Zustand: Very Good. Very Good condition. Very Good dust jacket. French edition. A copy that may have a few cosmetic defects. May also contain light spine creasing or a few markings such as an owner's name, short gifter's inscription or light stamp.
Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Zustand: Muy bueno. : Autobiografía de Leopoldo III, rey de los belgas, donde relata algunos episodios de su reinado. El libro ofrece una visión personal de la historia de Bélgica en el siglo XX, desde la perspectiva del monarca. EAN: 9782873862510 Tipo: Libros Categoría: Historia Título: Pour l'histoire Autor: Léopold III King of the Belgians Idioma: fre Páginas: 239.
Anbieter: Démons & Merveilles, Joinville, Frankreich
Zustand: Fine. french edition -légères marques de lecture et/ou de stockage mais du reste en très bon état. Envoi rapide et soigné dans une enveloppe à bulle depuis la France. in8. 2001. cartonnage editeur sous jacquette. 239 pages. Fine.
Anbieter: Hay-on-Wye Booksellers, Hay-on-Wye, HEREF, Vereinigtes Königreich
EUR 3,94
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Very Good. French text. Bumps/scuffs to cover edges. Marks/light scratches to dustjacket & some scuffs to edges. Name stamp on ffep. Content is in very good condition.
Verlag: Lannoo 2001, 2001
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., hardcover, nette staat, 271 pagina's.
Sprache: Französisch
Verlag: Bruxelles, Éditions Racine 2001, 2001
ISBN 10: 2873862513 ISBN 13: 9782873862510
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
239 p. Hardcover with dustjacket.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Tielt, Lannoo nv. 2001, 2001
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's green & red paper-covered boards, lettering spine & frontcover, large 8vo: 272pp., facsimiles, afterword, appendices. Very fine copy.
Verlag: Bruxelles - 1956, 1956
Anbieter: Sylvain Paré, Montolieu, Frankreich
Editions Vromant & exploration du monde, Bruxelles - 1956, un des 1700 exemplaires français marqués de 1 à 1700, 21x25 cm, broché avec jaquette, 110 pages Jaquette légèrement abîmée, bon état intérieur - Pour les envois hors de France, la tafication «livre & brochure» pour les frais de port a disparue.Les frais de port annoncés correspondent à une moyenne. Ils seront calculés au plus juste en fonction du poids de votre article.
Verlag: Tielt, Lannoo, 2001, 2001
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden, hardcover met goudkleurig embleem, originele uitgeversomsag met flappen in kleur, 23.7x16 cm., 271 pp. ISBN 9789020943788. Persoonlijke mening van Koning Leopold III omtrent bepaalde gebeurtenissen waarvan hij de aandachtige getuige was en enkele keren het slachtoffer werd. 850 g.
Zustand: Sehr gut. Mit leichten altersbedingten Lager- und Gebrauchsspuren. CD-11 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 113 Audio CD, Maße: 14.22 cm x 1.02 cm x 12.45 cm.
Verlag: Wien, Mechitaristen, 1835
Anbieter: Antiquariat Andreas Moser, Inh. W.Klügel, Wien, Österreich
VI, 364 SS. Hldr.bd.d.Zt. mit Rt. Leopold III., genannt der Heilige, der Milde oder der Fromme (* 1073 wahrscheinlich in Melk; - 15. November 1136 bei Klosterneuburg) aus dem Haus der Babenberger, war von 1095 bis 1136 Markgraf der bairischen Marcha orientalis (Ostmark/Ostarrîchi). Seit 1485 ein Heiliger der römisch-katholischen Kirche, wurde er zum Landespatron von Österreich im Allgemeinen sowie von Wien, Niederösterreich und, gemeinsam mit dem heiligen Florian, von Oberösterreich im Besonderen. - Mehrfach gestempelt, Ecken bestoßen, Einband rundum berieben, kleines Bibliotheksschildchen a.d. vord. Einbanddeckel.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Lannoo, derde druk 2001, 2001
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Hardcover met stofomslag. Stempeltjes vorige eigenaar in boek.
Verlag: , Lannoo 2007, 2007, 2007
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Hardcover, 271 pagina's, Nederlands, 295 x 260 mm, veel foto's in kleur en z/w, boek in goede staat, . ISBN 9789020967982. Prinses Esmeralda van Belgi maakte een selectie uit de duizenden foto's die haar vader (koning) Leopold III maakte op zijn talrijke reizen. De selectie wordt gepresenteerd als een denkbeeldige wandeling waarin alle interesses en passies van Leopold III aan bod komen. Meestal worden daarbij twee beelden met elkaar geconfronteerd, bv. een verre oever uit Maleisi tegenover een uit Congo, een jonge vrouw tegenover een hoogbejaarde. Met nog een aantal familiefoto's zit er niet echt een duidelijke eenheid in het boek, maar de kwaliteit van de foto's is hoogstaand. De eenvoudige zwart-wit- en kleurenfoto's getuigen van professionele toewijding en respect voor de gefotografeerde mensen. Dat respect, en zelfs bewondering, voor niet-westerse volkeren blijkt ook uit de enkele teksten van Leopold III die werden opgenomen. Elke foto wordt kort geannoteerd, soms is er iets meer uitleg. Je krijgt de indruk dat sommige foto's kunstmatig verscherpt zijn en dat de kleuren wat opgepept werden, maar dat stoort niet. 0 g.
Verlag: Bruxelles, Racine 2004, 2004
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
517pp.avec ills., toile, jaq., 24cm., bel état.
Verlag: Wien, Mechitaristen, 1835
Anbieter: Antiquariat Andreas Moser, Inh. W.Klügel, Wien, Österreich
VI, 364 SS. Späterer mHldr.bd. Leopold III., genannt der Heilige, der Milde oder der Fromme (* 1073 wahrscheinlich in Melk; - 15. November 1136 bei Klosterneuburg) aus dem Haus der Babenberger, war von 1095 bis 1136 Markgraf der bairischen Marcha orientalis (Ostmark/Ostarrîchi). Seit 1485 ein Heiliger der römisch-katholischen Kirche, wurde er zum Landespatron von Österreich im Allgemeinen sowie von Wien, Niederösterreich und, gemeinsam mit dem heiligen Florian, von Oberösterreich im Besonderen. - Vorsatz- und Titelblatt gestempelt, durchgehend leicht stockfleckig, Ecken bestoßen, Kanten berieben, kleines Bibliotheksschildchen a.d. vord. Einbanddeckel.
Sprache: Französisch
Verlag: Fondation Folon, La Hulpe, 2011
ISBN 10: 2960111001 ISBN 13: 9782960111002
Anbieter: Des livres autour (Julien Mannoni), Paris, PARIS, Frankreich
Erstausgabe
broché. Zustand: Parfait. Edition originale. La Hulpe, Fondation Folon, 2011. 22,5 x 22,5 cm, in-8, 120 pp., nombreuses photographies en noir et en couleurs. Catalogue de l'exposition de 2011 à la Fondation Folon. Rassemble les photographies et les notes de Léopold III lors des quatre voyages qu'il a effectués au Brésil de 1962 à 1967. Très bel exemplaire.
Hardcover. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Good. 239 p. ; 24 cm. Text French.
Hardcover. Zustand: Good. French.
Hardcover. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Good. pp. 239 French.
Hardcover. Zustand: Good. French.
Hardcover. Zustand: Good. French.
Couverture rigide. Zustand: bon. RO60089868: 2001. In-8. Relié. Très bon état, Couv. fraîche, Dos impeccable, Intérieur frais. 271 pages. Illustré de nombreux fac-similés en noir et blanc dans le texte. Texte en néerlandais. Avec Jaquette. . . Classification Dewey : 490-Autres langues.
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. pp. 271 Dutch.
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Very good. 1. Liche foxing op snede Dutch In "Kroongetuige. Over de grote gebeurtenissen tijdens mijn koningschap" blikt Leopold III terug op zijn regeringsperiode als koning der Belgen en op de ingrijpende politieke en maatschappelijke gebeurtenissen die deze periode kenmerkten. Hij behandelt onder meer de crisis rond de Tweede Wereldoorlog, zijn houding tijdens de bezetting, de Koningskwestie en de spanningen tussen monarchie, regering en publieke opinie. Het boek biedt een persoonlijke en tegelijk verantwoording afleggende kijk op beslissingen die grote invloed hadden op de Belgische geschiedenis.
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. 271 p Dutch.
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. 271 p Dutch.