Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 3,88
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Poor. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. Book contains highlighter markings. In poor condition, suitable as a reading copy. Dust jacket in fair condition. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,850grams, ISBN:9781559631938.
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 3,88
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. Clean from markings. In good all round condition. Dust jacket in good condition. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,800grams, ISBN:9781559631938.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Walburg Pers B.V., 1998
ISBN 10: 9057300362 ISBN 13: 9789057300363
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. De zevendelige serie Techniek in Nederland in de twintigste eeuw vertelt het boeiende verhaal over de rol van de techiek in de voortgaande modernisering van Nederland. De wisselwerking tussen maatschappelijke en technische ontwikkelingen staat centraal in een nieuw standaardwerk dat het vervolg is op de succesvolle zesdelige serie Geschiedenis van de Techniek in Nederland. De wording van een moderne samenleving 1880-1890. De nieuwe serie is nog ambitieuzer van opzet en bestaat uit 7 delen, die tussen 1998 en 2002 zullen worden gepubliceerd. Het is het eerste standaardwerk dat de geschiedenis van de techniek in deze eeuw thematisch behandelt. Voor wie wil begrijpen hoe Nederland is geworden tot wat het nu is door de invloed van de techniek is deze serie een aanrader. Het eerste deel Waterstaat, kantoor- en informatietechnologie verschijnt dit najaar. De grote waterbouwkundig prestatie sva deze eeuw (Deltawerken, Afsluitdijk) en de spectaculaire omslag in het denken binnen de waterstaat, maar ook de ontwikkelingen in de kantoorsector die vanaf de jaren twintig de basis vormden voor latere revolutie door de computer.
Hardcover. Zustand: Poor. Beschadigde en verschoten kaft. Dutch English.
Verlag: Stichting Historie der Techniek / Walburg Pers, Zutpehn, 1998
ISBN 10: 9057300362 ISBN 13: 9789057300363
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 400 pp. Index. Z/w illustraties. Size: A 4.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Goes, Uitgeverij De Ramshoorn 2022, 2022
ISBN 10: 9461152299 ISBN 13: 9789461152299
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
44 p. Paperback, geniet (Mooi exemplaar.).
Anbieter: AwesomeBooks, Wallingford, Vereinigtes Königreich
EUR 51,77
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. Standaard Nederlands-Engels Engels- Nederlands Handwoordenboek This book is in very good condition and will be shipped within 24 hours of ordering. The cover may have some limited signs of wear but the pages are clean, intact and the spine remains undamaged. This book has clearly been well maintained and looked after thus far. Money back guarantee if you are not satisfied. See all our books here, order more than 1 book and get discounted shipping. .
Anbieter: Bahamut Media, Reading, Vereinigtes Königreich
EUR 51,77
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Very Good. Shipped within 24 hours from our UK warehouse. Clean, undamaged book with no damage to pages and minimal wear to the cover. Spine still tight, in very good condition. Remember if you are not happy, you are covered by our 100% money back guarantee.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. [Eindhoven] : Stichting Historie der Techniek & Zutphen : Walburg Pers, 2003. Hardcover. Dustjacket. 455 pp. Ills. - Deel 6 van een serie van zeven gedragen door de top van de Nederlandse technologische gemeenschap. Dit fraai uitgevoerd boek (in een serie die reeds nu als een standaardwerk kan worden aangemerkt) bschrijft de ontwikkeling van de stad, het verkeer, de technische en bouwkundige voorzieningen; het is bijna vervreemdend om te zien welke gigantische ontwikkeling sinds honderd jaar heeft plaatsgevonden. De (volks)woningbouw, de rol van woningbouwverenigingen, de opkomst en de emancipatie van de gebruiker en de bouwvakkers; ook hier heeft een grote ontwikkeling plaatsgevonden. Bij het onderdeel industriële productie wordt enerzijds de ontwikkeling in de tijd beschreven, anderzijds wordt dieper ingegaan op scheepsbouw, Philips en de grafische industrie. Condition : very good copy. ISBN 9789057300691. Keywords : ,
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. [Eindhoven] : Stichting Historie der Techniek & Zutphen : Walburg Pers, 2001. Hardcover. Dustjacket. 349 pp. Ills. - Deel 4 van een serie van zeven gedragen door de top van de Nederlandse technologische gemeenschap. Het fraai uitgevoerd boek (in een serie die reeds nu als een standaardwerk kan worden aangemerkt) is gegroepeerd rond drie thema's. 1. 'Techniek in Ontwikkeling' omvat: (a) een karakterisering van de 20ste eeuw als 'betwiste modernisering' die maatschappelijk gestuurd moet worden; (b) methode en opzet nl. techniekgeschiedenis', geïntegreerd in een bredere geschiedenis van de maatschappij. Veertien concrete maatschappelijke deelterreinen zijn gekozen die op grond van zes hoofdthema's zijn onderzocht. 2. 'Waterstaat' geeft in 11 hoofdstukken een beschrijving van de grote ontwikkelingen zowel in techniek en organisatie, als in verschuivingen bij Rijkswaterstaat en Waterschappen naar een meer natuur- en milieubewuste houding (integraal waterbeheer). 3. 'Kantoor en Informatietechnologie' beschrijft in 8 hoofdstukken dit thema in z'n sociale samenhang bij de administraties van o.a. CBS, PTT, Staatsmijnen en Hoogovens. Rijk geïllustreerd in zwart-wit en kleur; voorzien van noten en geraadpleegde archieven, bibliografie, registers van personen, geografische namen en zaken. Condition : very good copy. ISBN 9789057300677. Keywords : ,
Sprache: Niederländisch
Verlag: Stichting Historie der Techniek - Walburg Pers, Zutphen, 2000
ISBN 10: 9057300648 ISBN 13: 9789057300646
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Zustand des Schutzumschlags: good / goed. 1ste / 1st. Boek en stofomslag in goede staat. 488 pagina's. Foto's, afbeeldingen, documenten, grafieken, tabellen, schema's, kaartjes. Size: A4 formaat.
Zutphen, n.d. 1 vol. (of 7). 400 pp. Col. & b/w ills. Hardcover, d./j. Volume one of the series.
Verlag: Kreutz Publishers, 2021
ISBN 10: 9080662690 ISBN 13: 9789080662698
Anbieter: PEMBERLEY NATURAL HISTORY BOOKS BA, ABA, Iver, Vereinigtes Königreich
EUR 41,18
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. 296, 1500 col illus, col distribution maps. 280x230mm. HB. NEW. . The first comprehensive overview of all distinguishable taxa of Israel with their scientific names, basionyms, the most important synonyms, type information, etymologies, descriptions, flowering periods, habitats, elevations and distributions. This is supplemented and discussed with short notes about closely related taxa, distribution, endangerment and protection. The individual taxa are systematically clustered together and illustrated with several photographs, showing their most important characteristics and diversity. Also includes distribution maps. [9789080662698].
Zutphen, 2003. 1 vol. (of 7). 372 pp. Col. & b/w ills. Hardcover, d./j.Volume seven of the series.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. [Eindhoven] : Stichting Historie der Techniek & Zutphen : Walburg Pers, 2001. Hardcover. Dustjacket. Ills. - Deel 3 van een serie van zeven gedragen door de top van de Nederlandse technologische gemeenschap. Het fraai uitgevoerd boek (in een serie die reeds nu als een standaardwerk kan worden aangemerkt) is gegroepeerd rond drie thema's. 1. 'Techniek in Ontwikkeling' omvat: (a) een karakterisering van de 20ste eeuw als 'betwiste modernisering' die maatschappelijk gestuurd moet worden; (b) methode en opzet nl. techniekgeschiedenis', geïntegreerd in een bredere geschiedenis van de maatschappij. Veertien concrete maatschappelijke deelterreinen zijn gekozen die op grond van zes hoofdthema's zijn onderzocht. 2. 'Waterstaat' geeft in 11 hoofdstukken een beschrijving van de grote ontwikkelingen zowel in techniek en organisatie, als in verschuivingen bij Rijkswaterstaat en Waterschappen naar een meer natuur- en milieubewuste houding (integraal waterbeheer). 3. 'Kantoor en Informatietechnologie' beschrijft in 8 hoofdstukken dit thema in z'n sociale samenhang bij de administraties van o.a. CBS, PTT, Staatsmijnen en Hoogovens. Rijk geïllustreerd in zwart-wit en kleur; voorzien van noten en geraadpleegde archieven, bibliografie, registers van personen, geografische namen en zaken. Condition : very good copy. ISBN 9789057300664. Keywords : ,
Anbieter: nautiek.nl, Heiloo, Niederlande
2000-2003 De Walburgpers, hardcover met papieromslag, geà llustreerd, ca. 275 blz. per deel. De serie Techniek in Nederland in de Twintigste Eeuw Âbestaat uit zeven delen. Elk deel behandelt specifieke thema's zoals waterstaat, energie, landbouw, medische techniek, transport, industriële productie en een algemene balans van de technische modernisering in de 20e eeuw. De serie beschrijft hoe technische innovaties, zoals bijv. elektrificatie en de verbrandingsmotor, de Nederlandse samenleving ingrijpend hebben veranderd en de basis hebben gelegd voor de moderne maatschappij . ÂHet werk benadrukt de wisselwerking tussen technische ontwikkelingen en maatschappelijke veranderingen, waarbij modernisering en efficiëntie centraal stonden. ISBN 9789057300370 In zeer goede staat. (because of weight selling only in the Netherlands and Belg.
Verlag: J.A. Wormser, Amsterdam, 1891
Anbieter: Expatriate Bookshop of Denmark, Svendborg, Dänemark
orig.wrappers. textual tables (illustrator). 23x15cm, 51pp, Author Controleur 1ste Klasse bij het Binnenlandsch Bestuur buiten Java en Madoera. Contents: Is in Nederland overbevolking? Emigratie en Koloniaal beziit, Kolonisatie in Oost-Indie mogelijk; Doel der emigratie en kolonisatie, De Emigrant, De Regeering, De Particulieren, Bedrijf van een Kolonist; Eenige voorwaarde voor welslagen der Kolonisatie. Spine chipped & torn,unopened,Good+.
's-Gravenhage, Instituut voor Nederlandse Geschiedenis, 1992, 1987, 1999, 1989, 1995, 2005. In verguld linnen gebonden. 7 NIEUWE EXEMPLAREN uit de GROTE SERIE: 217, 200, 245, 206, 228 249 en 252. [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] ].