Verlag: A.J.G. Strengholt, Amsterdam, 1968. 280 pp. Met foto's en illustraties in zwart-wit., 1968
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band met stofomslag, rug van de stofomslag iets verkleurd, verder in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Bierbeek : De Notenboom, 1982
ISBN 10: 9070055392 ISBN 13: 9789070055394
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 4th Edition. Paperback, enkele illustraties in z/w, 8vo.
Verlag: A.N.W.B.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Verlag: Nederlandsche Toeristenbond (A.N.W.B.)
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erscheinungsdatum: 1960
Anbieter: Xerxes Fine and Rare Books and Documents, Glen Head, NY, USA
Zustand: VG. Amsterdam 1960 Donemus. Study score. 8vo., 22pp., wraps. VG. owner signed.
Sprache: Französisch
Verlag: Amsterdam : Donemus cop. 1969., 1969
Anbieter: Paul van Kuik Antiquarian Music, Kranenburg, Deutschland
Noten
4°. Geheftet. 6 S. Sprache: Französisch Gewicht in Gramm: 300.
Verlag: H.J. Dieben, zonder jaar
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In prima staat. Hardcover. Shelfwear.
Verlag: Uitgeverij H.J. Dieben
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In goede staat.
Sprache: Deutsch
Verlag: Kon. Ned. Zangersverbond, 1950
Anbieter: Paul van Kuik Antiquarian Music, Kranenburg, Deutschland
Noten
4°. 3 p. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 300.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Bank, 1951
Anbieter: Paul van Kuik Antiquarian Music, Kranenburg, Deutschland
Noten
Gr.-4°. 12 S. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 300.
Sprache: Latein
Verlag: Amsterdam : Donemus, 1958
Anbieter: Paul van Kuik Antiquarian Music, Kranenburg, Deutschland
Noten
Gr.-4°. OU. Partitur. 6 S. la Gewicht in Gramm: 400.
Zonder plaats, Ons Leekenspel, 1938. A4. Omslag met feestlint. 32 bladen, eenzijdig gestencild. 1e druk. Iets gevlekt. Ter gelegenheid van het veertigjarig regeringsjubileum van koningin Wilhelmina. Veel aandacht voor prinses Beatrix. Liederen en gedichten (o.a. van Vondel, Huygens, Ed Hoornik, J. Alberdingk Thijm en Gabriël Smit. De Bruiloft van Kloris en Roosje, een verhaal 'Het verre Oosten' van G. de van der Schueren, en diverse andere bijdragen. Aardig omslag met een dans rond de oranje meiboom. Schaars.
Sprache: Französisch
Verlag: Paris : Senart, PN E.M.S. 8000, 1929
Anbieter: Paul van Kuik Antiquarian Music, Kranenburg, Deutschland
Noten Signiert
11 S. Erstausgabe, Vorsatz mit eigenh. Widmung des Komponisten. Sprache: Französisch Gewicht in Gramm: 350 Gr.-4°. Gering gebräunt. Kl. Randschaden.
Sprache: Latein
Verlag: Utrecht : Wed. Van Rossum, PN 144, 1923
Anbieter: Paul van Kuik Antiquarian Music, Kranenburg, Deutschland
Noten
4 S. 4°. OU lose. Kl. Randeinrisse. Sehr gering fleckig. Inhalt mit einigen Tintenvermerken. Mit hübscher Umschlagillustration (Diles Janse). la Gewicht in Gramm: 350.