Verlag: Berlin, Dietz, (1958)., 1958
Anbieter: Antiquariat Brandel, Berlin, Deutschland
65 Ss., 1 Bl. Orig.-Leinenband mit goldgeprägtem Vorderdeckel und Rücken im Orig.-Umschlag (dieser mit einem kleinen Einriß, vom Rand her leicht gebräunt). Gutes und sauberes Exemplar. deg.
Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Verlag: Aufbau Verlag, Berlin, 1964
Anbieter: Bücherpanorama am Johannisbad, Zwickau, Deutschland
Leinen. Zustand: Gut. Zustand des Schutzumschlags: Guter Schutzumschlag. Ill. von Karel Müller (illustrator). S. 67. mit Widmung auf Vorsatz.
Verlag: Aufbau Verlag, Berlin und Weimar, 1984
Anbieter: Versandantiquariat Dr. Uwe Hanisch, Langenweißbach, Deutschland
Ganzleinen. Zustand: guter Buchzustand. Zustand des Schutzumschlags: Guter Umschlag. Prof. Karel Müller (illustrator). 7. Aufl. 77 Seiten. Weißer Ganzleineneinband mit Originalumschlag. Papier dezent gedunkelt. Ordentliches, sauberes Exemplar.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Albatros, 1979
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Ohne Umschlag; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Tento vybor z autorcinych praci obsahuje celkem 6 povidek, ktere vysly jeste za jejiho zivota v letech 1851 az 1860. Povidka Karla vypravi pribeh Markyty, ktera po smrti sveho muze vydavala sveho maleho syna Karla za devce, aby ji ho take nevzala vojna. Karla tedy vyrustala na statku s rychtarovou dcerou Hankou, do ktere se ale coby Karel zamiloval, nevydrzel se dal skryvat a prevlekat za devce, a dal se na osm let na vojnu. Nakonec si svou Hanicku vzal za zenu. Diva Bara je pribeh osklive divky Bary, ktera byla sirotkem a zila se svym pestounem Jakubem. Mela vypoukle oci, niceho se nebala a byla tak trochu "muzatka". Sily mela vic nez lecktery sedlak z vesnice, a tak se ji vsichni tak trochu bali. Nakonec se ale i na ni usmalo stesti, kdyz se do ni pro jeji dobre srdce zamiloval krasny myslivec a vzal si ji za zenu.
Softcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Geknickte Ecken / Seiten. V kazdodennim laickem vedeni je vztah inovaci a instituci chapan jako protikladny. Inovace sleduji zmenu a instituce stabilizuji socialni pomery. Predkladana studie sleduje predpoklad, ze vztahy mezi inovacne orientovanym jednanim a institucemi jsou vzajemne podminene, ze se obe instance vzajemne ovlivnuji. Inovacni jednani a inovace vytvareji tlak na instituce a jejich zmenu, ale soucasne jsou institucionalnim ramcem podporovany a tvarovany. Vzajemnost tohoto vztahu pak zprostredkovavaji vedeni a komunikace, ktere prostrednictvim inovaci umocnuji funkce instituci, ale take je problematizuji a predstavuji platformu, na ktere se hleda rovnovaha mezi tlakem ke zmene a tihnutim k socialni usporadanosti.
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. V kazdodennim laickem vedeni je vztah inovaci a instituci chapan jako protikladny. Inovace sleduji zmenu a instituce stabilizuji socialni pomery. Predkladana studie sleduje predpoklad, ze vztahy mezi inovacne orientovanym jednanim a institucemi jsou vzajemne podminene, ze se obe instance vzajemne ovlivnuji. Inovacni jednani a inovace vytvareji tlak na instituce a jejich zmenu, ale soucasne jsou institucionalnim ramcem podporovany a tvarovany. Vzajemnost tohoto vztahu pak zprostredkovavaji vedeni a komunikace, ktere prostrednictvim inovaci umocnuji funkce instituci, ale take je problematizuji a predstavuji platformu, na ktere se hleda rovnovaha mezi tlakem ke zmene a tihnutim k socialni usporadanosti.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Sociologické nakladatelství, 2002
ISBN 10: 8086429075 ISBN 13: 9788086429076
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt. Studie z oblasti socialniho zkoumani vedy a techniky, vcetne mezinarodnich srovnavacich vyzkumu provadenych v zemich vychodni, stredni a zapadni Evropy.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Albatros, 1979
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Farbtonanderung; Riss grosser als 1 cm. Tento vybor z autorcinych praci obsahuje celkem 6 povidek, ktere vysly jeste za jejiho zivota v letech 1851 az 1860. Povidka Karla vypravi pribeh Markyty, ktera po smrti sveho muze vydavala sveho maleho syna Karla za devce, aby ji ho take nevzala vojna. Karla tedy vyrustala na statku s rychtarovou dcerou Hankou, do ktere se ale coby Karel zamiloval, nevydrzel se dal skryvat a prevlekat za devce, a dal se na osm let na vojnu. Nakonec si svou Hanicku vzal za zenu. Diva Bara je pribeh osklive divky Bary, ktera byla sirotkem a zila se svym pestounem Jakubem. Mela vypoukle oci, niceho se nebala a byla tak trochu "muzatka". Sily mela vic nez lecktery sedlak z vesnice, a tak se ji vsichni tak trochu bali. Nakonec se ale i na ni usmalo stesti, kdyz se do ni pro jeji dobre srdce zamiloval krasny myslivec a vzal si ji za zenu.
Softcover. Zustand: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Ackoli je lobbing verejnosti naziran jako neco podezreleho, jedna se o beznou soucast fungovani liberalnich demokracii, ktera prinasi cele spolecnosti jak radu vyhod, tak i potencialnich problemu. Velmi uzce je spojen s problematikou reprezentace zajmu, se zajmovymi skupinami a fungovanim obcanske spolecnosti. Kniha Lobbing v modernich demokraciich osvetluje roli lobbingu jako jedne z moznych legitimnich a legalnich technik prosazovani vlivu v modernich demokraciich. Zabyva se popisem lobbisticke praxe ve vybranych kontextech. Publikace je urcena zejmena studentum humanitnich a socialne vednich oboru, odbornym pracovnikum, pracovnikum verejne spravy, lidem zamestnanym ve verejnem, firemnim i neziskovem sektoru.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Albatros, 1975
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung. Wolfgangu Mozartovi jsou teprve tri roky, kdyz si poprve sam objevi na klaviru trojzvuk. Od te chvile cvici neunavne na svem milovanem nastroji. V sesti letech uz hraje mistrovsky a otec Mozart vyjizdi s nim a jeho malou sestrickou Nanynkou na velke koncertni cesty po Evrope. Wolfganga oslavuji na vsech knizecich i kralovskych dvorech Evropy nejen pro jeho vynikajici hru, ale i pro jeho skladby, a jeho melodie si zpiva kdekdo. Maly Mozart roste a dozrava, zraje a meni se i jeho hudba, je narocnejsi a neni uz tak libiva. Jak se ze zazracneho ditete stava samotny umelec, ktery presne vi, co chce, presvedcive a poutave popisuje prave tato knizka. Pro ctenare od 12 let.
Softcover. Zustand: Fine. Gebrochener Buchrucken. Existuje v Ceske republiice obcanska spolecnost? Predstavuje ucinny nastroj prosazovani svobody a zaruku demokracie? Jak ptekont krizi duvery, ktera v nynejsim ceskem prostredi predstavuje zasadni prekazku rozvoje obcanske spolecnosti?Moderni soucasnost, kterou nejzretelneji ovlivnuji procesy globalizace a evropske integrace, se vyznacuje take neuprosnym rustem rizik a nejistot, jez zasadne ovlivnuji nejen nase bezprostredni prozivani, ale take mnohe institucionalni zmeny. Otazka obcanske spolecnosti nabyva na zavaznosti take proto, ze je otazkou po zpusobu redukce techto rizik ci jejich transformace do socialne unosne a lidsky snesitelne podoby.
Hardcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Na pocatku bylo pivo - a u nej mladi evangelicti farari Karel Muller a Jakub Maly dostali bozi napad. Co takhle zalozit fararsko-youtuberskou dvojici? A protoze zazraky se deji, jejich kanal Pastoral Brothers skutecne vznikl a sbira zastupy sledujicich, mezi kterymi jsou i ateiste.Jak Karel s Jakubem vnimaji Desatero? Kde se vira protina se vztahy a sexualitou? Nejen to se dozvite v hloubave i zabavne sbirce textu, ktere resi duchovni otazky s nadhledem.
Anbieter: Antiquariat Carl Wegner, Berlin, B, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
Erstausgabe
Softcover. 24,5 x 17 cm. Originální brozura s ilustrovaným krytem. 80 stran s cetnými erby v barve cerné a bílé. Dobrá kopie. --- Originalbroschur mit illustriertem Umschlag. 80 Seiten mit zahlreichen Wappenabbildungen in Farbe und scharzweiss. Gutes Exemplar. Jeseník, dríve Freiwaldau, je mesto v Olomouckém kraji. Zde je historie erbu a pecetí obcí ve Freiwaldauer Ländchen z Adolfovic do Zulovy. --- Jesenik, ehemals Freiwaldau, ist eine Stadt in der Olmützer Region. Hier eine Geschichte der Wappen und Siegel von Gemeinden im Freiwaldauer Ländchen von Adolfovice bis Zulova. -- Bitte Portokosten außerhalb EU erfragen! / Please ask for postage costs outside EU! / S ' il vous plait demander des frais de port en dehors de l ' UE! // Bitte beachten Sie auch unsere Fotos! / Please also note our photos! / Veuillez noter nos photos -- Nehmen Sie sich ein gutes Buch mit auf die Sommerwiese. Bei uns werden Sie fündig! -- Wir kaufen Ihre werthaltigen Bücher! K07597-503266.
Hardcover. Zustand: As New. Autorensignatur. Na pocatku bylo pivo - a u nej mladi evangelicti farari Karel Muller a Jakub Maly dostali bozi napad. Co takhle zalozit fararsko-youtuberskou dvojici? A protoze zazraky se deji, jejich kanal Pastoral Brothers skutecne vznikl a sbira zastupy sledujicich, mezi kterymi jsou i ateiste.Jak Karel s Jakubem vnimaji Desatero? Kde se vira protina se vztahy a sexualitou? Nejen to se dozvite v hloubave i zabavne sbirce textu, ktere resi duchovni otazky s nadhledem.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Sociologické nakladatelství, 2008
ISBN 10: 8086429865 ISBN 13: 9788086429861
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt. Publikace, kterou zpracoval tym pracovniku Centra pro socialni a ekonomicke strategie Fakulty socialnich ved UK, objasnuje problemy, vyvojova ohrozeni a rozvojove prilezitosti ceske spolecnosti ve vyhledu budoucich desetileti. Shromazduje relevantni teoreticke vyklady jejich socialnich, ekonomickych, politickych a institucionalnich promen na ceste hledani dynamicke rovnovahy mezi uplatnenim trhu, statu a obcanskeho sektoru, mezi ruznymi urovnemi vladnuti (predevsim urovni narodniho statu a Evropske unie), to vse s prihlednutim k subjektivnim charakteristikam zucastnenych akteru (elit a verejnosti).Publikace vznikla z potreby oprit souhrnne problemove orientovane prognozovani vyvoje zeme o solidni teoreticke zaklady. Je urcena vedeckym pracovnikum, empiricky orientovanym vyzkumnikum a studentum zabyvajicim se povahou a problemy soudobych spolecnosti v poznavacim ramci strategicky orientovane verejne politiky. Bude originalni a podnetnou pomuckou pro pracovniky koncepcnich utvaru na ruznych urovnich verejne spravy, podniku i instituci obcanskeho sektoru. Sve v ni najdou i obcane a novinari hloubeji se zajimajici o verejne zalezitosti.
Verlag: Dietz Verlag, 1900
Anbieter: PsychoBabel & Skoob Books, Didcot, Vereinigtes Königreich
EUR 20,29
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Good. MULLER, Karel (illustrator). Medium format hardcover (no jacket) in a slipcase. Also includes a "45" vinyl record (produced in East germany) in the rear pastedown pocket. With colour illustrations throughout. Tanned slipcase with some wear and a few marks; 3-4 cm tears to each side. Foxing on the hardcover, plus tanning on the spine. The binding is sound, all text (German language) and illustrations remain clear. No publication date stated - not published in 1900. CM. Used.
Sprache: Tschechisch
Verlag: SNTL - Nakladatelství technické literatury, 1986
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonänderung.
Sprache: Englisch
Verlag: Kessinger Publishing, LLC, 2009
ISBN 10: 1104119773 ISBN 13: 9781104119775
Anbieter: moluna, Greven, Deutschland
EUR 28,01
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. KlappentextrnrnThis scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the original. Due to its age, it may contain imperfections such as marks, notations, marginalia and flawed pages. Because we believe this work is culturally important, we have.
Sprache: Afrikaans
Verlag: Tafelberg Uitgewers Beperk, 1980
ISBN 10: 0624013898 ISBN 13: 9780624013891
Anbieter: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Südafrika
Hardcover. Zustand: Good. No Jacket. 2nd edition . 2nd edition, 1980. Publication of 136 pages. The boards are a touch edge worn. Internally the pages are immaculately clean and complete. The binding is excellent. GK. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Sprache: Tschechisch
Erscheinungsdatum: 1997
Anbieter: Buchhandlung Neues Leben, Salzburg, S, Österreich
Zustand: Sehr gut. Gebundene Ausgabe, 94 Seiten Schönes, ordentliches, gutes Exemplar. Mit Originalschutzumschlag (bestoßen). Leichte Spuren der Zeit vorhanden, innen wie neu. cs Gewicht in Gramm: 700.
Sprache: Englisch
Verlag: Kessinger Publishing, LLC Mär 2009, 2009
ISBN 10: 1104119773 ISBN 13: 9781104119775
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Neu. Neuware - Kniha ''Druh¿¿¿¿¿ zased¿¿¿¿¿n¿¿¿¿¿¿ sn¿¿¿¿mu kr¿¿¿¿¿lovstv¿¿¿¿¿¿ ¿¿¿¿esk¿¿¿¿¿ho v m¿¿¿¿s¿¿¿¿¿¿ci dubnu 1867 a nä¿¿¿¿e ¿¿¿¿¿lechta'' od Karla M¿¿¿¿¿llera popisuje druh¿¿¿¿¿ zased¿¿¿¿¿n¿¿¿¿¿¿ sn¿¿¿¿mu kr¿¿¿¿¿lovstv¿¿¿¿¿¿ ¿¿¿¿esk¿¿¿¿¿ho, kter¿¿¿¿¿ se konalo v dubnu roku 1867. Autor se zam¿¿¿¿¿¿¿¿¿uje na ¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿ast ¿¿¿¿¿lechty na tomto zased¿¿¿¿¿n¿¿¿¿¿¿ a popisuje, jak¿¿¿¿¿m zp¿¿¿¿¿sobem se ¿¿¿¿¿lechta pod¿¿¿¿¿¿lela na rozhodov¿¿¿¿¿n¿¿¿¿¿¿ a formov¿¿¿¿¿n¿¿¿¿¿¿ politick¿¿¿¿¿ho ¿¿¿¿¿ivota v t¿¿¿¿¿to dob¿¿¿¿. Kniha poskytuje detailn¿¿¿¿¿¿ pohled na politickou situaci v ¿¿¿¿ech¿¿¿¿¿ch a na vztahy mezi ¿¿¿¿¿lechtou a ostatn¿¿¿¿¿¿mi vrstvami spole¿¿¿¿nosti v 19. stolet¿¿¿¿¿¿.This scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the old original and may contain some imperfections such as library marks and notations. Because we believe this work is culturally important, we have made it available as part of our commitment for protecting, preserving, and promoting the world's literature in affordable, high quality, modern editions, that are true to their original work.
Sprache: Tschechisch
Verlag: Ostrava, Klub genealogu a heraldiku, 1984
Anbieter: Antiquariat Bookfarm, Löbnitz, Deutschland
Softcover. 136 Seiten. Ehemaliges Archivexemplar mit Signatur und Stempel im Buch. Umschlag berieben, einige Seiten lösen sich aus der Bindung. Sehr sauberes Exemplar ohne Einträge. Noch guter Zustand. cs Gewicht in Gramm: 670.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 127,86
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 127,86
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Prague, 1947
Anbieter: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, USA
Zustand: Very Good. volumes 22 #11; 23 nos. 1/2; 24 nos. 1-10; 25 nos. 1-10; 26 nos. 1-8; rebound in plain board covers, else text clean & binding tight. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's country.
Sprache: Englisch
Verlag: Springer Nature Switzerland, 2024
ISBN 10: 3031237757 ISBN 13: 9783031237751
Anbieter: preigu, Osnabrück, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Neu. Active Borders in Europe | Identity and Collective Memory in the Cross-Border Space | Karel B. Müller | Taschenbuch | ix | Englisch | 2024 | Springer Nature Switzerland | EAN 9783031237751 | Verantwortliche Person für die EU: Springer Verlag GmbH, Tiergartenstr. 17, 69121 Heidelberg, juergen[dot]hartmann[at]springer[dot]com | Anbieter: preigu.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 191,39
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. 160 pages. 9.25x6.10x0.35 inches. In Stock.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 193,31
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Brand New. 160 pages. 9.25x6.10x0.55 inches. In Stock.
Sprache: Englisch
Verlag: Springer International Publishing, Springer International Publishing, 2024
ISBN 10: 3031237757 ISBN 13: 9783031237751
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Neu. Druck auf Anfrage Neuware - Printed after ordering - This book explores how identities, public spheres and collective memories are being transformed in cross-border areas, contributing to the broad sociological context of Europeanization. Offering case studies on the German-Czech-Austrian, and Czech-Polish-German borderlands, the book introduces original primary data on cross-border cooperation. This data is interpreted using the concept ofactive borders, which approaches borders as a source of multicultural competence and cognitive capacity. In turn, the authors argue that Europeans need to treat borders, both territorial and symbolic, as specific cultural forms. Active borders allow an unprecedented level of cross-border cooperation and integration, and foster a better understanding of differences, rather than re-embedding them or constructing others. Accordingly, the authors contend that active borders promote more dynamic, open and resilient societies, and represent crucial prerequisites for the success of the European integration project.