Sprache: Niederländisch
Verlag: het Wereldvenster, 1965
Anbieter: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Deutschland
gebundene Ausgabe. Zustand: Gut. 135 Seiten; Das Buch befindet sich in einem ordentlich erhaltenen Zustand. Originalschutzumschlag vorhanden. Dieser ist staubschmutzig und ist an den Einbandkanten berieben. In NIEDERLÄNDISCHER Sprache. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 250.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Dick Coutinho, Muiderberg, The Netherlands, 1978
ISBN 10: 9062835120 ISBN 13: 9789062835126
Anbieter: PsychoBabel & Skoob Books, Didcot, Vereinigtes Königreich
Signiert
EUR 9,12
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Acceptable. Zustand des Schutzumschlags: No Dust Jacket. Dutch language. Covers are worn and and a little yellowed, with numerous surface scratches. Laminate coating has come away along top edge and in top right corner. Bottom right corner is heavily creased. Laminate coating is coming away along bottom front cover edge. Binding visible at front and back of book but is otherwise sound. Pages white and clean. Text tight. AF. Signed by Author. Used.
Verlag: Rotterdam, 1986
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, illustraties in kleur en z/w, ongepagineerd, 4to.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Nijmegen, Valkhof Pers, 2000
ISBN 10: 9056250914 ISBN 13: 9789056250911
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, 8vo 200 pp. geschiedenis van het Latijn; uitspraak; schrijfwijze; alfabetische opbouw; ALS NIEUW.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Baarn, Het Wereldvenster. 1965, 1965
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, pictorial dustjacket, 8vo: 136pp. Firm copy.
Verlag: Weesp, Paul Brand, , 16e druk, 1984
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
hardbound, large 8vo 117 pp., 1 kaart, 12 platen Griekse grammatica met oefeningen en teksten; goede conditie.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Muiderberg, Coutinho, 1978
ISBN 10: 9062835120 ISBN 13: 9789062835126
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, 8vo 153 pp. syntaxis, semantiek, pragmatiek; logische vorm; taal en menselijke geest; goede conditie.
Verlag: Amsterdam : Boekmanstudies, 2002
ISBN 10: 9066500735 ISBN 13: 9789066500730
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Geà llustreerd met enkele foto's in z/w.
Verlag: Mwoowl, Boom 1976, 1976
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, 192 pagina's.
Sprache: Englisch
Verlag: Royal Netherlands Academy of, 1992
ISBN 10: 0444857621 ISBN 13: 9780444857620
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Amsterdam : Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij,1992. Paperback. 56 p. (Mededelingen der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, Afdeling Letterkunde. Nieuwe Reeks, deel 55, No. 10). Condition : very good copy. ISBN 9780444857620. Keywords : PHILOSOPHY,
Anbieter: Scrinium Classical Antiquity, Aalten, Niederlande
Valkhof Pers, Nijmegen, n.d.(>2000). 200p. Paperback. Signature on half title. 'Hoeveel mensen zijn zich ervan bewust dat ze dagelijks Latijn spreken? Boeken en kranten staan vol met uitdrukkingen als carpe diem (pluk de dag), mens sana in corpore sano (een gezonde geest in een gezond lichaam), pecunia non olet (geld stinkt niet). Maar ook het alledaagse taalgebruik wemelt van het Latijn: gratis, aura, video, ad rem, debet, cursus, biceps ? het zijn stuk voor stuk heel ?gewone? woorden, maar wie staat erbij stil dat ze rechtstreeks uit het Latijn afkomstig zijn? Het Latijn is niet weg te denken uit het Nederlands; zonder Latijn zouden we bij wijze van spreken geen gesprek kunnen voeren, geen brief kunnen schrijven. In 'Latijn dat leeft' zijn al die Latijnse woorden en uitdrukkingen die nog steeds in het Nederlands voortleven verzameld en van een bondige verklaring voorzien. Zowel de alledaagse woorden zijn opgenomen als vaktermen uit bijvoorbeeld de geneeskunde en de rechtsgeleerdheid. Maar ook tal van gevleugelde citaten uit de Latijnse literatuur hebben een plaats gekregen in Latijn dat leeft. De laatste categorie lemma?s die zijn opgenomen betreft de namen uit de Romeinse mythologie: de belangrijkste goden zijn met naam en een korte karakteristiek vermeld. Latijn dat leeft is daarmee veel meer dan een ?Latijnse-woordenboek?: het is ook een citatenboek en een mythologische woordenlijst.' (addisco: Top-10 boeken over de invloed van Grieks en Latijn op het Nederlands).
Verlag: Groningen, J.B. Wolters, 1963
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, 8vo 137 pp. les sons; les mots; les formes; la phrase; inscriptions; très bon état.
Verlag: Het Spectrum, 1978
Anbieter: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Südafrika
Softcover. Zustand: Good. 4th Impression. The wraps are still in a good condition. There is a previous owner's signature as well as a label, fixed within the front wrap. Tape residue is visible too, on the front end page and within the back wrap. The pages are tanned, but the text is still crisp and legible. Internally clean and tightly bound. Complete with 251 pages. Dutch language. [B.K.]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Sprache: Englisch
Verlag: Royal Netherlands Academy of, 1991
ISBN 10: 0444857303 ISBN 13: 9780444857309
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: as new. Amsterdam : North-Holland,1991. Paperback. 152 pp. (Verhandelingen der Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen. Afd. Letterkunde: nieuwe reeks, 145). Condition : as new. Condition : as new copy. ISBN 9780444857309. Keywords : PHILOSOPHY, logic.
Verlag: Nijmegen, Valkhof Pers, 2000., 2000
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
200 p. Paperback. 21 cm 0 gr.
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Unieboek | Het Spectrum, 1975
ISBN 10: 9022885097 ISBN 13: 9789022885093
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: J.L.BEYERS N.V., Utrecht, 1949
ISBN 13: 2560731815901
Anbieter: Biblioteca di Babele, Tarquinia, VT, Italien
Zustand: BUONO USATO. TEDESCO Brossura editoriale in cartoncino morbido, marrone, con titoli neri al piatto ed al dorso, con lievi bruniture del tempo ed usura da scaffalatura, pagine lievemente e naturalmente ingiallite rimanendo comunque in buonissimo stato di conservazione Numero Pagine 128.
Verlag: Wereldvenster: Baarn, 1965, 1965
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Niederlande
Zustand: Good. Wijsgerige Monografieën. Linnen met goudopdruk op de rug en stofomslag 135 pp. Bibliografie, register van wijsgeren. Stempel en nummer op schutblad. Onderstrepingen en aanhalingen in de kantlijn. 21x12.5x1.7 cm. In goede staat.
Verlag: Hilversum, Paul Brand, 1964
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
softbound, large 8vo 124 pp. grammatica bij de teksten van Homerus; goede conditie.
Meppel, Boom, 1976. 192 pp. Paperback. (BP, 82) *rug licht verkleurd, omslag licht geschaafd, verder in goede staat*.
0 gr.
Hilversum, De Haan, 1967. 128 pp. Paperback. (WV) *goede staat*.
Hilversum, De Haan, 1967. 128 pp. Paperback. (WV) *naam op schutblad, boekblok licht roestvlekkig, verder in goede staat*.
Nijmegen, 1949. VIII,128 pp. Softcover. [Diss.].
Anbieter: Scrinium Classical Antiquity, Aalten, Niederlande
Meulenhoff, Amsterdam, 1968. VII,158p. Sewn. Stamp on front cover. Name on free endpaper.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Hilversum : W. de Haan, 1967. Paperback. 128 pp. (Wijsgerige verkenningen). Condition : very good copy. Keywords : PHILOSOPHY, *2006-100 philosophy, nederlands.