Verlag: Wroclaw, Wydawnictwo Polskiej Akademii Nauk, ,, 1959
Anbieter: Antiquariat Gothow & Motzke, Berlin, Deutschland
Tom II: Obejmujacy lata 1205 - 1220. XL/357 S./pp., Originalbroschur (publisher's paper covers), ungeschnitten (untrimmed), gutes Exemplar (fine), Sprache: polnisch / latein.
Verlag: Warszawa, "Budownictwo i Architektura", ,, 1956
Anbieter: Antiquariat Gothow & Motzke, Berlin, Deutschland
333 S./pp., zahlreiche Abbildungen/numerous illustrations, 2 Faltkarten / folding maps, Originalleineneinband (publisher's cloth binding), gutes Exemplar (fine), Sprache: polnisch.
Verlag: Wroclaw [etc.]: Zaklad Narodowy imienia Ossolinskich, 1970, 1970
Anbieter: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polen
Projekt obwoluty i okladki Aleksandra Paderewska-Karst (illustrator). @ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Projekt obwoluty i okladki Aleksandra Paderewska-Karst; @ Blurb / Notka wydawnicza: Wroclaw [etc.]: Zaklad Narodowy imienia Ossolinskich, 1970; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 20 cm; @ Series / Seria: (Seria: Biblioteka Wroclawska; t. 9); @ Circulation / Naklad: 5000; @ Comments/ Uwagi: Zawiera 5 rozpraw: // - Na wieczne czasy powrocily do Polski Ziemie Odzyskane; // - Wiez polityczna Slaska z Polska; // - Z dziejow wsi slaskiej w okresie przed kolonizacja na prawie niemieckim; // - Lokacje miast na prawie niemieckim w Polsce na przykladzie Srody Slaskiej; // - Rzut oka na dzieje Wroclawia // oraz // - Obszerniejsze prace Karola Maleczynskiego; // - Spis ilustracji [15]; @ Weight / Waga: 230; @ Pages / Strony: 135, [4]s., [12]s. tabl., [4]k. tabl; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: dolnoslaskie Sroda Slaska Wroclaw miasto, historia Polski gospodarcza - h. Polski miejscowosci i regiony - h. Polski miscellanea i materialy konferencyjne - h. Polski, ilustratorzy graficy Paderewska Aleksandra, regiony silesiana - calosc silesiana - Dolny Slask silesiana - wroclawiana / , history of Poland, regions Silesiana / , Geschichte Polens, Regionen Silesiana; Obwoluta nieco uszkodzona, blok pekniety, blok czysty i bez wad. Pozycja w dosc ladnym stanie Oprawa wydawnicza plotno, obwoluta.
Verlag: Katowice-Wroclaw: Wydawnictwo Instytutu Slaskiego, 1948, 1948
Anbieter: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polen
Oprawa wtorna polplotno. @ Blurb / Notka wydawnicza: Katowice-Wroclaw: Wydawnictwo Instytutu Slaskiego, 1948; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 21 cm; @ Series / Seria: (Seria: Pamietnik Instytutu Slaskiego; Seria II: t. 13); @ Circulation / Naklad: 2200; @ Weight / Waga: 410; @ Pages / Strony: 344, [1]s., [1]k. tabl. zloz.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: historia Polski miejscowosci i regiony - h. Polski sredniowiecze - h. Polski XVI wiek - h. Polski XV wiek - h. Polski, varia monografia, regiony silesiana - wroclawiana, okres wydania 1945-1949 / history of Poland Middle Ages 16th century 15th century, general monographies, regions, period of edition / Geschichte Polens Mittelalter 16. Jh. 15. Jh., Allgemein Monografie, Regionen, Erscheinungsperioden; Oprawa bez wad, nie zachowano wydawniczej okladki, na tylnej okladce nalepka biblioteczna, skasowane pieczecie biblioteczne poza tym blok czysty i bez wad. Pozycja w ladnym stanie.
Erscheinungsdatum: 1951
Anbieter: Xerxes Fine and Rare Books and Documents, Glen Head, NY, USA
Erstausgabe
Zustand: Near Fine. Wroclaw 1951 first edition. Prace Wroclawskiego towarzystwa naukowego seria A nr. 38. 4to wraps. 356p. In Polish. Near Fine In VG plus dj. no owner marks.
Verlag: Warszawa, Panstwowe Wydawnictwo Naukowe, ,, 1958
Anbieter: Antiquariat Gothow & Motzke, Berlin, Deutschland
4°, 926 S./pp., zahlreiche Abbildungen/numerous illustrations, Originalleineneinband (publisher's cloth binding), Einband gering gebrauchsspurig und angestaubt / covers somewhat dusty and show some wear and tear, Deckel etwas aufgebogen / covers slightly bent up, einige Seiten eselsohrig / a few pages dog eared, Block sonst gut (contents else fine), Sprache: polnisch.
Sprache: Polnisch
Verlag: Wroclaw : Polskiej Akad. 1959; 1964., 1959
Anbieter: Antiquariat Bookfarm, Löbnitz, Deutschland
gr.-8°, Hardcover. XL, 357; XL, 242 S. Zwei Bände. Mehrbändiges ehemaliges Bibliotheksexemplar mit Stempeln und Rückensignaturen. Einbände mit leichten Lagerspuren, Papier etwas nachgedunkelt, Seiten fest und textsauber Insgesamt guter Zustand. mbx, HA 7, GV 375 pl Gewicht in Gramm: 1500.
Sprache: Polnisch
Verlag: Wroclaw, 1951
Anbieter: ralfs-buecherkiste, Herzfelde, MOL, Deutschland
Broschur. Zustand: Gut. 88 S. Bibl-Ex. Einband mit Knicken und kleinen Rissen Seiten nicht aufgeschnitten Guter Zustand Bibl-Ex. Einband mit Knicken und kleinen Rissen ha1074209 pl Gewicht in Gramm: 250.