Soft cover. Zustand: Very Good. Excellent used condition paperback, Unmarked text, uncreased spine, Ships from Berlin Bookshop Bxn123n.
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam-Nijmegen, Rijksmuseum-Uitgeverij VanTilt. 2016, 2016
ISBN 10: 9460041892 ISBN 13: 9789460041891
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paper-covered boards, pictorial frontcover, short 4to: 170pp., [6]pp., over 100 coloured plates & illustrations, notes & references, index, acknowledgements, colophon. ENGLISH EDITION. Very fine copy - as new. Volume: Country Series.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Rijksmusem/Atlas Contact, 2018
ISBN 10: 9045037661 ISBN 13: 9789045037660
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, illustraties in kleur en z/w, 8vo.
Verlag: Amsterdam : Stichting Koninklijk Paleis, 1985
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, illustraties in z/w, oblong (circa 20x21cm).; Datum op verso voorplat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Rijksmusem/Atlas Contact, 2018
ISBN 10: 9045037661 ISBN 13: 9789045037660
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, illustraties in kleur en z/w, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zwolle : Waanders Uitgevers, 1990
ISBN 10: 906630216X ISBN 13: 9789066302167
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele groene linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Rijksmuseum, 2022
ISBN 10: 9462087466 ISBN 13: 9789462087460
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, buikbandje, geà llustreerd met veel (paginagrote) foto's in kleur, 8vo.
Zustand: Good. Paperback, geà llustreerd met foto's in z/w, 8vo.; Foxing op snede.
Verlag: Amsterdam, Stichting Koninklijk Paleis 1985, 1985
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
70 p. Paperback (In good condition. Text printed in Dutch and French.).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Rijmuseum/NTR 2018, 2018
ISBN 10: 9045037661 ISBN 13: 9789045037660
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
319 p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij J.H. Gottmer, Haarlem, 1981
ISBN 10: 9025714471 ISBN 13: 9789025714475
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
Soft Cover. Zustand: Good / Goed. 1ste / 1st. 136 pagina's. Foto's, documenten, afbeeldingen. Deze uitgave is gebaseerd op de gelijknamige tentoonstelling die het rijksmuseum te amsterdam in 1980 samenstelde. Size: A4. Paperback.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zwolle : Uitgeverij Waanders, 2000
ISBN 10: 9040094462 ISBN 13: 9789040094460
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele zwarte gepreegde linnen band, stofomslag, geà llustreerd met afbeeldingen in kleur en z/w (waaronder foto's), 4to.; Naam op Franse titelpagina; lichte foxing oop kopsnede.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zwolle : Uitgeverij Waanders, 2000
ISBN 10: 9040094462 ISBN 13: 9789040094460
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele zwarte gepreegde linnen band, stofomslag, geà llustreerd met afbeeldingen in kleur en z/w (waaronder foto's), 4to.; Boekblok licht vergeeld, enkele krassen op achterkant stofomslag.
Verlag: Gottmer,, 1981
Anbieter: Antiquariat Knacke, Berlin, Deutschland
Sprache: Niederländisch Mit zahlreichen Abbildungen. 136 Seiten. 4°. OriginalKarton. Altersentsprechend guter gebrauchter Zustand!
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: Vantilt, 2013, 2013
Anbieter: Rothwell & Dunworth (ABA, ILAB), Dulverton, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe
EUR 23,85
Anzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb1st edn. 4to. Original pictorial boards cloth (Fine in protective cover). Pp. 199, with coloured and b&w illus throughout (no inscriptions). [Dutch text].
Zustand: Very good.
Zustand: fine. 2017, 544pp, paperback, leesvouw in de rug.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
2004, 176pp. Geïllustreerd. Paperback. Naam voorin, verder in zeer goede staat.
Anbieter: Antiquariat J. Hünteler, Hamburg, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
4°, Leinen mit Umschlag-O. Zustand: Gut. 287 S., Mit zahlreichen farbigen Abbildungen, Umschlag minimal berieben, gutes Exemplar. 115041_Kunst Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 1700.
Verlag: Rijksmuseum, 2013
Anbieter: ARTBOOKS, Schoorl, Niederlande
Erstausgabe
Hardcover. Zustand: Near Fine. 1st Edition. Title - Dof goud - Nederland en Ghana 1593-1872 / Author - Gijs van der Ham / Publisher - Rijksmuseum / Year - 2013 / Language - Dutch / Binding - Hardcover / Size - 24 x 21,5 cm / Pages - 200 / ISBN - 9789460041570.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam-Nijmegen, Rijksmuseum-Uitgeverij VanTilt. 2016, 2016
ISBN 10: 9460042570 ISBN 13: 9789460042577
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paper-covered boards, pictorial frontcover, 2nd printing [2013], short 4to: 170pp., [6]pp., over 100 coloured plates & illustrations, notes & references, index, acknowledgements, colophon. Very fine copy - as new. Volume: Landenreeks.
Anbieter: Fireside Bookshop, Stroud, GLOS, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: PBFA
EUR 41,74
Anzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorbhardcover. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Very Good. A pristine copy.
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Lecturium, 2009
ISBN 10: 904008615X ISBN 13: 9789040086151
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.