Mooij charles (35 Ergebnisse)

Noordbrabants Museum bezoekersgids / samengesteld door de staf van het museum
Noordbrabants Museum. Mooij, Charles Charles Cornelis Maria de (1957-). Noordbrabants Museum
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: MW Books, New York, NY, USAMW Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 26,94
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
First Edition. Fine copy in the original color-printed, stiff-card wrappers. Particularly and surprisingly well-preserved; tight, bright, clean and especially sharp-cornered.; 8vo 8" - 9" tall; 120 pages; Description: 120 p. : ill. (some col.) ; 28 cm. Subjects: Noordbrabants Museum -- Catalogs -- Art -- Netherlands -- Art, Dutc…h -- Public collections. 3 Kg.

De eigen tijd : collectie hedendaagse kunst
Noordbrabants Museum Mooij, Charles Charles Cornelis Maria de (1957-). Noordbrabants Museum
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: MW Books, New York, NY, USAMW Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 33,29
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
First Edition. Fine copy in the original color-printed, stiff-card wrappers. Particularly and surprisingly well-preserved; tight, bright, clean and especially sharp-cornered.; 8vo 8" - 9" tall; 192 pages; Description: 192 p. : ill. (some col.) ; 28 cm. Subjects: Noordbrabants Museum ('s-Hertogenbosch) (Perm) -- Art collections -…- History. Notes: Catalogue of an exhibition held at 1994. 3 Kg.

Noordbrabants Museum bezoekersgids / samengesteld door de staf van het museum. [Language: Dutch]
Noordbrabants Museum. Mooij, Charles Charles Cornelis Maria De (1957-). Noordbra
- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 18,52
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Noordbrabants Museum bezoekersgids / samengesteld door de staf van het museum. [Language: Dutch]
Noordbrabants Museum. Mooij, Charles Charles Cornelis Maria de (1957-). Noordbrabants Museum
Verlag: 's Hertogenbosch : The Museum (c1987) 1987
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: MW Books, New York, NY, USAMW Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 24,16
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
First Edition. Near fine paperback copy; edges very slightly dust-dulled and nicked. Remains particularly and surprisingly well-preserved overall; tight, bright, clean and especially sharp-cornered.; 8vo 8" - 9" tall; 120 pages; Physical description. : 120 p. : ill. (some col. ) ; 28 cm. Notes: Includes index. Subject: Noordbrab…ants Museum - Catalogs. Art - Netherlands - Catalogs. Art, Dutch - Catalogs. Netherlands - Art - Public collections. 3 Kg.

De eigen tijd : collectie hedendaagse kunst
Noordbrabants Museum Mooij, Charles Charles Cornelis Maria de (1957-). Noordbrabants Museum
- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 21,88
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

De eigen tijd : collectie hedendaagse kunst
Noordbrabants Museum Mooij, Charles Charles Cornelis Maria de (1957-). Noordbrabants Museum
- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 23,86
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. De jaren '40 zijn getekend door oorlogen en vormen daardoor een van de meest beschreven periodes uit onze geschiedenis. Juist vanwege die oorlogen is, tot nu toe, de aandacht voor het alledaagse in deze tijd wat tekort geschoten. Nu wordt deze zijde van het leven in de jaren '40 voor een keer w?l op… waarde geschat. Het gewone leven hield immers niet op. Men ging naar zijn werk, kinderen moesten naar school, verjaardagen werden gevierd, er was muziek en theater en Ajax voetbalde tegen Feyenoord. Het jaren 40 boek geeft een beeld van het gehele decennium, natuurlijk met de politieke hoogte- en dieptepunten, maar zeker ook de zaken en gebeurtenissen die minder bekend en opvallend zijn. Leidend is de gedachte dat, ongeacht wat er op politiek niveau gebeurde, het gewone leven zoveel mogelijk doorging. Gewoon de jaren '40.; Zeer goed .

- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. Het jaren 50 boek Het Jaren 50 boek bevat een unieke selectie van 425 foto?s uit de periode 1950-1959. Voor sommigen een knusse tijd, waarin het leven nog overzichtelijk was; voor anderen een periode van verandering en modernisering. Het boek blikt onder meer terug op Drees, de Watersnoodramp, De Ko…ude Oorlog, grootscheepse woningbouw, maar ook de opkomst van de televisie, ; Gave band, schoon en fris binnenwerk.

- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. Het jaren 50 boek Het Jaren 50 boek bevat een unieke selectie van 425 foto?s uit de periode 1950-1959. Voor sommigen een knusse tijd, waarin het leven nog overzichtelijk was; voor anderen een periode van verandering en modernisering. Het boek blikt onder meer terug op Drees, de Watersnoodramp, De Ko…ude Oorlog, grootscheepse woningbouw, maar ook de opkomst van de televisie, ; Boekblok is kromgelezen, daarnaast gaaf exemplaar.

- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, illustraties in kleur en z/w, 4to.

Verlag: Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch 1996
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Ingenaaid. Zustand: Boek goed. 222 pp. Illustraties in kleur en z/w. Verschenen bij gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in het Noordbrabants Museum in 's-Hertogenbosch. De achterkaft laat rechts onder een gering ezelsoor zien.

Verlag: s-Hertogenbosch, Waanders. 1991 1991
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 4 verfügbar
Original publisher's sewn yellow paperback, pictorial front- and backcover, large 4to: 224pp., 2 essays, 51 text-illustrations and plates, catalogue with the illustrations 52-183, notes, sources, abbreviations, bibliography, list authors, index names, index geographical names, credits, colophon. Very fine copy - as new.
Verlag: Zwolle, Uitgeverij Waanders. 1991 1991
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 9 verfügbar
Original publisher's sewn paperback, pictorial cover, 4to: frontispiece, 112pp., 11 text-illustrations, catalogue with 212 items described and 81 illustrations, bibliography, index persons, index geographical names, credits, colophon. Very fine copy - as new. Volume 1: Kunsthistorische Reeks.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 23,86
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Softcover
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NiederlandeEmile Kerssemakers ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,00
EUR 33,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
1991, 192pp. Geïllustreerd. Paperback. Naam voorin. Verder in goede staat.

- Hardcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 22,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Originele blauwe hardcover met zilveropdruk, stofomslag, enkele illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.; Rug en rand voorplat licht verkleurd.
Verlag: Geschiedkundige Kring van Stad en land van Bergen op Zoom 1983 1983
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,76
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
gebrocheerd, i.z.g.st., 75 pagina's.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 18,40
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Original publisher's sewn paperback, pictorial front- and backcover, 4to, frontispiece, 192pp. richly illustrated, 8 contributions, list of works and items depicted, bibliography, notes, index, photographic credits, colophon. - as new.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,14
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
Verlag: Zwolle, Waanders Uitgevers. z.j.
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,34
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
88 p. Linnen met stofomslag.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 31,41
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 11,00
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zwolle, Waanders, 1999. 112 pp. Col. & b./w. ills. Softcover (pictorial wrappers). 4to.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 38,45
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Sprache: Niederländisch
Verlag: Waanders in samenwerking met het Noordbrabants Museum 1989
- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 39,93
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: , Zwolle, Waanders/ Noordbrabants Museum, 1989**, 1989
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden in bordeaukleurig linnen onder geillustreerde stofomsmlag, foto - frontispice, 210 x 285mm., 88pp., prachtige illustratie in kleur en z/w, biografisch materiaal in z/w. ISBN 9789066302020. Piet Mondriaan heeft, geruime tijd voordat hij zijn baanbrekende abstracte composities schilderde, een jaar in de provincie Noord -…Brabant doorgebracht. Als gevolg van zijn persoonlijke crisis in 1903 verruilde hij tijdelijk zijn woonplaats Amsterdam voor een verblijf in Uden. Dit duurde van januari 1904 tot februari 1905. Het werd een jaar van bezinning. Het boek is in goede staat. 777 g.

Verlag: , s-Hertogenbosch, Noordbrabants Museum, 1996, 1996
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 28,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover , 223 pp. 30,9x24,1cm, . ISBN 9071349128. Dit boek verscheen nav de gelijknamige tentoonstelling in het Noorbrabants Museum in Den Bosch, van 14 sept. tm. 1 dec. 1996 1320 g.

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 53,61
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
Piet Mondriaan. Een jaar in Brabant 1904 / 1905.
MONDRIAAN,PIET. Mooij,Charles C.M.de & Maureen S.Trappeniers.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 11,00
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zwolle, 1989. 88 pp. Col. & b./w. ills. Hardcver, d/j. - Handwriting on first end-paper.

Verlag: Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 38,77
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 60,28
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.