Verlag: Groningen : REGIO-PRojekt, 1994
ISBN 10: 9050280536 ISBN 13: 9789050280532
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele geïllustreerde hardcover, geïllustreerd met veel foto's in kleur en z/w, kleine kaartjes, figuren/tabellen, oblong (circa 21,5x23cm).; Nummertje op schutblad.
Verlag: Overdruk uit: Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond, 1976
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Overdruk uit: Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond. Jaargang 75, afl. 2, 1976. Paginanummering loopt van 57 tot en met 81.
Verlag: Otterlo, Rijksmuseum Kröller-Müller, 1975
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, 4to 112 pp., num ills tentoonstellingspublicatie; artikel van Van der Woud over 'De nieuwe wereld'; vele bijzondere illustraties; VG condition.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Delft/Otterlo, Delft University Press/Rijksmuseum Kröller-Müller, 1983
ISBN 10: 9062751059 ISBN 13: 9789062751051
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, 4to 167 pp., 41 ills. tentoonstellingscatalogus; essays over Het Nieuwe Bouwen; documenten; added: invitation; very good condition.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam, Uitgeverij 010, 1989
ISBN 10: 9064500754 ISBN 13: 9789064500756
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
cloth, square 4to, dustjacket 126 pp., num. ills. monograph on the Dutch architect Wim Quist; text in Dutch and English; Kröller-Müller, Suikerunie, Museon, Schouwburg Rotterdam; richly illustrated with fullpage b/w photographs; LIKE NEW condition.
Sprache: Englisch
Verlag: Ashgate Publishing Limited, 2002
ISBN 10: 0754602540 ISBN 13: 9780754602545
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 47,03
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Fair. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. In fair condition, suitable as a study copy. Dust jacket in fair condition. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,1300grams, ISBN:9780754602545.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Rotterdam, 010 Publishers, 1999. 27 x 25,5 cm. Hardcover. Gebonden. With illustrations in color and b/w. 177 pag. Text in Dutch and English. FINE COPY [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] ].
Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam, Uitgeverij 010 1999, 1989
ISBN 10: 9064500754 ISBN 13: 9789064500756
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's black cloth hardback, blindstamped title spine, pictorial dustjacket, square 4to: frontispiece portrait, 128pp. xvi, very richly illustrated, biography, list projects, bibliography. Volume: Monografieën van Nederlandse Architecten.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
Otterloo, Museum Kröller Möller, 2016. 112 pp. Col. & b./w. ills. Orig. softcover.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Amsterdam: Agon Elsevier, 1966. Orig. cloth binding. Dustjacket. 256 pp. Index. Condition : very good copy. Keywords : ECONOMICS,
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amsterdam, Bert Bakker, 2007. Vijfde druk. 23 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 464 pag. - ALS NIEUW [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] ].
Sprache: Niederländisch
Verlag: Historische Uitgeverij, 1993
ISBN 10: 9065544917 ISBN 13: 9789065544919
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Historische Uitgeverij, Groningen, 1993, Geniet softcover. 24,5 x 16,5 cm. Met illustraties in z/w. 25 pag. - GOED EXEMPLAAR [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amsterdam, Bert Bakker, 2010. Eerste druk. 23 x 16 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 439 pag. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amsterdam, Bert Bakker, 2006. Tweede druk. 23 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 464 pag. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amsterdam, Bert Bakker, 2008. Zevende druk. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 464 pag. - ZEER UITSTEKEND EXEMPLAAR [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] ].
Fotografie Kim Zwarts. Rotterdam, 010, 1989. Orig. cloth with dustwrappers. Text in Dutch and partly in English. Num. illustr. 123, XV, (4) pag. - Text/name in pencil on title page - NEAR FINE COPY * * Monografieën van Nederlandse architecten 1. [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] ].
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Hardcover. 43,5x24,5 cm. Tjokvol ills in kleur. Inclusief losse uitslaande kaart (facsimile). 384 p. -(In uitstekende staat) ISBN 9789462581449.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Rotterdam, NAi Publishers, 1997. Paperback. 23 x 17 cm. Met illustraties. 484 pag. - ALS NIEUW [Architecture / international [Algemene Architectuur] ].
Verlag: , Uitgeverij 010, 1989,, 1989
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
: fotografie : Kim Zwarts (illustrator). Gebonden, zwart linnen onder geillustreerde stofomslag, ex libris, foto - frontispice, 250 x 270mm., zeer uitgebreide z/w illustratie. Reeks Monografieen van Nederlandse architecten. Wim Quist is vooral bekend door de vele musea die hij in Nederland heeft gebouwd. Korte inhoud ook in Engels. Boek is als nieuw. De titelpagina draagt een opdracht aan de vorige eigenaar. 777 g.
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Rotterdam, Uitgeverij 010. Amsterdam, Gemeentearchief, 1997, in-4°, 147 pp, softcover. ISBN 9064503141.
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
2. Otterlo, Rijksmuseum Kröller-Müller, 1975, in-4°, 112 pp, sewn, orig. stiff wrapper. Text in Dutch. (exhibition catalogue).
Kunstcentrum de Boterhal, Hoorn, 1992. 21 x 21 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur. [36] pag. [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Rotterdam, 010 Publishers, 1992. 27 x 25,5 cm. Gebonden met plastic stofomslag. Met foto's. 108 pag. - MOOI EXEMPLAAR [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] ].