Pitlo a (30 Ergebnisse)
Verlag: Haarlem : H.D. Tjeenk Willink, 1946. (1e druk) xi, 279 pp. 1946
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,50
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Originele halflinnen band. Rug wat geschaafd/ verkleurd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Athenaeum Polak & Van Gennep 1979
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, stofomslag, 8vo. 500 genummerde exemplaren, dit is nummer 312.; Franse titelpagina (en laatste pagina) deels verkleurd.

Verlag: Zonder uitgever z.j.
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good.
Verlag: Amsterdam, Stichting to bevordering der notariële wetenschap - H.D. Tjeenk Willink & Zoon. 1965 1965
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,46
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's black cloth spine, beige paper-covered boards, title spine and frontcover, large 8vo: frontispiece, x, 84pp., illustrated, references. Very fine copy. Volume XII: Ars notariatus.

Verlag: Amsterdam : Typografische Bibliotheek georganiseerd door de Dr. P.A.Tiele-Stichting 1955
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, ongepagineerd. + bijgevoegd: Giambattista Bodoni door Horst Schuster, Dresden, VEB Verlag der Kunst, 1956, Duitstalig.

Verlag: Haarlem : H.D. Tjeenk Willem & Zoon 1965
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,75
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele zwarte halflinnen band, illustraties in z/w, 8vo.

De zeventiende en achttiende eeuwsche notarisboeken en wat zij ons omtrent ons oude notariaat leeren
Verlag: Haarlem : H.D. Tjeenk Willink 1948
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 16,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele zwarte linnen band met goudopdruk, stofomslag, enkele illustraties in z/w, 8vo.; Boek iets verkleurd door de jaren heen.

Verlag: Wageningen : Gebr. Zomer en Keuning 1952
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 16,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. 2 uniforme originele blauwe halflinnen banden met goudopdruk op rug, illustraties in z/w, 48 + 80 pagina's, 8vo.; Naam op schutblad in deel 2. Lichte foxing kopsnede.

Verlag: Arnhem : Gouda Quint 1981
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 16,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele linnen band, linnen slipcase, enkele illustraties in z/w, 8vo.

De zeventiende en achttiende eeuwsche notarisboeken en wat zij ons omtrent ons oude notariaat leeren
Verlag: Haarlem : H.D. Tjeenk Willink 1948
- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 16,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele linnen band met goudopdruk,8vo.; Datum op schutblad.

Verlag: J.M. Meulenhoff, Amsterdam 1957
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden. Zustand: Boek goed. Zustand des Schutzumschlags: Stofomslag. 115 pp.

De Zeventiende en Achttiende Eeuwsche Notarisboeken En Wat Zij ons Omtrent ons Oude Notariaat Leeren
Verlag: H. D. Tjeenk Willink & Zoon N.V.
- Erstausgabe
Anbieter: Wonder Book, Frederick, USAWonder Book
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 34,16
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First edition copy. . Good dust jacket. Dutch. "The Seventeenth and Eighteenth Century Notary Books and What They Teach Us Aobut our Old Notarial Profession." (netherlands, law, history, notaries).
Verlag: Philips 1974 1974
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, NiederlandeCasanova Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 18,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Large sq. 4to, LP (vinyl) with a b/w portrait of Pitlo during his farewell speech In good condition.
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 14,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Haarlem : H.D. Tjeenk Willink, 1964. 2e, herziene druk. Orig. cloth binding. Dustjacket (sl. damaged). xiii,500 pp. Condition : very good copy. Keywords : RECHT RECHT, burgerlijk recht.
- Softcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 14,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: as new. Amsterdam : Noord-Hollandsche Uitgevers Mij.,1956. Paperback. 35 pp. (Geschiedenis der Nederlandsche Rechtswetenschap, V, 2). Condition : as new copy. Keywords : RECHT, notarieel recht rechtsgeschiedenis, Nederland burgerlijk recht rechtsgeschiedenis NL.
- Softcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 14,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. [S.n.: s.l.], 1953. Paperback. pp. 183-304 (Correspondentie-blad van de Broederschap der Notarissen in Nederland ; dl. 56, afl. 7). Met woordelijk verslag. (Correspondentie-blad van de Broederschap der Notarissen in Nederland ; dl. 56, afl. 11). 70 pp. [2x] Condition : very good copy. Keywords : RECHT, burger…lijk recht.
Verlag: Amsterdam 1956 1956
Anbieter: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, NiederlandeAntiquariaat Matthys de Jongh
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
. p.253-287. (Geschiedenis der Nederlandsche rechtswetenschap V,2).
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 15,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Haarlem : H.D. Tjeenk Willink,1950. 2e druk. Orig. cloth binding. xx,604 pp. Index. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, burgerlijk recht.
- Softcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 15,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : Atheneum - Polak & Van Gennep, 1979. Paperback. 86 pp. Nr. 108 van 500 exemplaren. 20x12 cm. Inhoud: 1. Inleiding; 2. Hoe het plan ontstond; 3. Het begin; 4. De leden; 5. De voordrachten; 6. Het dagelijks bedrijf; 7. De neergang; 8. Naschrift; 9. Bijlagen : a. Statuten van de Sociëteit De Koepel.…b. Uitnodigingsbrief. c. Jaarstukken 1945-1948. Verslag van de oprichting en eerste jaren van de Amsterdamse culturele Sociëteit de Koepel, gevestigd in Felix Merites, geschreven door A. Pitlo, de eerste voorzitter. Condition : very good copy. Keywords : HISTORY, burgerlijk recht.
De zeventiende en achttiende eeuwsche notarisboeken en wat zij ons omtrent ons oude notariaat leeren
Verlag: Haarlem, Tjeenk Willink 1948 1948
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 27,50
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
xvi + 331pp.+ enkele ills. buiten tekst, 20cm., linnen uitgeversband met titel in goudopdruk, geïllustreerde stofwikkel, goede staat, N93488.

De zeventiende en achttiende eeuwsche notarisboeken en wat zij ons omtrent ons oude notariaat leeren
Verlag: H.D. Tjeenk Willink & Zoon, Haarlem 1948
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden. Zustand: Boek goed. Stofomslag met gebruikssporen. 331 pp. Het stofomslag heeft enkele flinke inscheuringen ( allen voor zover mogelijk geplakt).
Verlag: Haarlem 1948 1948
Anbieter: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, NiederlandeAntiquariaat Matthys de Jongh
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 20,00
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
. XVI,331p. Met 8 ills. Orig. linnen.

- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 44,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. 2e druk bewerkt door A.Fl. Gehlen. Deventer : Kluwer, 2004., Orig. cloth binding. xxvi,219,[6] pp. (Ars Notariatus, 123). Condition : very good copy. ISBN 9789013012255. Keywords : RECHT, notariaat burgerlijk recht Ars Notariatus.
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 27,50
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Haarlem, 1948. XVI,331 pp. 9 plts. Cloth.
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 26,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: good. Haarlem : H.D. Tjeenk Willink,1948. Orig. cloth binding. xvi,331 pp.,ill. With bookplate of Law Library, University of Amsterdam, donated by the author. Some marg. pencil markings. Condition : good copy. Keywords : RECHT, legal bibliography burgerlijk recht.
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Haarlem : H.D. Tjeenk Willink,1948. Orig. cloth binding. Dustjacket. xvi,331 pp.,ill. Net exemplaar. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, legal bibliography burgerlijk recht.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 14,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Haarlem : H.D. Tjeenk Willink,1965. Orig. halflinnen band. 84 pp. (Ars Notariatus, 12). - Verzameling van historische notariële curiosa en varia. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, Ars Notariatus rechtsgeschiedenis, Nederland burgerlijk recht Ars Notariatus.

Verlag: Groningen 1972
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 16,23
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. Not present. pp. 487 / 5e druk / edition / éditiousgabe, Band wat verkleurd / Discolouration. xv 487 p. ; 24 cm. A. Pitlo. 1e dr. 1958. Reg. Dutch.
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 31,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Haarlem : H.D. Tjeenk Willink,1948. Orig. cloth binding. Dustjacket. xvi,331 pp.,ill. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, legal bibliography burgerlijk recht Nederlands recht.

Verlag: Gouda Quint (Arnhem) 1979
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 27,44
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. Not present. 8. Eigendomsmerk. Dutch Algemeen deel van het verbintenissenrecht is een Nederlandstalig studieboek uit de Pitlo?reeks over het algemene deel van het verbintenissenrecht, dat de algemene regels en begrippen behandelt die voor alle verbintenissen gelden ongeacht hun bron, met een overzicht v…an rechtstatelijke concepten zoals het begrip verbintenis, de bronnen en soorten verbintenissen, de modaliteiten zoals voorwaarde en tijdsbepaling, de voorwaarden waaronder nakoming moet plaatsvinden, de rechtsgevolgen van niet?nakoming en de mechanismen voor overdracht en beëindiging van verplichtingen; het werk is geschreven voor zowel rechtenstudenten als praktijkjuristen, biedt een begrijpelijke, kerngerichte uitleg van de relevante wetsartikelen uit het Burgerlijk Wetboek (met name Boek 6 over verbintenissen) en functioneert door zijn artikelgewijze behandeling tevens als naslagwerk voor studie en toepassing in de rechtspraktijk.