Couverture souple. Zustand: Assez bon. Querido, 1967. 1 volume broché(s) format In-8 correct.
Sprache: Niederländisch
Verlag: G. A. van Oorschot, 1966
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Aus Bibliothek aussortiert; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung.
Verlag: Em. Querido, Amsterdam, 1967
ISBN 10: 0244938741 ISBN 13: 9780244938741
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. I.g.st., paperback, 104 pp., 1e druk Uit de collectie van Igor Cornelissen, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Verlag: G.A. van Oorschot, Amsterdam, 1966
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. I.g.st., softcover omslag licht beschadigd (bovenzijde rug). Paperback met flappen, 279 pp. Uit de collectie Igor Cornelissen. Naam op titelblad, wordt verzonden als postpakket.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij G.A. van Oorschot B.V., 1999
ISBN 10: 9028201726 ISBN 13: 9789028201729
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 5th or later printing. 4e druk 1979. Gave paperback met schoon en fris binnenwerk; recht boekblok, geen leeslijntjes in de rug. Gaaf omslag, op de rugwat versschoten.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij G.A. van Oorschot B.V., 1966
ISBN 10: 902820458X ISBN 13: 9789028204584
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 2nd Edition. 2e druk. Peprback met schoon en fris binnenwerk. Recht boekblok. Omslag lichte slijtage aan de randen, g??n leeslijntjes inde rug.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Van Oorschot, 1994
ISBN 10: 9028201726 ISBN 13: 9789028201729
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, enkele illustraties in z/w, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Van Oorschot, 1979
ISBN 10: 9028201726 ISBN 13: 9789028201729
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 4th Edition. Paperback, enkele illustraties in z/w, 8vo.
Zustand: Good. Naam met pen op schutblad. Boekblok bovenzijde verkleurd.
Zustand: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, ogepagineerd, 8vo.
Zustand: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, ogepagineerd, 8vo.
Zustand: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, ogepagineerd, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Uitgeverij Van Oorschot, 1989
ISBN 10: 9028206736 ISBN 13: 9789028206731
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 2nd Edition. 2 uniforme paperbacks: 1) 1931-1962; 2) 1963-1969.; Naam en datum binnenzijde kaft (allebei de delen); ruggen licht verkleurd; gebruikssporen.
Verlag: De Windroos, 1951
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, 8vo.; Naamstempel en datum binnenkant kaft.
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag met flappen, softcover, gedichten, 8vo. Zuid-Nederlandse cahiers 3.; Randen verbruind.
Verlag: Amsterdam, G.A. van Oorschot. 1989, 1989
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's blue cloth hardback, gilt title spine, dustjacket, 8vo: 670pp., [ij]. Very fine copy - as new. Still shrink-wrapped.,
Verlag: Leiden, Clipeus Pers 1987, 1987
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
oplage van 250 genummerde exemplaren. - Dit is nr. 88.- Uitgave in opdracht van Stchting Burcht te Leiden. - Vouwblad.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Stedelijk Museum, Amsterdam, 1961
Anbieter: Colin Martin Books, Near Hull, EY, Vereinigtes Königreich
EUR 11,94
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Very Good. 16 pages, illustrated, plus a 4 page loosely inserted leaflet about the artist. Very Good, clean copy. The text is in Dutch.
Verlag: Haarlem : Houtpers, 1986
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag in cahiersteek, stofomslag, softcover, gedichten in het Engels, oplage 175 genummerde exemplaren, dit is nummer 59, 8vo.
Verlag: G.A. van Oorschot, Amsterdam 1958, 1958
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Near Fine. 8vo, cloth, dj, 100 p., first edition In near fine condition. K11.
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag in cahiersteek, stofomslag, oplage 80 genummerde exemplaren, dit is nummer hc, ongepagineerd, 8vo. Gesigneerd door de uitgever en met een handgeschreven en gesigneerde brief van de uitgever.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij G.A. Van Oorschot B.V., 1966
ISBN 10: 902820458X ISBN 13: 9789028204584
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: G.A. Van Oorschot 1989, 1989
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., met stofomslag, dundrukeditie, minieme verkleuring rug, verder nette staat, 669 pagina's.
Verlag: Woubrugge, Avalon Press
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Niederlande
1988, cahiersteek, [4 pp.], oplage 53 exemplaren. In perfecte staat met beschermpapier.
Verlag: De Uitvreter
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Niederlande
1994, vouwblad, uitstekend exemplaar, oplage 190 exemplaren.
Verlag: De Uitvreter
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Niederlande
1994, vouwblad, uitstekend exemplaar, oplage 190 exemplaren.
Verlag: G.A. Van Oorschot 1989, 1989
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., met stofomslag, enige verkleuring rug, verder gaaf exemplaar, 753 pagina's.
Verlag: Haarlem, Houtpers., 1986
Anbieter: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, Niederlande
Erstausgabe
8°, 13 pag., 1 blz.(= coloph.), gebrocheerd met geillustr. omslag, onafgesneden; zeer mooi exemplaar. Eerste uitgave, gedrukt door Bram de Does op Curwen pattern paper "ontworpen door Paul Nash in 1928". Oplage 175 genummerde exemplaren, dit is nummer 17. Sprache: Niederländisch.
Softcover/Paperback. Zustand: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Paperback. Pocket. Iets vergeeld.
Hardcover/Hardback. Zustand: New. In zeer goede staat. Ongelezen. Hardcover met stofomslag.