Levin mai (16 Ergebnisse)

Verlag: Tallinn: Kirjastus Kunst, 1983 1983
Anbieter: Rothwell & Dunworth (ABA, ILAB), Dulverton, Vereinigtes KönigreichRothwell & Dunworth (ABA, ILAB)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 29,83
EUR 14,48 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
4to. Original pictorial card covers (softback) (light wear at head of spine and small tear at bottom edge of upper cover - otherwise VG). Unpaginated, with b&w illus throughout (no inscriptions). [Estonian text].
Verlag: Kunst,, Tallinn, 1985
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Burwood Books, Wickham Market, , Vereinigtes KönigreichBurwood Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 39,37
EUR 26,06 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very Good. First Edition. Hardback. Dust Jacket. 4to. pp 223. Original publisher's black cloth, lettered brown on spine and front cover. 185 plates - copiously illustrated in colour and black and white throughout. Text in Estonian with summary in English, German, French and Russian. Eduard Wiiralt (1898Ð1954)… was a well-known Estonian graphic artist. Slight wear to boards, otherwise sound, very good in slightly used, very good dust jacket and printed acetate jacket.
Verlag: Kunst, Tallinn, Estonia 1985
- Hardcover
Anbieter: J. Wyatt Books, Ottawa, ON, KanadaJ. Wyatt Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 46,05
EUR 19,87 VersandVersand von Kanada nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Near Fine. Zustand des Schutzumschlags: Good-. Hardcover; 223 pages of text. English title: 185 reproductions. Text in Estonian, with a summary and a list of plates in Russian, English, French, and German. Black cloth hardcovers with orange titles on spine and cover. No defects to speak of. Prev. owner's insc…ription on ffep (ballpoint). Glossy pages with many colour and b&w plates. Off-white pages, but still clear and bright. NEAR FINE. The jacket was issued with a mylar jacket, which is included. Fairly shelfworn/scuffed, with some chips missing from edges. One 2" rip to back flap of paper jacket. GOOD-. Size: 10 x 12 1/2. Book.

Verlag: Kormgraaf oü 2026
- Softcover
Anbieter: Ruslania, Helsinki, , FinnlandRuslania
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 54,00
EUR 15,00 VersandVersand von Finnland nach USAAnzahl: 10 verfügbar
Zustand: new. Pages: 192 Language: Estonian. Graafilise disaini klassik Heino Kersna. 1922-2007. A Classic of Graphic Design: Heino Kersna. 1922-2007Mai Levini monograafia Heino Kersnast (1922-2007), tuntud raamatu-, plakati- ja kirjakunstnikust, ajakirjade Pilt ja Sõna ning Horisont kauaaegsest kujundajast. Mänguline ja vaba ka…lligraafia, hea klassikalise tunnetusega raamatukujundus ning otsingud kujundi- ja shriftivallas on näidetega rikkalikult illustreeritud. Ivar Sakk lisab ulevaate ajastu kujundussuundadest maailmas ning trukioludest Eestis. Teos on varustatud ingliskeelse resümeega. 9789916965337.

Verlag: Unknown 1985
- Hardcover
Anbieter: The Private Library, London, Vereinigtes KönigreichThe Private Library
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 50,11
EUR 23,17 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very Good. From the Library of John Russell Taylor.
Verlag: Tallin Kunst, 1985
- Hardcover
Anbieter: Bernhard Kiewel Rare Books, Grünberg, DeutschlandBernhard Kiewel Rare Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 32,00
EUR 41,95 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
32 x 24. 223 Seiten mit z.T. farbigen Abbildungen. Text in finnisch, russisch, deutsch, englisch. OLn. mit Schutzumschlag. Sehr guter Zustand Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 1500.

Verlag: Kunst., Tallinn 1985
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Versandantiquariat Rainer Kocherscheidt, Velbert, DeutschlandVersandantiquariat Rainer Kocherscheidt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 27,50
EUR 54,50 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Leinen. Zustand: Gut. Guter Schutzumschlag. Erste Auflage. 223 S.; mit zahlr. teils farbigen Abb.; Text in Estnisch, Zusammenfassungen in russischer, englischer u. französischer Sprache; der Klarsichtschutzumschlag mit Einrissen u. berieben Size: 32,1 cm.
Verlag: Kunst, Tallinn 1985
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Round Table Books, LLC, Gurnee, IL, USARound Table Books, LLC
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 80,05
EUR 5,62 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Hard Cover. Zustand: As New. Zustand des Schutzumschlags: As New. First Edition Thus. First Printing. FIRST EDITION, SIGNED BY THE ARTIST. Publisher's full black cloth, gilt (red) lettering on spine, author's signature, gilt (red) on cover, tan endpapers. 223 pp. Beautifully signed by the artist on the first preliminary page. Il…lustrated with 185 full-page, full-color reproductions of the artist's works, as well as several B&W biographical photographs. The text is mostly in Finnish, with some portions in English, Russian and German as well. This is a new, unopened copy in perfect condition, as are the dust jacket and its acetate cover. AS NEW/AS NEW. Quite rare in this condition. Color Photographs. Folio (approx 9.75 x 12.5"). 223 pp. Signed by the Artist. Illustrated by Eduard Viiralt (illustrator).

Sprache: Deutsch
Verlag: Tallin 1985
- Erstausgabe
Anbieter: Chiemgauer Internet Antiquariat GbR, Altenmarkt, BAY, DeutschlandChiemgauer Internet Antiquariat GbR
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Wie neu
EUR 22,50
EUR 37,95 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Wie neu. ERSTAUSGABE. 223 (1) pages. Illustrated. 185 reproductions. FRISCHES, SEHR schönes Exemplar der ERSTAUSGABE. .Publishers decorated cloth with dust jacket and a transparent mylar dust jacket on top of that. - Nice copy in FINE condition. (Wir bieten zahlreiche Titel aus diesem Sachgebiet an - We offer a lot of b…ooks in this field) Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 1400 Originalleinen mit Original-Schutzumschlag und zusätzlichem Originaltransparentumschlag 30cm.

Verlag: Kunderi oü 2025
- Hardcover
Anbieter: Ruslania, Helsinki, , FinnlandRuslania
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 117,00
EUR 15,00 VersandVersand von Finnland nach USAAnzahl: 10 verfügbar
Zustand: new. Pages: 336 Language: English, Estonian. August Pulst kui etnograafilise materjali korjaja kõige laiemas mõttes, kui rahvamuusika propageerija ja mitmete muuseumide asutaja Eesti esimesel iseseisvusajal on küllaltki tuntud ning tema neid tegevusalasid tutvustavad mitmed väljaanded. Ent vähem tähelepanu on seni pälvi…nud tema kunstilooming. Pulst on üks Esimese maailmasõja eel Riia Linna Kunstikoolis õppinud eestlasi, kellelt on säilinud üsna suur kogum õpilasaegseid töid. Oma mitmekülgsete huvide ja muuseumialase tegevusega hõivatuse juures oli ta kunstnikuna üllatavalt viljakas. Alates 1914. aastast esines ta pidevalt kunstinäitustel, eeskätt akvarellidega, mille rõõmsalt hele koloriit, ergas loodusetunnetus ja vahetu siirus tagavad neile kindla koha Eesti akvarelliklassikas. Tema intensiivsetes värvides ja lakoonilises, sageli primitivistlikus laadis õlimaalid esindavad osalt impressionistlikust traditsioonist lähtuvat, osalt rahvusromantilist suunda Eesti maalikunstis. 9789916428955.

Verlag: Tartu Kunstimuuseum 2023
- Softcover
Anbieter: Ruslania, Helsinki, , FinnlandRuslania
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 118,00
EUR 15,00 VersandVersand von Finnland nach USAAnzahl: 10 verfügbar
Zustand: new. Pages: 256 Language: English, Estonian. "Kujutav kunst Tartus 1960. aastatel" on mahukas eesti- ja ingliskeelne trükis. Kataloogist leiab kunstiajaloolase ja näituse kuraatori Mai Levini põhjaliku ülevaate Tartu kujutavast kunstist ning hulgaliselt teoste reproduktsioone. Raamatu on kujundanud Inga Heamägi, tekstid… tõlkinud Peeter Talvistu ning keeletoimetuse teinud Anti Saar ja Richard Adang. 9789916993408.

Sprache: Deutsch
Verlag: Stockholm, Sweden: Tallinn 1985
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Antiquariat Im Baldreit, Baden-Baden, , DeutschlandAntiquariat Im Baldreit
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 49,00
EUR 45,10 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
1. Auflage.. Mit zahlreichen Abbildungen, 223 Seiten, Gutes Exemplar. -Eduard Wiiralt (20 March 1898 8 January 1954) was an Estonian graphic artist.[1] In art history, Wiiralt is considered as the most remarkable master of Estonian graphic art in the first half of his century. The best-known of his works include "Inferno", "Hell…", "Cabaret", "Heads of Negroes", "Sleeping Tiger", and "Head of a Camel". Sprache: Deutsch 4°, weißer OU mit Verlagsfolienumschlag, schwarzes O Ln.
Verlag: Mai Levin, Saint Petersburg 1978
- Hardcover
Anbieter: Argosy Book Store, ABAA, ILAB, New York, NY, USAArgosy Book Store, ABAA, ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 133,50
EUR 5,18 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
hardcover. Zustand: very good(+). Portfolio (8 page booklet, 12 unbound prints). Folio, lightly soiled boards bumped at top edge; print 1 ('Portrait of A.S. Pushkin') is creased at bottom left corner, image unaffected. Saint Petersburg: Mai Levin, 1978. Very good(+). Scarce portfolio of work by the Estonian artist. Text in Eston…ian, Russian, English, and German. Eduard Wiiralt (illustrator).

Sprache: Estnisch
Verlag: Tallinn: Kunst 1985
- Hardcover
Anbieter: Leipziger Antiquariat, Leipzig, , DeutschlandLeipziger Antiquariat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,98
EUR 66,50 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Gut. 223 Seiten Zustand: Einband etwas berieben, Schnitt leicht gebräunt, Papier mit leichter Randbräune // Mit zahlreichen Abbildungen, mit Frontispiz. Altersfreigabe FSK ab 0 Jahre /// Versand gratis Innerhalb Deutschlands - Portofrei in Deutschland- ab 20 Euro mit Post ID - Gratisversand deutschlandweit innerhalb Deu…tschlands gratis Versand -Versandkostenfrei innerhalb Deutschlands /// et Gewicht in Gramm: 1300 4°, 32 x 24,5 cm, Hardcover in Leinwand, mit Folienumschlag, mit Schutzumschlag.

Verlag: Kormgraaf oü 2023
- Hardcover
Anbieter: Ruslania, Helsinki, , FinnlandRuslania
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 131,00
EUR 15,00 VersandVersand von Finnland nach USAAnzahl: 10 verfügbar
Zustand: new. Pages: 360 Language: Estonian. Mai Levini monograafia "Nikolai Kormashov - maalija" võtab kokku kunstniku erakordselt rikka loometee alates maalimisrõõmust kantud ja vähem kajastamist leidnud viiekümnendatest, klassikaks saanud kuuekümnendatest, suveräänsetest seitsmekümnendatest ja rahututest kaheksakümnendatest k…uni häirimatu keskendumiseni elu lõpukümnenditel. Monograafias käsitletakse ka Nikolai Kormashovi tegevust ikoonimaalide koguja, restauraatori ja uurijana ning selle seost tema loominguga alates 1960. aastate lõpupoolest. Raamatu autor tõstab Kormashovi loomingu maaliliste väärtuste kõrval esile seda eri perioodidel tervikuna iseloomustavat humanistlikku maailmavaadet. Raamat on kolmkeelne: eesti, inglise, vene. 9789916965320.

Verlag: M & u kunst 2024
Anbieter: Ruslania, Helsinki, , FinnlandRuslania
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 65,00
EUR 15,00 VersandVersand von Finnland nach USAAnzahl: 10 verfügbar
Zustand: new. Pages: 112 Language: Estonian. Raamat kajastab Uno Roosvalti töid. Raamatus on hulgaliselt pilte Uno Roosvalti töödest ja samuti leiab ka huvitavat lugemist. 9789916421055.