Verlag: N.V. Uitgeversmaatschappij, 1964
Anbieter: Redux Books, Grand Rapids, MI, USA
Paperback. Zustand: Very Good. Very good paperback. Ex-Library with usual markings. Pages are clean and unmarked. Covers show very minor shelf wear. (Zeer goede paperback. Ex-bibliotheek met de gebruikelijke markeringen. Pagina's zijn schoon en ongemarkeerd. Covers tonen zeer kleine plank slijtage).; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day!
Paperback. Zustand: Good. No Jacket. Missing dust jacket; Pages can have notes/highlighting. Spine may show signs of wear. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Verlag: katwijk, De Duinstag Vogelclub Katwijk 1996 foto's, 1996
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Gebrocheerd.
Katwijk, 1996. 112 pp. Ills. Softcover.
Sprache: Englisch
Verlag: Verlag Phillip von Zabern in Wissenschaftliche Buchgesellschaft, 2006
ISBN 10: 3805336519 ISBN 13: 9783805336512
Anbieter: BUCHSERVICE / ANTIQUARIAT Lars Lutzer, Wahlstedt, Deutschland
Zustand: gut. In deutscher Sprache. pages.
Verlag: De Veste, s Gravenhage, 1941, 1941
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Geniet papieren omslag. 16 p. -(Papier vergeeld, een vouw over de lengte van het voorblad, lichte ezelsoren.).
Sprache: Niederländisch
Verlag: KESSINGER PUB CO Sep 2010, 2010
ISBN 10: 1168056993 ISBN 13: 9781168056993
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Neu. Neuware.
Sprache: Chinesisch
Verlag: Kessinger Publishing, LLC, 2010
ISBN 10: 1160852812 ISBN 13: 9781160852814
Anbieter: moluna, Greven, Deutschland
EUR 30,67
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. KlappentextDe Boekanier is een roman uit 1848 geschreven door Hendrik Arnold Meijer. Het verhaal speelt zich af in de 17e eeuw en volgt het leven van de jonge boekanier Jasper Snijders. Jasper is een avontuurlijke en moedige zeeman die s.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Oisterwijk, Ramshoorn, o.J.
Anbieter: Göppinger Antiquariat, Göppingen, Deutschland
20 x 14 cm, Broschur. 212 S. Einband berieben und bestoßen. Schnitt angeschmutzt. Vorsätze fleckig. Gelegentlich etwas fleckig. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 550.
Verlag: [Zwolle], [1917], 1917
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
371pp., 23cm., gecart. band, zwartlinnen rug met titel in goudopdruk, rode bladsneden, tekst is helder, goede staat, N117841.
Hardcover, with some stains, pages with some minor foxing. Title page with lithographed vignet by C.W. Mieling with people at a table with plates and wine glasses (eettafel tafereel). 20 x 13 cm.
8º: [2] 8, 214 pp., op de titelpagina een steendruk door C.W. Mieling. Oorspr. halflinnen band Potgieter, 'Jacob van Heemskerck en vijf en twintig jaren Hollandsche poëzij', in: Kritische studiën II (Haarlem 1886); Sijbrandi, 'Levensberigt van Hendrik Arnold Meijer', in: De Boekanier en andere gedichten (Amsterdam 1861 en Leeuwarden 1874); NNBW V, 342; F & vd B l Meijer heeft als derde 19e-eeuwse dichter een dichtstuk gewijd aan de ontdekkingsreiziger en zeeheld Jacob van Heemskerk (1567 - 1607). Tollens (Tafereel van de overwintering der Hollanders op Nova Zembla', 1819) en Bogaers ('De Togt van Heemskerk naar Gi.