Softcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
Softcover. Zustand: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonänderung.
Verlag: De Bezige Bij, 1984
ISBN 10: 9023408969 ISBN 13: 9789023408963
Anbieter: Book Express (NZ), Shannon, Neuseeland
Paperback. Zustand: Good. 109 pages. Cover worn. Text in Duth.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij de Bezige Bij B.V., 1986
ISBN 10: 9023409868 ISBN 13: 9789023409861
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Literatuur.
Verlag: De Bezige Bij,, Amsterdam,,, 1984
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlande
Softcover, Paperback, 150 pp. Achterkant omslag wat verkleurd, verder in zeer goede staat.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Amsterdam, De Bezige Bij., 1966
Anbieter: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, Niederlande
Erstausgabe
8°, 158 S., 1 Bl.(= Inh.), illustr. OBrosch., minim. Gebrauchssp.; (sehr) schönes Expl. Erste Ausgabe dieses Kultbuches (= Literaire Reuzenpocket 169). Sprache: Niederländisch.
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bezige Bij: Amsterdam, 1996, 1996
ISBN 10: 9023435443 ISBN 13: 9789023435440
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Niederlande
Zustand: Good. Linnen met stofomslag 375 pp. Rug en randen stofomslag licht verkleurd. Tekst op schutblad. Inhoud: Langzame wals; Door de weken heen; De lieve vrede; Oer. 19x12x2.5 cm. In zeer goede staat.
Verlag: fodor - Stedelijk, 1973
Anbieter: ARTBOOKS, Schoorl, Niederlande
Erstausgabe
Soft cover. Zustand: Near Fine. 1st Edition. Title - Theo Niermeijer - Fodor 11 / Author - Johnny van Doorn - Wim Crouwel / Publisher - Fodor / Year - 1973 / Language - Dutch / Binding - Softcover / Size - 25 x 20 cm / Pages - 4 + cover.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 62,16
Anzahl: 8 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Niederlande
Amsterdam, De Bezige Bij, 2009, 261,(1) pag., illustraties, origineel geïllustreerd karton. = De CD ontbreekt.
Zustand: Very good.
EUR 259,03
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. 784 pages. 10.43x7.67x7.68 inches. In Stock.
EUR 371,12
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Brand New. 784 pages. 10.43x7.67x7.68 inches. In Stock.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
A'dam, Bezige Bij, 1986. 1ste druk. Paperback. 140 pag. De randen zijn wat stofvlekkig - Redelijk goed exemplaar. [Literatuur / Eerste druk [Nederlandse Literatuur] ].
Zustand: Very good.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
A'dam, Bezige Bij, 1984. 1ste druk. Paperback. 150 pag. [Literatuur / Eerste druk [Nederlandse Literatuur] ].
Amsterdam, De Bezige Bij, 1990. 1ste druk. Paperback. 159 pag. [Literatuur / Eerste druk [Nederlandse Literatuur] ].