Kees van den heuvel (3 Ergebnisse)

Autor
Mit der Detailsuche verfeinern

Optimieren Sie Ihre Suche

  • Bücher (3)

bis

Benutzerdefinierte Preisspanne (EUR)

bis

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Librero Nederland B.V.

      9057642085 / 9789057642081

      • Softcover
      • Erstausgabe

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Softcover. Zustand: Good. First Edition. Een inleiding in de fascinerende mysteries van het oude Egypte. Geïllustreerd met afbeeldingen van eeuwenoude overblijfselen. Geschreven in een levendige en leesbare stijl.; Goed/zéér goed: puntgaaf exemplaar met fris en schoon binnenwerk.

    • Sprache: Französisch

      Verlag: Utrecht : Veltman Uitgevers, 2003

      9059202031 / 9789059202030

      • Hardcover

      Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 22,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Originele gepreegde linnen band, stofomslag, veel illustraties (voornamelijk foto's) voornamelijk in kleur, 4to.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Boekerij Amsterdam, 2003

      9022537196 / 9789022537190

      • Softcover

      Anbieter: Untje.com, Roeselare, BelgienUntje.com

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,63

      EUR 50,00 Versand 
      Versand von Belgien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Paperback. Zustand: Good. Ricardo Semler ; vertaling uit het Engels Kees van den Heuvel. Bedrijfsdemocratisering. Personeelsbeleid. bedrijfsdemocratisering. personeelsbeleid. Dutch De meesten van ons zijn er goed in om lange dagen te werken. Maar we zijn er minder goed in een keer op maandagmiddag naar de film gaan. Ricardo Semler is daar wél goed in. In Het weekend van zeven dagen laat Semler zien hoe hij Semco een klein familiebedrijf wist om te bouwen tot een bedrijf met veertigmaal de oorspronkelijke omzet - terwijl hij tijdens kantooruren genoot van een goede film of met zijn zoon de eendjes ging voeren. Semler laat zien dat het veel eenvoudiger is dan het lijkt om een goede balans te vinden tussen werk en vrije tijd. Het natuurlijke resultaat is een weekend van zeven dagen. Bron Flaptekst uitgeversinformatie.