HRD. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.
Anbieter: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Vereinigtes Königreich
EUR 32,65
Anzahl: 15 verfügbar
In den WarenkorbHRD. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.
Verlag: Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, Amsterdam. 366 pp. Met portret in zwart-wit. (Nederlandsche Bibliotheek)
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band, rug verkleurd, uiteinden van de rug geschaafd, pagina's wa verkleurd/ wat kleine roestsvlekjes, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Ned. Ver. van Spiritisten Harmonia, (ca. 1930). 60 pp., 1930
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Oorspronkelijk omslag, omslag iets verkleurd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: P.N. van Kampen en Zoon, Amsterdam, (1906). 304 pp. Met kleine illustraties in zwart-wit., 1906
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele halflinnen band met goudopdruk (latere bindoplage, ca. 1920?), rug verkleurd, wat gebruikssporen met name op de band, inhoud in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Amsterdam, P.N. van Kampen, (1896). 138, (1) pp., 1896
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band. Band iets gevlekt, inhoud verder (zeer) goed. Please see description or ask for photos.
Verlag: Amsterdam, P.N. van Kampen, (1903). 126, (2) pp., 1903
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele decoratieve linnen band (ontwerp W.R. Wenckebach), maar band helaas wat versleten, uiteinden rug wat beschadigd. Inhoud wat rorestvlekkig, verder goed. Please see description or ask for photos.
Verlag: Van Kampen, Amsterdam 1900, 1900
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Fine. Small 8vo, half cloth, marbled boards, 271 p., first edition In fine condition. K11.
Verlag: Mij. voor Goede en Goedkoope Lechtuur, Amsterdam
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. Zonder jaar [1915]. 43 pp.
Verlag: Arnhem, J. Minkman, [1882, 1882
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Arnhem, J. Minkman, [1882]. Reliure privée: demi-percaline, plats marbrés. 270 p. Bon état.
Verlag: Amsterdam: Loman & Funke, 1893
Anbieter: Aquila Antiquariaat, Lochem, GLD, Niederlande
8vo, 18cm. VI,230 blz. Orig. blauw linnen band met vergulde belettering, goud op snee, schutbladen van sierpapier. Band met lichte slijtage op hoeken en kanten, inhoud goed. - Eerste druk. Met contemporain gegomd etiketje: "Goedkoope Boekhandel F.J. Schalekamp. Piet Heinstraat 51, Den Haag".
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: P.N. van Kampen en Zoon [1899], Amsterdam, 1899
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Bevat: Verzoeking, Zielie, Zieketroost en Een gouden pen. Linnen band, met vergulding en ribbetjes. 9x17 m. 134 p. -(Rug wat sleets aan de uiteinden, pagina's licht vergeeld, maar al met al is het boekje in goede conditie.).
Verlag: Amsterdam, Van Kampen zonder jaar
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Linnen, hoekje uit schutblad.
Verlag: P.N. van Kampen & Zoon [1909], Amsterdam, 1909
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Orig. papieren omslag. 236 p. -(Sporen van gebruik, omslag verkleurd en vlekkig, snede van het blok en pagina's roestvlekkig.).
Verlag: 1910 / Uitgegeven door den Algemeenen Nederlandschen Wielrijdersbond, Toeristenbond voor Nederland, ter gelegenhied van zijn vijf-en-twintig-jarig bestaan 1883-1908, 1910
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In goede staat. Hardcover. Shelfwear. 38 x 28 cm.
Verlag: Amsterdam, P.N. van Kampen, z.j (1906, 1906
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Amsterdam, P.N. van Kampen, z.j (1906). Oorspronkelijk linnen. 304 p. op handgeschept papier. Kop verguld. Mooi exemplaar. 18 cm. . Band en boekversiering door Wenckebach. Braches 2326.
Zustand: very good. Amersfoort: Slothouwer, n.d. Orig. boards, 95 pp. Lower spine sl. damaged. Condition : very good copy. Keywords : ,
Verlag: Gent, 1964, 1964
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
267pp., 25cm., onopengesneden, publicatie van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Taal- en Letterkunde 6e reeks nr.92, mooie staat.
Verlag: P.N. van Kampen & Zn. [1897], 1897
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Linnen band, vergulde rugtitel, goud op snee. 9x16 cm. 159 p. -(Blok ietwat scheefgelezen, pagina's vergeeld, titelpagian en laatste pagina's roestvlekkig.).
1891, 90, (3) pp., linnen bandje, mooi ex libris binnenzijde schutblad, wat zwak in de band, bandje met wat vlekken, ticket verwijderd van de rug, schaars.
Sprache: Niederländisch
Verlag: J. Muusses, Purmerend, 1889
Anbieter: Antiquariaat Meuzelaar, Heusden, NB, Niederlande
Full Linen. Zustand: 6,5 (1-10). Not dated, date is an estimate. Place Printed: Purmerend Height (cm): 21 Width (cm): 15,5 Thickness (cm): 1 Nettogewicht (KG): 0,338.
Paperback. Zustand: Poor. Markeringen en notities. Eigendomsmerk. Roestvlekjes. Gedeukt, omslag verschoten, getapete rug, met versleten stofomslag. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. pp. 160 / ownership stamp / bibliotheekstempel, band wat verkleurd / discolouration Dutch.
Hardcover. Zustand: Very Good. Linen binding with guilt text. Some light discoloration on the binding, further in good condition. [NL] Boek in goede conditie. Stephanie Hélène Swarth (Amsterdam, 25 oktober 1859 - Velp, 20 juni 1941) was een Nederlands dichteres die gerekend wordt tot de Tachtigers. .
Verlag: Amsterdam Van Kampen, 1902
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Fair. 314 S. 8-o, stempel Dutch.
Amsterdam, Loman & Funke, 1893, 1e druk, (6),230 pag., origineel verguld linnen.
Paris, Librairie de la société bibliographique, 1878. Ingenaaid. 180 p. 1e druk. Aan de randen wat versleten. Met de handtekening van Hélène Swarth op het schutblad.
Paris, Jules Delalain, (1861). Halflinnen. XVI, 180 p. Wat gebruikssporen. Zakuitgaafje met de handtekening van Hélène Swarth op het voorplat.