk / Standaard Boekhandel, 1961
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. Roestvlekken op de snede en de schutbladen. Dutch.
Hardcover. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Not present. Zonder stofomslag. Dutch.
Paperback. Zustand: Fair. Eigendomsmerk. Auteursopdracht aan Freek dumarais. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Acceptable. pp. 242 / Naam op titelpagina / Name on title page Dutch Een literaire en filosofische studie over de Duitse dichter Friedrich Hölderlin, geschreven door Dirk Vansina in Brugge in 1943. Het werk onderzoekt Hölderlins poëzie, zijn denken over natuur, liefde en het goddelijke, en de tragiek van zijn leven dat zich afspeelde tussen genialiteit en waanzin. Vansina plaatst Hölderlin in de context van het Duitse idealisme en de romantiek, met bijzondere aandacht voor zijn invloed op latere denkers en dichters. Een bezonnen en humanistische beschouwing over de grens tussen kunst, mystiek en geestelijke kwetsbaarheid.
Hardcover. Zustand: Good. pp. 543 Dutch.
Hardcover. Zustand: Good. Zonder stofomslag, 877p. Dutch.
Hardcover. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Poor. Eigendomsmerk. Dutch.
Hardcover. Zustand: Good. 877 pages illustrations, portraits, facsimile 23 cm Verschaeve, Cyriel, 1874-1949. Includes bibliographical references. Dutch.
Hardcover. Zustand: Good. p.541 Dutch.
Hardcover. Zustand: Good. Linnen gebonden, met goudopdruk op rug Dutch.