Verlag: Antwerpen/Amsterdam, De Sikkel/Wereld-Bibliotheek, 1956
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Vergulde linnen band.
Verlag: Antwerpen, "De Sikkel", 1933
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Stempeltje op titelpagina en p. 17.
Verlag: Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1942
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: De Sikkel, Antwerpen, 1956
Anbieter: Antique Emporium, Eau Claire, WI, USA
Hardcover. Zustand: Near Fine. Zustand des Schutzumschlags: Near Fine. 4to hardcover volume in near fine condition.End papers not split or marked no stains. Dust jacket near fine with one small edge tear in original glassine cover. 264 pages.
Verlag: De Sikkel, Antwerpen, 1949
Anbieter: Antique Emporium, Eau Claire, WI, USA
Erstausgabe
Soft cover. Zustand: Near Fine. Zustand des Schutzumschlags: Near Fine. 1st Edition. Large 4to softcover volume in original glassine dust wrapper. 235 numbered pages are fine and pages are uncut. No markings or stains.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Sikkel, Antwerpen., 1949
Anbieter: Allgäuer Online Antiquariat, Memmingen, DE, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
4°, Broschiert. Zustand: Gut. 231 S. Einband berieben und fleckig. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 606.
Verlag: Antwerpen, De Sikkel 1947, 1947
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
387pp.met 158 ills., in de reeks "Steden en Landschappen" nr.10, geïll.stofwikkel (wat slijtage en hersteld), stempeltje, goede staat.
Verlag: Antwerpen, De Sikkel 1947, 1947
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
387pp.met 158 ills., in de reeks "Steden en Landschappen" nr.10, linnen band met stofwikkel (met wat slijtage), goede staat.
Hardcover. Zustand: Good. Dutch.
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Zwolle, Waanders, 2000, in-4°, 464 pp. ISBN 9040094314; Softcover. Nearly mint copy.
Verlag: Antwerpen, De Sikkel . 1949, 1949
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's red cloth hardback, gilt title spine, gilt ornament frontcover, pictorial dustjacket, 4to: Vol. 1: frontispiece, 236pp. 167 illustrations, table of contents. Vol. 2: 268pp. ca. 200 illustrations, notes, references, table of contents. Very fine complete set.
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
2. Antwerpen, Uitgaven der Antwerpsche Bibliophilen Nr.45 , 1942, Nederlandsche Boekhandel, in-8°, 21 x 13 cm, 51 pp , genaaid, orig. omslag. Literair-historische inleiding van Dr. P. de Keyser.
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gent, Stedelijke Jongensberoepsschool, 1941, kleine in-4°, 25 x 17,5 cm, 60 pp, met 4 houtsneden van Herman Verbaere, gebonden in zwart-linnen band met goudopdruk op voorplat. gedrukt op featherweight papier. Mooi exemplaar. Ex-dono ex-libris der Stad Gent '' aan het onderwijzend personeel der Stadsscholen, 6 juli 1941''.