Sprache: Niederländisch
Verlag: Onbewolkt, Uitgeverij, 2025
ISBN 10: 9082259206 ISBN 13: 9789082259209
Anbieter: AwesomeBooks, Wallingford, Vereinigtes Königreich
EUR 10,29
Anzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorbhardcover. Zustand: Very Good. Elenbaas, Peter (illustrator). Het Gooi onbewolkt This book is in very good condition and will be shipped within 24 hours of ordering. The cover may have some limited signs of wear but the pages are clean, intact and the spine remains undamaged. This book has clearly been well maintained and looked after thus far. Money back guarantee if you are not satisfied. See all our books here, order more than 1 book and get discounted shipping. .
Sprache: Niederländisch
Verlag: Onbewolkt, Uitgeverij -, 2025
ISBN 10: 9082259206 ISBN 13: 9789082259209
Anbieter: Bahamut Media, Reading, Vereinigtes Königreich
EUR 10,29
Anzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorbhardcover. Zustand: Very Good. Elenbaas, Peter (illustrator). Shipped within 24 hours from our UK warehouse. Clean, undamaged book with no damage to pages and minimal wear to the cover. Spine still tight, in very good condition. Remember if you are not happy, you are covered by our 100% money back guarantee.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Hilversum, Uitgeverij Verloren. 2004, 2004
ISBN 10: 9065507973 ISBN 13: 9789065507976
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: 160pp., 15 contributions with illustrations - notes - references, notes on contributors, table of contents. Very fine copy - as new.,
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bekking & Blitz uitg., 2009
ISBN 10: 9061090377 ISBN 13: 9789061090373
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Hilversum, Museum Hilversum - De Gooi- en Eemlander - Streekarchief Gooi en Vechtstreek, 2009. 127 blz. Met foto's. Gebonden. Als nieuw. #9789077842287. [114963].
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Haarlem, Schuyt & Co, 1994. 112 blz. Met foto's. Gebonden, Als nieuw. #9060973747. [141279].
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Huizen, Lorelax, 2002. 157 blz. Ills. Gebonden. Naam op het schutblad. #9078254397. [147359].
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bekking & Blitz uitg., 2009
ISBN 10: 9061090377 ISBN 13: 9789061090373
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amersfoort, Flehite / Bekking, 2009. Paperback / Softcover. (24,2 x 29,9 cm). Met illustraties in kleur en z/w. 136 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Hilversum, Museum Hilversum/De Gooi- en Eemlander, 2009. 25,5 x 20,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's in zwart/wit. 124 pag. NIEUW BOEK [Photography / Dutch [Nederlandse Fotografie] Gooi Hilversum ].
ISBN 10: 9090384375 ISBN 13: 9789090384375
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Sci, 2024. Gebonden. Hardcover. 24,5 x 17,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 264 pag. - IN NIEUWSTAAT [Hilversum Streekgeschiedenis Gooi-en Vechtstreek [Streekgeschiedenis] ].
ISBN 10: 9078254394 ISBN 13: 9789078254393
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Lorelax, 2008. 30 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 157 pag. - GOED EXEMPLAAR [Hilversum Streekgeschiedenis Gooi-en Vechtstreek [Streekgeschiedenis] ].
ISBN 10: 9060973747 ISBN 13: 9789060973745
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Haarlem, Schuyt & Co, 1994. Eerste druk. Gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 112 pag. - MOOI EXEMPLAAR [Streekgeschiedenis Gooi-en Vechtstreek [Streekgeschiedenis] ].
V + K Publishing/ Design, Laren., 2003. 23 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. KEURIG EXEMPLAAR [Topography / Dutch [Nederlandse Topografie] Streekgeschiedenis Gooi-en Vechtstreek [Streekgeschiedenis] ].
Waanders/museum Hilversum/Streekarchief, 2008 2010. Gebonden. Hardcovers. 17 x 12,5 cm. Met vele illustraties in kleur en z/w. 18 deeltjes - COMPLEET [Streekgeschiedenis Gooi-en Vechtstreek [Streekgeschiedenis] ].