Julius de geyter (23 Ergebnisse)

- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, NiederlandeAntiquariaat Clio / cliobook.nl
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zutphen, W.J. Thieme, 1898; 8e uitgave. 13,5x9 cm. Hardcover, in heringebonden privébandje met linnen ruggetje zonder opdruk. Lxx & 101 pp.; uitvoerige bibliografische inleiding over Middeleeuwse versbouw door de bewerker, gevolgd door het Eerste Boek van het Reinaart-verhaal, in modern Nederlands 'hertaald'. Pagina's X-Xiii en…Lxviii -Lxx wat krap afgesneden (met zeer klein beetje tekstverlies), naamstempeltjes voorin, verder in goede staat. Schaars.

Verlag: J. Vuylsteke 1891
- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Schlecht
EUR 15,68
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Poor. 2. Frontispice zit los en scheurtje in rug Dutch Dit werk brengt de geschiedenis van Keizer Karel en het rijk der Nederlanden in een middeleeuws aandoende versvorm. Julius De Geyter verwerkt historische gebeurtenissen en figuren in rijmende verzen, waarbij politieke en dynastieke ontwikkelingen worden v…oorgesteld in een episch-didactische stijl die aansluit bij de middeleeuwse poëtische traditie.
Verlag: 31 December ; Antwerp 1899
- Manuskript
Anbieter: Richard M. Ford Ltd, London, , Vereinigtes KönigreichRichard M. Ford Ltd
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 41,77
EUR 5,21 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
12mo: 1 p. Seven lines of text. Monogram in red in top left-hand corner. On creased and aged paper, with pinholes at head (not affecting text). Scan on request.

Verlag: De Nederlandsche Boekhandel 1907
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 27,43
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Fair. Eigendomsmerk. Wat lichte roestvlekjes. Dutch.

Verlag: De Nederlandsche Boekhandel 1907
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 27,43
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Fair. Eigendomsmerk. Wat lichte roestvlekjes. Dutch.

Verlag: De Nederlandsche Boekhandel 1908
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 27,43
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Fair. Eigendomsmerk. Wat lichte roestvlekjes. Dutch.

Verlag: De Nederlandsche Boekhandel 1907
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 27,43
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. Eigendomsmerk. Vervuilde omslag. Dutch.

Verlag: De Nederlandsche Boekhandel 1909
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 27,43
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Fair. Eigendomsmerk. Roestvlekjes. Dutch.
Verlag: Zutphen, Thieme 1898 1898
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 33,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
lxx + 101pp. ("eerste boek"), 15cm., mooie gecart.band, orig. omslag mee ingebonden, 8e uitgave, exemplaar uit de collectie van Prosper Arents (met zijn handtekening), in de reeks "Klassiek letterkundig pantheon", goede staat, T90185.
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 24,00
EUR 19,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gent, J.Vuylsteke, 1891. 2e uitg.243 pp. Met portret. Halflinnen (Willemsfonds 122; oorspr.omslag meegebonden; ex-libris van Jos H. Noens).
Verlag: Schiedam, Roelants 1885 1885
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 44,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
lxx + 133pp., 22cm., stempeltje op bladsneden en titelblad, heringebonden in gecart.band, gedrukt op luxe-papier, goed, T65675.

- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, , Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 30,67
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. KlappentextrnrnThis scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the original. Due to its age, it may contain imperfections such as marks, notations, marginalia and flawed pages. Because we believe this work is culturally important, we have.

- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, , Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 31,17
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. KlappentextrnrnThis scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the original. Due to its age, it may contain imperfections such as marks, notations, marginalia and flawed pages. Because we believe this work is culturally important, we have.

- Softcover
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, DeutschlandAHA-BUCH GmbH
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 37,44
EUR 61,17 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Taschenbuch. Zustand: Neu. Neuware - This scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the original. Due to its age, it may contain imperfections such as marks, notations, marginalia and flawed pages. Because we believe this work is culturally important, we have made it available as part of our commitment for protecting, pr…eserving, and promoting the world's literature in affordable, high quality, modern editions that are true to the original work.

- Softcover
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, DeutschlandAHA-BUCH GmbH
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 38,46
EUR 61,75 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Taschenbuch. Zustand: Neu. Neuware - This scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the original. Due to its age, it may contain imperfections such as marks, notations, marginalia and flawed pages. Because we believe this work is culturally important, we have made it available as part of our commitment for protecting, pr…eserving, and promoting the world's literature in affordable, high quality, modern editions that are true to the original work.
Nederlandsch Museum : tijdschrift voor letteren, wetenschappen en kunst. 1884, jaargang 11 (Tweede reeks eerste jaargang): 9 afleveringen
DE MONT Pol, DE GEYTER Julius, VERCOULLIE J., SWARTH Helene, ROOSES Max, e.a.
Verlag: Gent, Ad. Hoste 1884 1884
- Zeitschrift
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 66,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Elfde jaargang (ofte: Tweede reeks jaargang 1): 382 + [1-68] & [151-254] pp., (ontbreekt dus: tweede helft afleveringen 2 en 5/6), 20cm., moderne gecart. band, stempeltje op bladsneden en op titelblad, enkele roestvlekjes, verder in goede staat, zeldzaam, T97855.
Verlag: Gent, J.Vuylsteke 1891 1891
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 66,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
243pp.+ frontispice, 2e uitgave, gebroch., uitgave van het Willemsfonds nr.122, grotendeels onopengesneden, goede staat, B87926.

- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 44,42
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Fair. Dutch schen versbouw. Met portretgravure Julius De Geyter. Antwerpen,1907. 244 Blz. groot 18 x 25,5 cm. Volpercaline band. Enkele inschriften der naam vroegere eigenaar.
Verlag: Bruxelles-Brussel, Victoria 1962 1962
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 77,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
61pp. geïllustreerd met 196 (volledig) ingeplakte kleurenprentjes door Oscar Bonnevalle, 35cm., gecart. geïllustreerde uitgeversband (wat slijtage aan randen), goede staat, tweetalig-bilingue: Nederlands-Francais, T95469.
Nederlandsch Museum : tijdschrift voor letteren, wetenschappen en kunst, onder het bestuur van J.F.J. Heremans. 1881 (jaargang 8, volledig)
HEREMANS J.F.J., DE GEYTER Julius, ROGGHE W., HIEL Emanuel, e.a.
Verlag: Gent, Ad. Hoste 1881 1881
- Zeitschrift
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 82,50
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Volledige achtste jaargang, ingebonden in 1 volume: 376 + 400pp., 20cm., moderne gecart. band, stempeltje op bladsneden en op titelblad, enkele roestvlekjes, verder in goede staat, zeldzaam, T97852.
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgienAntiquariaat Wim de Goeij
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 42,00
EUR 34,80 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
2. Antwerpen, Drukkerij J.E. Buschmann, 1889, in-12° , 2 x 14 pp , genaaid, originele bedrukte omslag. Tweetalige editie, teksten naast elkaar gedrukt. (Nederlands en Frans).

- Hardcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 166,59
EUR 42,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Good. French Voor klavier bewerkt door C.Curickx. Omslaglithografie in kleur. Met volledige muziekpartituur. Duitse en Vlaamse tekst. Met een 8 lijnige handgeschreven op- dracht en de handtekening van Peter Benoit, alles in een zeer opmerkelijk hand- schrift. . voor de eerste maal in Duitsland,Düsseldorf uitg…evoerd. Wij allen Vlamingen zullen U daarvoor immer dankbaar zijn. Mooie halflederen band der tijd met 5 nerven. Antwerpen,z.d. (1889).
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgienAntiquariaat Wim de Goeij
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 49,00
EUR 34,80 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
2. Antwerpen, Dela Montagne, in-8°, 36 pp, genaaid, blinde omslag. Met een lijst met de namen van alle leden van het koor.