Sprache: Deutsch
Verlag: Nijkerk, G. F. Callenbach,, 1111
Anbieter: Clerc Fremin, Steingaden, Deutschland
Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 250 Hardcover, Buchzustand: Gut, Kein Schutzumschlag.
Verlag: Leiden : A.W. Sijthoff, 1910
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele gedecoreerde linnen band met goudopdruk, gedecoreerde schutbladen, veel z/w illustraties (waaronder foto's), uitvouwbare kaart van Nederland achterin, klein 4to.; Hier en daar lichte foxing.
Verlag: Vereeniging tot Verbetering der Woningen van de Arbeidende klasse te 's-Gravenhage, Den Haag, 1904
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Halflinnen. Zustand: Gebruikssporen. 35 pp. + 6 bijlagen met nadere informatie over de vereniging en over de huurders gevolgd door 5 pp. met plattegronden van woningen. Ex. bibliotheeboek met enkele stempels. Nummer met inkt op de linnen rug en resten van een etiket.Randen van de kartonnen band wat geschaafd, hoekjes beschadigd.
Verlag: Haarlem 1903, 1903
Anbieter: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, Niederlande
. 36p. Omslag beschadigd. Overdruk.
Verlag: 's-Gravenhage 1911, 1911
Anbieter: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, Niederlande
. 2 delen. 99; 95p.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Amsterdam : De Roever-Kröber-Bakels,1879. Orig. wrappers. viii,132 pp. Diss. Back repaired. Ticket on spine. Library stamps. Condition : very good copy. Keywords : ECONOMICS, Malthus, T.R. (1766-1834).
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
's-Grav., C.van Doorn & Zoon, 1874. [13] pp. Lithogr. title-page. Orig. wrappers. Oblong. - Sl. worn & discol.; title-page loose.
Verlag: A. W. Sijthofj's Uitg Mij, Leyde, 1910
Anbieter: G. & J. CHESTERS, TAMWORTH, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe
EUR 60,91
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. 1st Edition. pp.vii, 968 pages, a very good hardback, publisher's original stiff cream cloth binding with gilt & black lettering to the spine and front cover, boards have bevelled edges & the spine and front cover also feature a coat of arms with two lions either side, from a uk university library but hard to tell, and also the text & the plates/illustrations are completely clean. Has 500 black and white illustrations on plates and in the text and 1 fold-out map in the appendix.
Anbieter: Antiquariaat Rashi, Gorinchem, Niederlande
Haarlem, De Erven F. Bohn, 1911. Cloth. covers mounted. (4), 135 pp. Recension copy. In Dutch. In good condition.
Verlag: Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond C.V.K.V.; Lannoo Tielt, 1955
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. Dutch.
Verlag: Leyde, Sijthoff 1922 illustrated, 1922
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
Erstausgabe
1st ed. - Trad. Du hollandais par J F Rode. - Decorated cloth binding.
Verlag: Sijthoff, 1910
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. VIII, 1037 p., [1] bl. krt : ill., portr ; 27 cm. Text Dutch.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Amsterdam,1879. Halfcloth library binding. viii,132 pp. Diss. Condition : very good copy. Keywords : , Malthus, T.R. (1766-1834).
Verlag: WER, 1965
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Good. 1. Verkleuring. Liche foxing Dutch De publicatie biedt een economische analyse van de ontwikkeling van de provincie West-Vlaanderen tussen 1954 en 1964 ? een periode van tien jaar waarin de regionale economie, werkgelegenheid, industrie, landbouw en structurele veranderingen werden gerapporteerd door de WER/WES. Het is bedoeld als ?tien jaar WER/WES? ? met statistieken, studies en evaluaties van economische groei en socio-economische evolutie in de provincie.
Anbieter: Antiquariaat Arine van der Steur / ILAB, Den Haag, Niederlande
Onze houding in zake Staats-exploitatie onzer spoorwegen, 's-Gravenhage 1906, 42 pag.
's-Gravenhage, 1878. Printed by H. P. de Swart en zoon. Original wrappers. 47 pp. 11,5x17,5 cm. Signed by F. A. E. L. Smissaert.
Anbieter: Goltzius, Lisse, Niederlande
GRAVENHAGE, C van Doorn en Zoon, 1868-1870, complete set of the second series of Dutch family trees with coats of arms and genealogical information.Half linen binding, marbled boards, gilt lettering on rubbed and faded spine.
Anbieter: Goltzius, Lisse, Niederlande
s-Gravenhage, Van Doorn en Zoon, 1865-1873. 2 volumes. Folio. 1e serie half leather binding, marbled boards, gilt lettering on spine, 2e serie, half leather binding, some damage to spine, gilt lettering on spine and front, oblong. Some wear and tear. many pages with lithographed pedigrees with coats-of-arms. With 2 indexes. bindings are not similar. H198.
Verlag: Leyde, A. W. Sijthoff's Uitg.-M., 1910, Auflage: 1., 1910
Anbieter: Buchfink Das fahrende Antiquariat, Brugg, AG, Schweiz
Leinen, gebunden; vanillegelber, gold/blau geprägter, illustrierter Einband / Anz. Seiten: 968 / 20,5 x 26,5 cm / mit 500 Schwarzweissabbildungen auf Tafeln und im Text und 1 ausfaltbaren Karte im Anhang / Zustand: gut, mässige Gebrauchsspuren; Einband geringfügig berieben, fleckig und beschmutzt, Vordergelenk leicht gelockert, oberes Kapital bestossen, Papier geringfügig gebräunt, Seiten 930-968 eselsohrig, Schnitt etwas fleckig/bestaubt, Vorsätze stockfleckig Aus dem Holländischen ins Französische übersetzt von J. F. Rode Sprache: fr.
Vereeniging tot verbetering der woningen van de arbeidende klasse te 's- Gravenhage. Overzicht van de geschiedenis der vereniging van 1854- 1904, 's- Gravenhage 1904, 55 pag., geb., geïll.