Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Arnhem : Gouda Quint,1990. 5e herz. dr. Hardcover. xvi,410 pp. Index. Condition : very good copy. ISBN 9789060007631. Keywords : RECHT, strafrecht.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Arnhem: Gouda Quint,1998. 7e herz. dr. Gebonden. xvi,545 pp. Index. - Oude druk. Condition : very good copy. ISBN 9789038704661. Keywords : RECHT, strafrecht.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Kluwer BV, 2006
ISBN 10: 9013032982 ISBN 13: 9789013032987
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. 10e druk door Prof.mr. J.M. Reijntjes. Deventer : Kluwer, 2006. Paperback. xix,635 pp. Condition : very good copy. ISBN 9789013032987. Keywords : RECHT, strafprocesrecht strafrecht.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Groningen: H.D. Tjeenk Willink, 1970. Derde herziene druk. 2e oplage. Orig. cloth binding. ix. 329 pp. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, strafrecht.
ISBN 10: 9038707150 ISBN 13: 9789038707150
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. 8e druk bewerkt door J.M. Reijntjes. Deventer : Gouda Quint,1999. 8e druk. Paperback. 564p. Condition : very good copy. ISBN 9789038707150. Keywords : RECHT, strafrecht.
ISBN 10: 9001589103 ISBN 13: 9789001589103
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Derde herziene druk. Groningen: H.D. Tjeenk Willink, 1967. 3e druk. Orig. cloth binding. ix. 329pp. Condition : very good copy. ISBN 9789001589103. Keywords : RECHT, strafrecht.
ISBN 10: 9038708610 ISBN 13: 9789038708614
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. 9e druk bewerkt door Prof.mr. J.M. Reijntjes. Deventer : Kluwer, 2002. Paperback. xv,615 pp. Condition : very good copy. ISBN 9789038708614. Keywords : RECHT, strafprocesrecht.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Arnhem : Gouda Quint.,1993. 6e herz. druk. Gebonden. xvi,500 pp. Index. Condition : very good copy. ISBN 9789060007631. Keywords : RECHT, strafrecht.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Tweede herziene druk.Haarlem : H.D. Tjeenk Willink,1948. 2e druk. Orig. cloth binding. x,374p. Index. Met : Supplement op de Nederlandse strafvordering. Haarlem : H.D. Tjeenk Willink, 1957. Paperback. 31 pp. Net exemplaar. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, strafprocesrecht.