Zustand: Good. Item in good condition. Textbooks may not include supplemental items i.e. CDs, access codes etc.
Unknown. Zustand: Good. No Jacket. Pages can have notes/highlighting. Spine may show signs of wear. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 15,24
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Uitgegeven op de Kunstklottermarkt te Tilburg. November 1956. 61 pp. Gesigneerd door beide auteurs op het schutblad., 1956
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback met omslag. Randen van omslag geschaafd, omslag wat gevlekt aan de randen, roestvlekjes op snee en op de eerste pagina's, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Sprache: Englisch
Verlag: Stichting Historisch Geluidsarchief, without year ( about 1989 )-, 1989
Anbieter: Antiquariat Carl Wegner, Berlin, B, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
Erstausgabe
Softcover. 8°, Original booklet with 32 pages. Only the front cover is illustrated, no other images are included. Good condition. --- Originalheft mit 32 Seiten. Nur der Vorderdeckel ist illustriert, ansonsten sind keine Abbildungen enthalten. Gutes Exemplar. -- Bitte Portokosten außerhalb EU erfragen! / Please ask for postage costs outside EU! / S ' il vous plait demander des frais de port en dehors de l ' UE! // Bitte beachten Sie auch unsere Fotos! / Please also note our photos! / Veuillez noter nos photos -- Nehmen Sie sich ein gutes Buch mit auf die Sommerwiese. Bei uns werden Sie fündig! -- Wir kaufen Ihre werthaltigen Bücher! K17598-430164.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitg. Helmond B.V, Helmond, 1975
ISBN 10: 9025265049 ISBN 13: 9789025265045
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Erstausgabe
Ingenaaid. Zustand: Boek goed. Tweede druk. 231 pp. Z/w illustraties en enkele in kleur.
Verlag: 't Goude Hooft, Den Haag, 1960
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Garenloos. Zustand: Lichte gebruikssporen. 37 pp. Enkele zwart-wit foto's. Voor- en achterkant kaft met duidelijke en minder duidelijke vlekken.
Verlag: Drukkerij Van de Wiel, Schijndel
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Niederlande
1969, 16pp, brochure geniet, in zeer goede staat.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, geïllustreerd met foto's, 8vo.
Verlag: Helmond, Uitgeverij Helmond, 1974
ISBN 10: 9025263283 ISBN 13: 9789025263287
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 3rd Edition. Met losse richtprijzenlijst.; Naam op schutblad.
Verlag: Nederlandse Kastelen Stichting, 1984
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 5th or later printing.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Rijswijk : Uitgeverij Elmar b.v., 1981
ISBN 10: 906120285X ISBN 13: 9789061202851
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele zwarte linnen band, stofomslag, veel z/w illustraties (waaronder foto's), 8vo.; Enige foxing op verso stofomslag, op kopsnede en op eerste en laatste bladzijden.
Verlag: Zaltbommel, Europese Bibliotheek 2001, 2001
ISBN 10: 9028835164 ISBN 13: 9789028835160
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
80 p. Hardcover (Mooi exemplaar.).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Helmond, Uitgeverij Helmond, z.j. (ca. ), 1975
ISBN 10: 9025261302 ISBN 13: 9789025261306
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
gebonden, slappe kaft, 8vo 248 pp., ca. 250 ills. ordening per provincie; rijk geïllustreerd; zeer goede conditie.
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: Hapert-Eindhoven, Kempen Pers BV. 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn red paperback, pictorial frontcover, 8vo: 160pp., very richly illustrated, map, notes & references. Very fine copy - as new. Still shrink-wrapped. Meer dan 250 merkwaardige, grappige, bijzondere en soms gruwelijke zaken in de provincie Brabant.
Zustand: Very good.
ISBN 10: 9065930612 ISBN 13: 9789065930613
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Encyclopedie van Noord-Brabant in 4 delen. Met vele historische prenten, tekeningen, kaarten en foto's.
Zustand: Very good.
Taschenbuch. Zustand: Gut. 96 Seiten 2. Druck 46998 Sprache: Deutsch.
Verlag: Hapert-Eindhoven, Kempen Pers BV. 1990 & 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn green [& red] paperback, pictorial frontcover, 8vo: 352pp. & 160pp. Very richly illustrated, map, notes & references. Very fine copies - as new. Meer dan 500 [ & 250] merkwaardige, grappige, bijzondere en soms gruwelijke zaken in de provincie Brabant.
Verlag: Zaltbommel, Europese Bibliotheek 2001, 2001
ISBN 10: 9028835164 ISBN 13: 9789028835160
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Europese Bibliotheek
Anbieter: GAMANDER ANTIQUARIAT, Werkendam, Niederlande
Zaltbommel, Europese Bibliotheek. 2001. Hardcover. Ill.: Radersma, Jan. Very Good. l 79 pp. "Tussen twaalf en één zijn de spoken op de been".
Verlag: Zutphen, 1986, 1986
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Zutphen, 1986. Omslag. 191 pp. Met afb.
Maasbree, De Lijster Uitgeverij, [1982]. 173 blz. Z./w. afb. Paperback. 8vo.
Zustand: Very good.
Uitgeverij Helmond Fot. en b/n. 256 p. 21x14 cm. Enc. rústica Para ver o recibir fotografías de los libros puede ir a nuestra web o solicitarlas.(angigüedades, antiguitats, angigüedades, antiguitats).
Zustand: Very good.