Sprache: Englisch
Verlag: BRITISH MEDICAL ASSOCIATION, LONDON, GREAT BRITAIN
Anbieter: Happyfish Books, Meopham, KENT, Vereinigtes Königreich
EUR 8,34
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbSoft cover. Zustand: Good. No Jacket. JACQUELINE VAN DE SANDE (illustrator). * PUBLISHER : BRITISH MEDICAL ASSOCIATION * YEAR : UNDATED * ISBN : N/A * No OF PAGES : 31 * CONDITION : USED - GOOD * OTHER: THE COVER IS RUBBED AND HEAVILY CREASED WITH BUMPING ALONG THE EDGES AND CORNERS. THE STAPLED BINDING IS FIRM. ON THE FFEP THERE IS A SMALL PENNED WRITTEN NAME. PAGES GENERALLY APPEAR CLEAN AND CREASE FREE. ALL IN ALL A NICE EXAMPLE OF THIS BOOK.
Sprache: Niederländisch
Erscheinungsdatum: 1988
Anbieter: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Deutschland
Broschiert; Zustand: Gut. pagina 121-152; Die Broschüre befindet sich in einem ordentlich erhaltenen Zustand; Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 80.
Verlag: Nijmegen, 1977
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Proefschrift met los stellingenblad.
Verlag: Baarn : Kasteel groeneveld, 1985
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk vierkant omslag, ca. 21x21cm, illustraties in kleur en z/w.
Verlag: Hertie 995/996. Ohne Jahr (um 1925)., 1925
Anbieter: Antiquariat Les-art, Burgstetten, Deutschland
Schellackplatte 25 cm/78 UpM. Neues Pappcover. Platte mit leichteren Oberflächenkratzern und Wischspuren. Das Label Hertie war eine Schallplatten-Billigmarke der gleichnamigen Kaufhauskette Hertie (= Hermann Tietz). Die vorliegende Pressung ohne Matrizen-Nummern und wahrscheinlich von Artiphon-Matrizen. Der holländische Sänger (1887-1954), debütierte nach einem Gesangsstudium 1913 an der Berliner Hofoper in Lohengrin und wurde 1914 fest engagiert. Er feierte dort bald große Erfolge, vor allem in Wagnerrollen. Der Beginn des Rundfunks gab seiner Karriere neue Impulse, er sang immer wieder bei den von seinem holländischen Landsmann Cornelis Bronsgeest (siehe unser Angebot zu diesem) ins Leben gerufenen Rundfunk-Opernaufführungen des Berliner Senders. Sprache: de - de.
Verlag: N° 44 / 1967, 1967
Anbieter: Sylvain Paré, Montolieu, Frankreich
Acta zoologica et pathologica antverpiensia, N° 44 / 1967, 50 pages agrafées de 17,50x24 cm Bon état - Pour les envois hors de France, la tafication «livre & brochure» pour les frais de port a disparue.Les frais de port annoncés correspondent à une moyenne. Ils seront calculés au plus juste en fonction du poids de votre article.
Verlag: Boom Amsterdam Meppel 1996, 1996
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback in nette staat, 1e druk 1996, 112 pagina's.
Verlag: Boom 1996, 1996
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, in nette staat, 112 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam-Meppel, Uitgeverij Boom. 1996, 1996
ISBN 10: 9053522425 ISBN 13: 9789053522424
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: 112pp., biboiography, acknowledgements, about the authors. Very fine copy. Uit de bieb van Astrid Roemer. Opdracht van Adeline [= Dr. Adeline van Waning].
Sprache: Englisch
Verlag: EDINBURGH UNIVERSITY PRESS, 2024
ISBN 10: 1474451861 ISBN 13: 9781474451864
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 43,48
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. 224 pages. 9.21x6.14x9.21 inches. In Stock.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Johannes Multimedia, 2008
ISBN 10: 9057982366 ISBN 13: 9789057982361
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Paperback 148 pp.; 21 cm. Text in Dutch. As new. 300g.
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
2005, 48pp. Geïllustreerd. Paperback. In zeer goede staat.
Verlag: Stichting Leerdam Glasmanifestatie/Waanders Zwolle 1997, 1997
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., hardcover, in nette staat, 424 pagina's.
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
20 cm. original paperback. 112 pp. bibliography. -good. 777g.
Paperback. Zustand: Fair. No Jacket. Readable copy. Pages may have considerable notes/highlighting. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Sprache: Englisch
Verlag: EDINBURGH UNIVERSITY PRESS, 2025
ISBN 10: 1474451861 ISBN 13: 9781474451864
Anbieter: moluna, Greven, Deutschland
Zustand: New. Über den AutorMathijs van de Sande teaches political philosophy at Radboud University Nijmegen. In 2017, he obtained his PhD at the Institute of Philosophy in Leuven with a thesis on the prefigurative repertoire of recent assembl.
Anbieter: ISD LLC, Bristol, CT, USA
Erstausgabe
paperback. Zustand: New. 1st.
Verlag: Nijmegen, thesis, 1977, 1977
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Nijmegen, thesis, 1977. 4to. 346 p.
Couverture souple. Zustand: bon. R150015330: 1987. In-8. Broché. Bon état, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Intérieur frais. 345 pages. Nombreux dessins en noir et blanc, dans le texte. . . . Classification Dewey : 840-Littératures des langues romanes. Littérature française.
Sprache: Französisch
Verlag: Commission Geodesique Neerlandaise, La Haye, 1897
Anbieter: Antiquariat Renner OHG, Albstadt, Deutschland
Verbandsmitglied: BOEV
Hardcover. Zustand: Gut. La Haye 1897. 4°. 1 folding plate. 91 p. HCloth. with mounted original frontcover. (stamp on frontcover, stained).- Stamp on title, otherwise inside in good condition.- Publications de la Commission Geodesique Neerlandaise, III.
Sprache: Französisch
Verlag: Waltman, Delft, 1905
Anbieter: Antiquariat Renner OHG, Albstadt, Deutschland
Verbandsmitglied: BOEV
Hardcover. Zustand: Gut. Delft, Waltman 1905. 4°. 227 p. HCloth. (stamp on frontcover).-Two stamps on title, otherwise in good condition.- Publication de la Commission Geodesique Neerlandaise.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Waanders, 1997. Paperback / Softcover. 28 x 23 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 80 pag. - ALS NIEUW [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Verlag: Louvain-la-Neuve, Institut Orientaliste 2008, 2008
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
392pp., brochure originale, 27cm., dans la série "Publications de l'Institut orientaliste de Louvain (PIOL)" volume 57, très bon état (état de neuf), X93240.
Verlag: Nijmegen, 1977, 1977
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
xxx + 347pp., Academisch proefschrift (ter verkrijging van de graad van doctor in de letteren aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen 1977), in-4, stempeltje, mooie staat.
Verlag: Leipzig, J.C. Hinrich 1901, 1901
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
LVIII + 256pp., 25cm., original softcover, in the series "Die griechische christlichen Schriftsteller der ersten drei Jahrhunderte" volume 4, copy from the collection of the belgian byzantinist and hellenist prof. Justin Mossay (with stamp and ex-libris), pages still uncut, (very) good condition, [Contains a Greek text edition with translation by Rufinius in Latin], R103563.
Verlag: Voetbalvereniging Lyra
ISBN 10: 9077645047 ISBN 13: 9789077645048
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Niederlande
2007, 104 pp, hardcover, zo goed als nieuw.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Directie Kunstzaken Almere, 1993. 28,5 x 19 cm. Gebonden. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. 168 pages. FINE COPY [Art / Dutch art general [Algemene Nederlandse Kunst] ].
Amsterdam, Johannes Muller, 1907, 16pp. original paper binding,
Anbieter: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, Belgien
Zwolle-Leuven Waanders Uitgevers-Stichting Colloquium De Brabantse Stad 2004 Gebonden, linnen met stofomslag (beschermd met verwijderbare cellofaanfolie), 720pp., 20.5x27.5cm., geïllustreerd in kleur en z/w., in zeer goede staat (omslag met zeer lichte gebruikssporen). ISBN 9789085261018. Voor het eerst tweeduizend jaar geschiedenis van Brabant in een samenhangend overzicht. Grote historische figuren passeren de revue. Vlaams-Brabant, het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Waals-Brabant, Antwerpen en het Nederlandse Noord-Brabant: vandaag beslaat het voormalige Brabantse territorium vijf verschillende provincies. Door welk eeuwenlang wisselvallig proces is dit gebied met een prominente centrumpositie geworden wat het nu is? Dit boek brengt tweeduizend jaar Brabantse geschiedenis op fascinerende wijze in beeld. In de loop van de geschiedenis is Brabant voortdurend opnieuw ingevuld. Romeinen, vroegmiddeleeuwse boeren en aristocraten, abdijen, graven van Leuven, machtshebbers van Lotharingen, Bourgondische hertogen, prinsen van Oranje, Spanjaarden, Fransen: ze hebben er met wisselend succes voet aan de grond gekregen. Gelegen in het hart van de Nederlanden was Brabant het eerste gewest in de 'rangorde' van de zeventien gewesten. Het hertogdom vormde met zijn hoofdsteden Brussel, Leuven, Antwerpen en 's-Hertogenbosch een brandpunt van bestuur, cultuur en economie. Gebeurtenissen in Brabant hadden daarom vaak ingrijpende gevolgen voor alle Nederlandse gewesten. De geschiedenis van Brabant is nu voor het eerst beschreven in een samenhangend overzicht, met aandacht voor politiek, religie, sociale en economische ontwikkelingen en cultuur.
Verlag: Leiden, E.J. Brill 1879, 1879
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
[viii] + 79 + XXVIII pp.+ [4] pp. stellingen, Academisch Proefschrift ter verkrijging van de graad van doctor in de Wis- en Natuurkunde aan de Rijks-Universiteit te Leiden (1879), 27cm., originele linnen uitgeversband met wat gebruiksslijtage, titel in goudopdruk op voorste plat, vergulde bladsneden, enkele roestplekjes, goed exemplaar, zeldzaam, [De 28 pagina's bijlagen bevatten de "declinatie-bepalingen der zon, verricht te Leiden in de jaren 1864-1876"] W94696.