inb. Zustand: Fine.
inb. Zustand: Fine.
Verlag: BW, 1977
Anbieter: antikvariat sacher, Malmö, SKÅNE, Schweden
inb. Zustand: Fine.
inb. Zustand: Fine.
inb. Zustand: Fine.
inb. Zustand: Fine.
Verlag: BW, 1973
Anbieter: antikvariat sacher, Malmö, SKÅNE, Schweden
inb. Zustand: Fine.
Sprache: Deutsch
Verlag: Kolibri NaN
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Risse.
Verlag: Rijkspostspaarbank z.j.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Illustraties van Pol Dom.
Verlag: Amsterdam : De Kern z.j.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele halflinnen band, geïllustreerd met z/w tekeningen, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1974
ISBN 10: 9020830716 ISBN 13: 9789020830712
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huizinga, J. (illustrator). 8ste / 8th. Kleine gebruiksspoortjes / naam en datum op de eerste titelpagina met pen geschreven. 8ste druk, 2de oplage. 156 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1990
ISBN 10: 902082841X ISBN 13: 9789020828412
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cardboard / carton - hardcover. Zustand: good / goed. Broos, Piet (illustrator). 19de / 19th. Kleine gebruiksspoortjes. 163 pagina's. Illustraties door Piet Broos, de kaft is getekend door J. Huizinga. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: L.C.G. Malmberg, 's-Hertogenbosch, 1978
ISBN 10: 9020833227 ISBN 13: 9789020833225
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huizinga, J. (illustrator). 14de / 14th. Kleine gebruiksspoortjes / naam en datum op de eerste titelpagina met pen geschreven / rug iets verkleurd. 159 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1990
ISBN 10: 902083021X ISBN 13: 9789020830217
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huizinga, J. (illustrator). 11de / 11th. 11de druk, 2de oplage. Kleine gebruiksspoortjes / naam binnenkant kaft geschreven met pen. 156 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Verlag: L.C.G. Malmberg, 's-Hertogenbosch
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huizinga, J. (illustrator). 12de / 12th. Kleine gebruiksspoortjes / naam op het eerste schutblad met pen geschreven. 157 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1978
ISBN 10: 9020830511 ISBN 13: 9789020830514
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huizinga, J. (illustrator). 10de / 10th. Kleine gebruiksspoortjes / rug iets verkleurd. 159 pagina's. Illustraties. Gelamineerde uitgave. Size: A5 formaat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1990
ISBN 10: 9020828517 ISBN 13: 9789020828511
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Cardboard / Karton. Zustand: Good / Goed. Offeren, Jan Van (illustrator). 22ste / 22nd. 22ste druk, 2de oplage. 158 pagina's. Kaft door J. Huizinga. Gelamineerde uitgave. Size: A5.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1990
ISBN 10: 9020828916 ISBN 13: 9789020828917
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huizinga, J. (illustrator). 20ste / 20th. 20ste druk 2de oplage. Gebruiksspoortjes / naam binnenkant kaft mt pen geschreven. 162 pagina's. Illustraties. Gelamineerde uitgave. Size: A5 formaat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1990
ISBN 10: 9020829114 ISBN 13: 9789020829112
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Half Linnen, Hard Cover. Zustand: Good / Goed. Zustand des Schutzumschlags: Good / Goed. Huizinga, J. (illustrator). 17de / 17th. 166 pagina's. Illustraties. Gelamineerde kaft. Gebruiksspoortjes / hoekjes iets bestoten - kaal. Size: A5.
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Cardboard / Karton. Zustand: Good / Goed. Studio Teles (illustrator). 29ste / 29th. Gebruikssporen / hoekjes bestoten. 165 pagina's. Kafttekening door J. Huizinga, binnenillustraties door Studio Teles. Gelamineerde kaft. Size: A5.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1990
ISBN 10: 9020828819 ISBN 13: 9789020828818
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Cardboard / Karton. Zustand: Good / Goed. Huizinga, J. (illustrator). 21ste / 21st. 160 pagina's. Gelamineerde uitgave. Kleine gebruiksspoortjes. Size: A5.
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huizinga, J. (illustrator). 12de / 12th. Gebruiksspoortjes / rug verkleurd. 159 pagina's.Illustaties. Kafttekening door J. Sonneborn, illustraties door J. Huizinga. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Verlag: L.C.G. Malmberg, 's-Hertogenbosch
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Swart, Louis De (illustrator). 21ste / 21st. 157 pagina's. Illustraties. Kafttekening door J. Huizinga. Gelamineerde kaft. Kleine gebruiksspoortjes. Size: A5 formaat.
Verlag: Malmberg, Den Bosch
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huijsmans, W. + Studio Teles + Kresse, Hans G. (illustrator). 29ste / 29th. Gebruiksspoortjes / rug verkleurd / rug iets ingescheurd op de onderzijde. 159 pagina's. Gelamineerde kaft. Kaftontwerp door J. Huizinga. Size: A5 formaat.
Cardboard / Karton. Zustand: Good / Goed. Studio Teles (illustrator). 25ste / 25th. 157 pagina's. Gelamineerde kaft. Kafttekening door J. Huizinga. Size: A5.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1990
ISBN 10: 9020833529 ISBN 13: 9789020833522
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Offeren, Jan van (illustrator). 21ste / 21st. 176 pagina's. De kaft is getekend door J. Huizinga de binnen illustraties zijn van Jan van Offeren. Gelamineerde kaft. Kleine gebruiksspoortjes Size: A5 formaat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: L.C.G. Malmberg, 's-Hertogenbosch
ISBN 10: 9020828010 ISBN 13: 9789020828016
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huijsmans, W. + Studio Teles + Kresse, Hans G. (illustrator). 33ste / 33th. 158 pagina's. Illustraties. Voorkaft door J. Huizinga. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Verlag: Zonder plaats; zonder jaar; Rijkspostspaarbank; 6 softcover-uitgaafjes door de Rijkpostspaarbank; met ill. door o.a. D. de Wilde, H. Berserik en Pol Dom. "De kleine Marioleine" met lichte vochtschade. [#3721
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Niederlande
Zonder plaats; zonder jaar; Rijkspostspaarbank; 6 softcover-uitgaafjes door de Rijkpostspaarbank; met ill. door o.a. D. de Wilde, H. Berserik en Pol Dom. "De kleine Marioleine" met lichte vochtschade.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Malmberg, Den Bosch, 1977
ISBN 10: 9020833421 ISBN 13: 9789020833423
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Huizinga, J. (illustrator). 14de / 14th. Kleine gebruiksspoortjes / datum en herinnering met pen geschreven op het eerste schutblad. 163 pagina's. Kaft door H.G. Kresse. Binnenillustraties door Huizinga. Gelamineerde kaft. Size: A5 formaat.
Verlag: Rijkspostspaarbank
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
Soft Cover, Geniet/stapled. Zustand: Good / Goed. Dom, Pol (illustrator). 1ste / 1st. Kleine gebruiksspoortjes. 48 pagina's. Illustraties. Size: A5. Paperback.