Verlag: Stadsmuseum Tilburg e.a., Tilburg, 2006
ISBN 10: 9077643036 ISBN 13: 9789077643037
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 59 pp. Foto's in z/w en in kleur.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zwole, Uitgeverij Waanders, 1988
ISBN 10: 9066301341 ISBN 13: 9789066301344
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
cloth, dustjacket, 4to 168 pp., ca. 100 ills. tentoonstellingscatalogus; zeer goede conditie.
Verlag: Tilburg, Boekhandel Gianotten bv. 1990, 1990
ISBN 10: 9071077241 ISBN 13: 9789071077241
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, pictorial dustjacket, 4to: viij, 200pp. very richly illustrated, bibliography & sources, index, colophon. - as new. Volume 6: De Geschiedenis van Tilburg in Foto's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Tilburg, Gianotten 1992, 1992
ISBN 10: 9071077276 ISBN 13: 9789071077272
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn blue paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 184pp., richly illustrated, index pseudonyms, index names, colophon. Very fine copy.
Verlag: Tilburg, Gianotten Printed Media 2018, 2018
ISBN 10: 9066630906 ISBN 13: 9789066630901
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
EUR 14,38
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den Warenkorb128 p. Hardcover met leeslint, groot formaat (Als nieuw exemplaar, nog in plastic geseald.).
Verlag: Stadsmuseum Tilburg - Boekhandel Gianotten B.V., Tilburg, 2004
ISBN 10: 9077721037 ISBN 13: 9789077721032
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
soft cover. Zustand: good / goed. 1ste / 1st. 208 pagina's. Foto's, documenten, kaartjes, afbeeldingen. Size: A4 formaat. paperback.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Tilburg, Giuanotten & Stadsmuseum, 2004. 208 blz. Met foto's. Paperback. Good. [163264].
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Tilburg : Gianotten, 1992. Paperback. 184 pp. Ills. Condition : very good copy. ISBN 9789071077272. Keywords : ,
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Boekhandel Gianotten, 1979, 1979
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In goede staat. Hardcover met stofomslag. Rijkelijk geà llustreerd. Groot boek. Shelfwear.
Verlag: Zwole, Uitgeverij Waanders, 1988
Anbieter: Antiquariat Schmidt & Günther, Kelkheim, Deutschland
28,5 x 22,5 cm. 168 Seiten mit zahlreichen schwarzweißen und farbigen Abbildungen. Orig.-Leinenband mit Schutzumschlag. - Sehr guter Zustand.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
Zwolle, Waander, 1988. 168 pp. 100 ills (some col. ). Orig. hardcover (cloth), d./j. Published as exhibition catalogue of the Noordbrabants Museum at 's-Hertogenbosch in 1988.
Verlag: Stads VVV Tilburg, 2000. 128 pp. Rijk geïllustreerd met foto's in kleur en zwart-wit., 2000
ISBN 10: 9090139222 ISBN 13: 9789090139227
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, Belgien
Tilburg : Taxandria Pharmaceutica , 1992 Softcover, 223pp., 15x22cm., ills. in z/w., in goede staat (stempel op 1e pag., omslag met lichte gebruikssporen).
Verlag: Uitgeverij Waanders, Olanda, 1988
ISBN 10: 9066301333 ISBN 13: 9789066301337
Anbieter: Biblioteca di Babele, Tarquinia, VT, Italien
Zustand: BUONO USATO. OLANDESE Pubblicato in occasione della mostra omonima al Noord-Brabants Museum 23 aprile - 19 giugno 1988. Illustrazioni presenti nel volume. Il volume si presenta in buono stato di conservazione. Il dorso e le copertine mostrano lievi segni di usura. Le pagine interne sono leggermente ingiallite dal tempo e fruibili. I tagli appena bruniti e regolari. La cerniera è ben salda. Numero pagine 168.
Verlag: Boekhandel Gianotten, BV 1987, 1987
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Hardcover met stofomslag. Rijkelijk geà llustreerd. Groot boek.
Tilburg, 1996. 208 blz. Geïll. Geb., met omslag. Naam en datum in pen op schutblad.
Verlag: Stichting Behoud Tilburgs Cultuurgoed
ISBN 10: 9074418171 ISBN 13: 9789074418171
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Gianotten, 2014. 132 pp. (InTilburg), 2014
ISBN 10: 9066630566 ISBN 13: 9789066630567
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Stichting Behoud Tilburgs Cultuurgoed
ISBN 10: 9074418104 ISBN 13: 9789074418102
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Tilburg, Stadsmuseum, 2009. 143 blz. Geïll. Gebonden. Als nieuw. [169589].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Zwolle, Waanders 1988 28 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met talr. afb. (ged. in kleur). Geneal. , bibliogr. , reg. 168 pag. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Tilburg, Boekhandel Gianotten, 1990, in-4°, groen-linnen uitgeversband met originele stofwikkel.