Sprache: Niederländisch
Verlag: N.V. De Arbeiderspers, 1966
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe.
Sprache: Niederländisch
Verlag: N.V. De Arbeiderspers, 1966
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Risse; Farbveränderung durch Alter/Sonne.
Verlag: A.J.G. Strengholt's Uitg. Mij N.V, Amsterdam
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Halflinnen. Zustand: Normale gebruikssporen. R. Snapper (illustrator). Zonder jaar. 207 pp. Ex libris. Op een aantal pagina's wat roestvlekkig. Stukjes ruglinnen zijn verdwenen. Naam met pen op voorplat. Hoekjes wat geschaafd.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Utrecht : Het Spectrum, 1977
ISBN 10: 9027442363 ISBN 13: 9789027442369
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, geïllustreerd met tekeningen in kleur en z/w, 4to.
Verlag: Uit Het Spectrum Utrecht / Antwerpen.
Anbieter: Loïc Simon, Blaison-Saint Sulpice, FR, Frankreich
Kinderliedjes van vroeger samengesteld door Wim Hora Adema. Illustraties van Monica Maas. Reliure de l'éditeur. 158 pages.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Het Spectrum, 1977
ISBN 10: 9027442363 ISBN 13: 9789027442369
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Diversen (illustrator). 1ste / 1st. 93 pagina's. Foto's, illustraties van diverse tekenaars. Sinterklaasverhalen, Sinterklaasliedjes, Wie is / was Sinterklaas. Rijmen en dichten. Stukjes van de volgende schrijvers: Godfried Bomans, Henriette van Eyk, Felix Timmermans, Wina Born, Ed Hoornik. Het boek bevat onder andere het verhaal van Oom Abraham en Daan Hoeksema: "mee in de zak" de lotgevallen van Stoute Grietje en Pietje. Size: A4 formaat gebonden.
Sprache: Französisch
Verlag: La Haye : Van Eck, PN 761, 1921
Anbieter: Paul van Kuik Antiquarian Music, Kranenburg, Deutschland
Noten
5 S. OU. Sprache: Französisch Gewicht in Gramm: 350.
Verlag: De Arbeiderspers, Amsterdam 1967, 1967
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In prima staat. Hardcover met stofomslag. Verouderd & Shelfwear.
Verlag: Amsterdam ABC-Boeken De Arbeiderspers, 1961, 1961
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Soft cover. Zustand: Good. 128 pp., pocketboek. Mooi exemplaar met ills. in zwart-wit. 18 x 11 cm.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Arbeiderspers, Amsterdam, 1966
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Very Good. 224 pp., bound in pictorial boards. Very good copy with ills. in blakc and one colour. 26 x 18 cm.
Sprache: Niederländisch
Verlag: N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam, 1960
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Very Good. 216 pp., bound in pictorial boards. Light wear and age toning. Very good copy with ills. in black-white. 22 x 20 cm.
Sprache: Niederländisch
Verlag: N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam, 1960
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Very Good. 216 pp., bound in pictorial boards. Light wear and age toning. Very good copy with ills. in black-white. 22 x 20 cm.
Sprache: Niederländisch
Verlag: no publisher, [195?], no place
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Good. 31 pp., bound in pictorial boards. Wear and age toning. Good and tight copy with ills. in colour. 25 x 19 cm.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Arbeiderspers, Amsterdam, 1963
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Very Good. 222 pp., bound in pictorial boards. Light wear, age toning. Very good copy. Illustrated in black and one colour. 24 x 16 cm.
Verlag: zonder plaats, zonder uitgever, [195?]?
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Good. 31 pp., inclusief verso achterplat. gebonden in geillustreerd karton. Gebruikerssporen, maar goed exemplaar. Ills. in kleur. 26 x 20 cm.
Sprache: Deutsch
Verlag: Unieboek | Het Spectrum 01.03.1992., 1992
ISBN 10: 9027442355 ISBN 13: 9789027442352
Anbieter: ABC Versand e.K., Aarbergen, Deutschland
gebundene Ausgabe. Zustand: Gut. 158 S. Lager-/Gebrauchsspuren, Ecken und Kanten berieben, innen sauber und ordentlich, leichter Kellergeruch N36 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 337.
Zustand: very good. [Amsterdam] : Bezige Bij, 1945. Paperback. 21 pp. 19 cm. Rug wat gebruind. Omslag iets rafelig. Oplage: 1000 ex. - Oorlogsnovelle van Wilhelmina Remelia Hora Adema (1914-1998), een Nederlands journalist, schrijver en feministe. Van 1948 tot 1968 had ze de leiding van de Vrouwenpagina van dagblad Het Parool, waaraan bekende persoonlijkheden meewerkten zoals Hella Haasse, Mies Bouhuys, Harriët Freezer, Lidya Winkel, Wina Born, Fiep Westendorp en later ook Hedy d'Ancona en Jeanne Roos. Een hoog creatief niveau ging gepaard met een emancipatorische inhoud, waarmee Wim Hora Adema het pad effende naar de tweede feministische golf. Zij was samen met Hedy d'Ancona in 1972 oprichter van het tijdschrift Opzij. Condition : very good copy. Keywords : , feminism, Feminismus.
Verlag: The Hague: Jos. Smulders and Cie., 1885
Anbieter: Picture This Gallery (ABA, ILAB, PBFA), Sunningdale, Vereinigtes Königreich
Karte Erstausgabe
EUR 572,18
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Near Fine. 1st Edition. With a title label pasted to the lower border of Edward Stanford. Lithograph printed map, 106cm x 41cm, dissected into 18 pieces and backed on canvas. Folds into maroon cloth covered hard boards, 13.5cm x 21cm, with a label of Edward Stanford, London to the upper cover. A handsome map with roads and railways and marking ferry routes to neighbouring islands. Title in Dutch at lower left; text box and key also in Dutch at upper right. Other than a couple of small brown spots and some soft pencil manuscripting on the margins, the map is clean and bright, covers clean, Near Fine condition overall.
Bedrukt papieren omslag, 36 pag., bibliotheek exemplaar met plakkers etc.C2940 l Deze brochure bevat gedichten op het Oranjehuis, op de Vereniging Archimedes, op familieleden, een bibliografie van zijn publicaties etc.
Anbieter: Antiquariaat Arine van der Steur / ILAB, Den Haag, Niederlande
Zonder omslag, (3) pag. C2945 Bericht over laatste publicaties i.v.m. de Baron-zaak in 1907. Op pag. 3 'Aan de nagedachtenis vandr. E. Laurillard'. Hierbij: een omslag voor de brochure Nationaal Marine-album, (1904).
Anbieter: Goltzius, Lisse, Niederlande
Orig. bedrukt omslag, 4 pag. C2946.
Orig. bedrukt omslag, 8 pag. C2943.
Origineel bedrukt omslag, 24 pag. C2942 l Hierbij een manuscript brief van Hora Adema aan J.W. Enschede d.d. 12-7-1911.
4°, orig. bedrukt papieren omslag, 39 pag. C2938 l Opgedragen aan zijn vrouw E.G. Hora Adema-Uhlenbeck op de 5e geboortedag van haar kleinzoon jhr. I.F. Burmania van Humalda van Eysinga, 22-11-1905 (vergelijk NAB 1992 pag. 307). Willem Remelius Hora Adema (1847-1915) was in 1887 gehuwd met Elisabeth Gesin.
4 delen, ca. 300 pag. Met eigendomsstempels van Ed de Munck, Kenaupark 25, Haarlem. ZZ90339Indie - Indonesie - Java -Madoera - Multatuli Willem Remelius Hora Adema (1847-1915) was controleur 1e klasse bij het binnenlands bestuur op Java en Madoera en werd op 47 jarige leeftijd tegen zijn zin eervol ontslagen in deze functie. Hij was de auteur van een groot aantal warrige geschriften waarvan er in deze vier banden een aantal bijeen zijn gebracht door hem zelf, becommentarieerd in zijn eigen handschrift, en aangevuld met foto's, krantenknipsels etc. Memorandum V bevat: Handleiding voor de theoretische en praktische kennis van de plantwijzen ten behoeve der cultuur van alle gewassen. Amsterdam, R.C. Meijer, 1893. 86 pag.; Drie adressen aan de Tweede Kamer. 20 pag.; Reglement v.d. Ver. Archimedes te Wageningen. 7 pag.; Cirkelquadratuur, open brief van W.R. Hora Adema en het antwoord daarop door F.G. Smits. 's-Gravenhage, 1900. 15 pag.; Dichterlijke Oranje Hulde. 33 pag.; Kan het Nederlandsche volk zich vereenigen met mijn rechtvaardiging door de Nederlandsche regeering? 4 pag.; Een viertal critische beschouwingen over de handelingen van de Tweede Kamer. 28 pag.; Ter herdenking van den tienden geboortedag van de inhuldiging van H.M. koningin Wilhelmina. 36 pag.; Grondstelling X, voorstel tot wijziging van art. 138 BW (.) ter voorkoming van roekelooze huwelijken. 40 pag.; Alles kost een dubbeltje. 8 pag. Memorandum VI bevat: Notulen v.d. algemene vergadering van de Soerabaiasche Ver. van Suikerfabrikanten 7-1-1892. 18 pag.; Nieuw Wageningsch adresboek 1901-1902; Pensees de W.R. Hora Adema 1902; en een aantal brochures uit Memorandum V, doch met andere aantekeningen in handschrift. Memorandum VII bevat o.a.: Dichterlijk Nationaal Gedenkschrift A-Z bij de koninklijke geboorte, 1909. 36 pag.; Hulde aan Z.E. A.W.F. Idenburg G.G. van Ned. Indie, 20-8-1909. 8 pag.; Vergelijkende geschiedenis van Multatuli en de echo van Multatuli (= W.R. Hora Adema), 1909. 21 pag.; Drie sonnetten 43, 44 en 45. 4 pag. Voorts een aantal reeds hierboven genoemde brochures, doch ook weer met veel andere knipsels en aantekeningen, o.a. betr. de zaak Baron te Kediri. Ambtelijk testament (d.d. 1903) is een brochure van 68 pag. en bevat o.a. 'Dagblad artikelen van 1895 tot 1903 betr. de afkomst en het werk van den schrijver' en de 'Memorie van verdediging vermeld in het adres aan de Tweede Kamer van 9-3-1898 in verband met het pleidooi Haije'. Te samen een uiterst zeldzame collectie van en over deze 'letterkundige' zoals hij zichzelf noemde.