Mierlo s van (33 Ergebnisse)

Verlag: Mechelen/Amsterdam, Het Kompas/De Spieghel 1932
- Hardcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good.
Verlag: Turnhout, Drukkerij J. van Mierlo-Proost & co. 1948 1948
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,90
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's sewn light-brown paperback, black title spine and frontcover, 8vo: 108pp., footnotes & references, conclusion, post-script, table of contents. Fine copy. Volume 3 nr. 27: Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal & Letterkunde.
Anbieter: Librairie Laurencier, Bordeaux, FrankreichLibrairie Laurencier
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 10,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Delachaux & Niestlé.1951.In-8 br.282 p.Planches.Etat correct.
Weitere BilderVerlag: Delachaux & Niestlé 1951
Anbieter: crealivres, la fontennelle, Frankreichcrealivres
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 13,00
EUR 14,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Fair. Envoi rapide état correct pages non coupées hinges split at the top pages avec un minimum de taches. in8. 1951. Broché. Ouvrage théologique de Simon Van Mierlo publié en 1951 qui examine divers aspects liés à la Bible notamment son inspiration divine les méthodes d'étude les critiques dont elle fait l'objet et son… interprétation. Fair.

Van klooster-stichting tot Stichting Stadsherstel. Historie en bouwhistorie van het complex ' De Reeve '. Cellebroedersklooster - Grootburgerweeshuis - Wooncomplex.
HOEVE, J.A. VAN DER/M. VAN DER SANDEN [EDS. - ET AL.]./TH.M. VAN MIERLO
Verlag: Kampen, Stichting Stadsherstel Kampen-Uitgeverij Kok. 1997 1997
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 8vo: frontispiece, 112pp., very richly illustrated, notes & references, notes on authors, credits. Fine copy..
Verlag: Antwerpen-Brussel-Gent-Leuven, N.V. Standaard Boekhandel. 1941 1941
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's sewn light-brown paperback, lettering spine and frontcover, 8vo: frontispiece, 170pp., footnotes, notes. Fine copy..
Verlag: Kampen, 1963 1963
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, NiederlandeAntiquariaat De Keerkring
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Kampen, 1963. 76 p.

- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 14,00
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. KlappentextThis book is not a commentary, but is an exposition of the Scriptures based on a detailed, systematic examination of the Word of God using what the author describes as the scientific approach i.e. an objective examination of.
Verlag: Parnassus / Orion, Amsterdam/Antwerpen 1948
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, NiederlandeAntiquariaat Parnassos vof
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 22,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebonden. Zustand: Goed. Zustand des Schutzumschlags: Geen stofomslag. 181 pp. Z/w illustraties.
Verlag: Paris, P.U.F. 1948 1948
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 27,50
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
288pp., br., 1e éd., bel état.

Verlag: Puf 1948
Anbieter: crealivres, la fontennelle, Frankreichcrealivres
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 22,99
EUR 14,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Envoi rapide Bon état couverture bien entretenue dos bon intérieur bruni mais globalement bon. in8. 1948. broché. 287 pages. Good.
Verlag: Ledeberg, Erasmus 1941 1941
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,30
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
169pp. + 1 buitentekstill., 21cm., stempeltje, T68877.
Verlag: Antwerpen, Standaard 1928 1928
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,30
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
xvi + 451pp., gecart.band, 24cm., goede staat.
Verlag: Antwerpen, De Sikkel 1931 1931
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 27,50
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
50pp.+ 92 ills.buitentekst, geïll.omslag, in de reeks "Steden en landschappen" VII.
De begijnhoven ("Steden en landschappen" deel VII)
LEURS Stan, VAN MIERLO J. S.J., PHILIPPEN L.J.M. & STEFENS A.
Verlag: Antwerpen, De Sikkel 1931 1931
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 29,70
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
50pp.met enkele figuren in tekst + 92 buitentekstills., geïllustreerde omslag, 24cm., mooie staat, B56588.

Verlag: , Antwerpen, De Sikkel / Den Vlaamschen Toeristenbond, 1931, 1931
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebrocheerd, geillustreerde papieromslag ( Elzavan ), originele titelpagina met bladstempel, 180 x 240mm., 51pp., 92 koperdiepdrukillustraties z/w. Overzicht van de geschiedenis der Nederlandsche Begijnen. De Begijnen en de woordkunst. De sociaal - economische betekenis der Begijnhoven. De architectuur van de Begijnhoven. Boek i…s in goede staat. 490 g. : papieromslag : Elzavan (illustrator).
Verlag: Brussel / Amsterdam, Standaard Boekhandel / Van Kampen & zoon s.d.
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 33,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
130pp.met buitentekstills., 29cm., genummerde oplage: ex. 224/325, één van de 300 exemplaren gedrukt op Engelsch Featherweight, in de reeks "Eigen Schoon" vol.8, stempeltje op bladsneden, roestvlekjes.

Verlag: Gent
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 6,72
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. pp. 68 / Koninklijke Vlaamse academie voor taal- en letterkunde reeks III nr.31 Dutch.
- Softcover
Anbieter: Librairie Philosophique J. Vrin, Paris, FrankreichLibrairie Philosophique J. Vrin
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 35,00
EUR 21,96 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
VAN MIERLO (S.).La science, la raison et la foi.P., 1948, in-8°, br. 300 gr.
Verlag: Damme, Museum Van Maerlant 1949 1949
- Signiert
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 38,50
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
24pp.met 5 losbladige tekeningen van Aubin Pasque, beperkte en genummerde oplage : nr.134/550 op Featherweight, 25cm., br.orig., dédicacé par l'illustrateur Pasque.

De Begijnhoven - Steden en Landschappen VII
LEURS Prof. Dr. Ir. Stan ,leiding, VAN MIERLO S.J., PHILIPPEN L.J.M., STEFENS A.
Verlag: 1931 Antwerpen De Sikkel / Vlaamschen Toeristenbond 1931
- Softcover
Anbieter: A. Van Zaelen antiquariaat, MECHELEN, BelgienA. Van Zaelen antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 24,00
EUR 57,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
24,2 x 18 cm - 49+[2] pgs - originele omslag (soft cover) - ills z:w - goed ex.

Verlag: Elsevier 1939
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,07
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. In prima staat, naamsticker op schutblad. Dutch.

Verlag: Standaard Boekhandel 1941
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 15,68
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. pp. 169 Dutch.
Verlag: ,
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 44,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Antwerpen/ Brussel/ Gent/ Leuven, Standaard-Boekhandel, s.d. [ca. 1952], XXXIII + 205pp., uit de reeks "Leuvense Studiën en tekstuitgaven", 24cm., gebroch., goede staat, T11274.

Verlag: Uitgeverij J. van Mierlo-Proost, Turnhout 1946
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 22,40
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. 1. Dutch Historisch treurspel in vijf bedrijven door J. VAN MIERLO S.J. 1946 UITGEVERIJ J. VAN MIERLO-PROOST TURNHOUT. Het stuk speelt te Rome, in het jaar 96: het laatste jaar van Domitianus' regeering. Deze kwam om den 28e September '96, na een regeering van vijftien jaren en zes dagen. Alle in dit tr…eurspel vertoonde of vermelde gebeurtenissen zijn historisch; ik heb niets anders gedaan dan ze voor het tooneel verwerkt. Domitianus was de tweede zoon van Vespasianus en de broeder van Titus. Flavius Clemens was de zoon van een broeder van Vespasianus, en dus « kozijn », neef van Domitianus. Deze, kinderloos zijnde, had de twee zonen van Clemens, wier namen echter niet zijn overgeleverd, tot zijn zonen aangenomen en voor den troon bestemd. Het huis van Clemens was christen: zoodat reeds op het einde der eerste eeuw het christendom op het punt stond den keizerlijken troon te bestijgen. Clemens stierf als slachtoffer van Domitianus' argwaan, wel als martelaar. En zoo ook veel zijn zonen, over wie we echter niets meer vernemen. Stephanus was een vrijgelatene van Domitilla, de vrouw van Clemens. Hij was het, die den aanslag op Domitianus pleegde. Ik heb verondersteld, dat hij het deed uit liefde voor zijn meesters. Ook staat het geschiedkundig vast, dat de samenzwering van de praetorianen en den senaat, die Nerva aan het bewind bracht, verhaast werd door den dood van Clemens. Om dramatische redenen laat ik den aanslag nog denzelfden dag van den dood van Clemens en zijn zonen plaats grijpen: hoewel de vervolging nog eenigen tijd voortduurde en ook den H. Clemens de marteltroon bracht. PERSONEN: Titus Flavius Domitianus, keizer, 46 jaar. Titus Flavius Clemens, zijn neef. Domitius, oudste zoon van Clemens, ongeveer 17 jaar (*). Paulinus, jongere zoon van Flavius Clemens, ongeveer 14 jaar (*). Pais Clemens I. Catullus Messalinus, Romeinsch burger. Marcus Coccejus Nerva, senator, 63 jaar. Stephanus, vrijgelatene uit het huis van Flavius Clemens. Urbanus } praetorianen. Balbus } (1) De geschiedenis heeft de namen van die twee zonen van Flavius Clemens niet overgeleverd: beide namen zijn dus fictief.

Verlag: STANDAARD-BOEKHANDEL - BRUSSEL 1926
- Softcover
Anbieter: Le-Livre, SABLONS, FrankreichLe-Livre
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 55,50
EUR 42,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Couverture souple. Zustand: bon. R160110009: 1926. In-4. Broché. Etat d'usage, Couv. convenable, Dos abîmé, Intérieur frais. 124 pages. Exemplaire numéroté : n°150 sur 225. Frontispice. Manque sur le dos. Quelques illustrations hors texte. . . . Classification Dewey : 200-RELIGION.

Verlag: Erasmus 1943
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 31,92
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. Dutch.
Verlag: Brussel/ Amsterdam, Standaard/ Van Kampen 1926 1926
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 55,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
124pp.+ 5 platen buitentekst, beperkte genummerde oplage van 225 exemplaren (dit is nr.99/200 op Engelsch Featherweight), 28cm., gecart.band met linnen rug (titel in goudopdruk), orig.omslag mee ingebonden, mooie staat, in de reeks "Eigen Schoon" vol.5.
Weitere BilderJan Van Ruusbroec Werken I Het rijcke der ghelieven II die Gheestelijke brulocht VI van den gheesteliken tabernakel III van den blinckenden steen IV vanden vier becoringhen V vanden kerstenen gelhove VII vanden seven sloten VIII een spieghel der eeuwigher salicheitIX van seven trappen X dat boecksken der verclaringhe XI vanden xij beghinen XII de overblijvende werken
POUKENS,Prof Dr S.J., REYPENS Prof Dr S.J., STARCKE Dr D.A. , SCHURMANS M., MIERLO J. VAN
Sprache: Niederländisch
Verlag: Lannoo, Tielt 1944
- Hardcover
Anbieter: A. Van Zaelen antiquariaat, MECHELEN, BelgienA. Van Zaelen antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 85,00
EUR 57,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very Good. tweede herziene en verbeterde druk, naar het standaardhandschrift van Groenendaal - compleet in 4 vol. - 24,5 x 16 cm - XLIII+262 pgs + XC+[2]+381 pgs - LIV+[2]+324 pgs - LXVIII+304 pgs - origineel linnen - goed exemplaar.

- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 7,28
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Fair. Dutch.