Anbieter: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, USA
Zustand: Good. 352 pp., hardcover, ex library, else text and binding clean and tight. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's country.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Lantaarn Publishers, 2000
ISBN 10: 905513290X ISBN 13: 9789055132904
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: good. Witte, B.; Witte, Bert (illustrator). Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Anbieter: Phatpocket Limited, Waltham Abbey, HERTS, Vereinigtes Königreich
EUR 15,88
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. Your purchase helps support Sri Lankan Children's Charity 'The Rainbow Centre'. Ex-library, so some stamps and wear, but in good overall condition. Our donations to The Rainbow Centre have helped provide an education and a safe haven to hundreds of children who live in appalling conditions.
Softcover. Zustand: Bon. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Good. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Softcover. Zustand: Bon. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Good. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Softcover. Zustand: Bon. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Good. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Softcover. Zustand: Très bon. Légères traces d'usure sur la couverture. Edition 2004. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Slight signs of wear on the cover. Edition 2004. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Softcover. Zustand: Très bon. Légères traces d'usure sur la couverture. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Slight signs of wear on the cover. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Softcover. Zustand: Bon. Traces de pliures sur la couverture. Pages cornées. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Good. Traces of creases on the cover. Dog-eared pages. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 17,20
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has soft covers. In good all round condition. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,350grams, ISBN:9781444332971.
Softcover. Zustand: Bon. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Good. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Softcover. Zustand: Bon. Petite(s) trace(s) de pliure sur la couverture. Légères traces d'usure sur la couverture. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Good. Slightly creased cover. Slight signs of wear on the cover. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Gebrochener Buchrücken; Farbtonänderung. Ooit zal Hissoen naar de Burcht van Heer Valentijn gaan. Maar voorlopig werkt hij in de archieven van het Labyrint, gravend in eindeloos veel geheugens waarin de geschiedenis van de magische planeet Majipoor telepathisch ligt opgeslagen. Lijn zoektocht in het duizelingwekkende verleden levert een verhaal op dat caleidoscopisch nieuw blijft. Het Labyrint van Majipoor is het tweede boek dat de gelauwerde Amerikaanse auteur Robert Silverberg schreef over de reuzenplaneet Majipoor, in de traditie van Jack Vance. Het eerste boek, De Burcht van Heer Valentijn, prees The New York Times als 'een visionaire mengeling van actie, fantasy en science fiction'.
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken. Loerem is een wereld die bevolkt wordt door mensen,dwergen en orken in een wankel evenwicht van macht en eigenbelang. Een wereld die geregeerd wordt door de Domeinheren, strijders van vlees en bloed, maar gevormd door de heilige magie van de Verheven Steen. En daar, in het hart van Loerem, sluimert een allesbehalve vergeten kwaad. Zijn hele leven heeft ridder Gustav gezocht naar het verloren gewaande vierde deel van de Verheven Steen. Eindelijk vindt hij het, in een graf van een Wachter. Nu moet het verenigd worden met de andere drie delen. Een taak die de oude Gustav niet meer zelf zal kunnen volbrengen. De jonge Jessan en Bashae nemen de queeste over. Maar het Kwaad volgt hen op de voet, met maar doel: Loerem te gronde richten.
Softcover. Zustand: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken. Duistere dromen verstoren de nachtrust van Heer Valentijn. Het vreselijke gevaar dat Majipoor bedreigt werpt zijn schaduw vooruit. De Vormveranderaars willen de wereld die hun ontstolen is terug en zoeken hun bondgenoten op, de oude goden die uit hun eeuwenlange sluimer onder de oceanen van de grote planeet ontwaken. Wat moet Valentijn doen? Stort hij Majipoor in een nachtmerrie van oorlog, chaos en ziekte, of geeft hij zijn leven in handen van de wraakzuchtige Vormveranderaars?
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Vliegende Hollander, 2010
ISBN 10: 9049500579 ISBN 13: 9789049500573
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Gebrochener Buchrücken. De verslaafde zigeuner Babel Samana heeft geld nodig en probeert zijn informatie over de verdwenen kwatrijnen van Nostradamus te verkopen aan de jonge schrijver Adam Sabir of aan Achor Bale die lid is van een obscuur geheim genootschap. Als Babel op gruwelijke wijze door Bale wordt vermoord, vlucht Sabir omdat hij van de moord verdacht wordt. In een zigeunerkamp ontmoet hij Yola, de zus van Babel. Hij vreest voor zijn leven, maar de wijsheid van Yola keert het gevaar en hij wordt ingewijd in de zigeunertradities. Hij laat zich verrassen door de logica en de tradities van de zigeuners en voelt zich steeds meer een van hen. Samen met Yola en Alexi gaat hij verder met zijn zoektocht, achtervolgd door de recherche en door Bale.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Van den Berg, Almere, 2012
ISBN 10: 9055123781 ISBN 13: 9789055123780
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. Ill.: Kees Wouters (illustrator). 1e Druk. 120 pp. Z/w illustraties.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Vliegende Hollander, 2010
ISBN 10: 9049500579 ISBN 13: 9789049500573
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. De verslaafde zigeuner Babel Samana heeft geld nodig en probeert zijn informatie over de verdwenen kwatrijnen van Nostradamus te verkopen aan de jonge schrijver Adam Sabir of aan Achor Bale die lid is van een obscuur geheim genootschap. Als Babel op gruwelijke wijze door Bale wordt vermoord, vlucht Sabir omdat hij van de moord verdacht wordt. In een zigeunerkamp ontmoet hij Yola, de zus van Babel. Hij vreest voor zijn leven, maar de wijsheid van Yola keert het gevaar en hij wordt ingewijd in de zigeunertradities. Hij laat zich verrassen door de logica en de tradities van de zigeuners en voelt zich steeds meer een van hen. Samen met Yola en Alexi gaat hij verder met zijn zoektocht, achtervolgd door de recherche en door Bale.
Verlag: Europese Bibliotheek, Zaltbommel, 1977
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Ex libris op schutblad.
Verlag: Zaltbommel : Europese Bilbiotheek, 1969
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele bruine hardcover met goudopdruk en opgeplakte plaat, geïllustreerd met veel reproducties van oude ansichten in z/w, oblong (circa 15x21cm).; Deel randen kaft iets verkleurd.
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke. Een Zuster van de Duisternis neemt Richard Cypher gevangen en voert hem diep de Oude Wereld in, naar het hart van de Imperiale Orde. Zijn geliefde Kahlan blijft achter. Zij is vrij omdat Richard zich in zijn wanhoop heeft opgeofferd, maar ze legt zich er niet bij neer. Ze ontkracht de profetie en verbreekt haar laatste gelofte aan Richard door een leger op de been te brengen dat de oprukkende strijdmacht van de Imperiale Orde tot staan zal moeten brengen. Lukt dat niet, dan is het met de vrijheid van de mens voorgoed gedaan.
Zustand: Good. Paperback, geà llustreerd met 10 (paginagrote) foto's van Henze Boekhout, 4to.
Zustand: Very good. Steenmeijer, J. (illustrator).
Sprache: Englisch
Verlag: Oxford University Press, Oxford New York, Tokyo, 1988
ISBN 10: 0192617451 ISBN 13: 9780192617453
Anbieter: Roland Antiquariat UG haftungsbeschränkt, Weinheim, Deutschland
Hardcover. 167 p. Good condition. Reading pages are clean and without marks. Retired library exemplar, with the usual marking. Corners slightly rubbed or bumped. Still good copy. 9780192617453 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 499.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Van Holkema & Warendorf, 2007
ISBN 10: 9027465622 ISBN 13: 9789027465627
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Uitg. Van den Berg, Enschede, 1993
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 192 pp. Z/w illustraties van Jaap Hertog. Korte verhalen in het Westfries.
Zustand: Very good.