Sprache: Französisch
Verlag: Provinciaal Gallo-Romeins Museum, Tongeren, 1963
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Bon. 31 p., 11 fig. (Publicaties 5).Couverture défraîchie. Inv. 25079.
Sprache: Französisch
Verlag: Service National des fouilles, Brüssel, 1976
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Bon. 11 p., 4 fig., 6 pl. extr. de Helinium XVI, 1976. (Archaeologia Belgica 191). Inv. 25273.
Sprache: Französisch
Verlag: Nationale Dienst voor Opgravingen, Brussel, 1975
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Bon. 35 p., 14 fig., 2 pl. dépl. (Archaeologia Belgica 178). Inv. Fr 25.
Sprache: Französisch
Verlag: Nationale Dienst voor Opgravingen, Brussel, 1973
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Bon. 31 p., 9 pl. certaines. dépl. (Archaeologia Belgica 145). Inv. Fr 27.
Sprache: Französisch
Verlag: Service National des Fouilles, Bruxelles, 1975
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Bon. 35 p., 14 fig., 2 pl. Archaeologia Belgica 178. Inv. 10793.
Sprache: Französisch
Verlag: Service National des Fouilles, Bruxelles, 1973
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Bon. 31 p., 9 pl., 10 fig., (Archaeologia Belgica 145). Inv. 10779.
Sprache: Französisch
Verlag: Cultureel Jaarboek voor de Provincie Oostvlaanderen, Gent, 1950
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Bon. 63 p., 14 fig., 15 pl., 4 plans dépl. Inv. 29660.
Verlag: Service National Des Fouilles, 1972
Anbieter: Ancient World Books, Toronto, ON, Kanada
Softcover. Zustand: Very Good-. Ex-library copy with usual stamps, call numbers and pocket. Gorgeous large map is intact. Minor shelfwear. ; Cartes Archéologiques De La Belgique 3; 51 pages.
Sprache: Französisch
Verlag: Bibliotheque de l' Institut, Arlon, 1963
Anbieter: Oxfam Bookshop Gent, Gent, Belgien
Erstausgabe
Soft cover. Zustand: Good. No Jacket. Premiere edition. 188pp + 4 tableaux comparatifs +88 figures. Annales de l'Institut Archéologique du Luxembourg, Arlon Tome XCIV, année 1963. Première édition. Broché.
Sprache: Französisch
Verlag: Service National des Fouilles, Bruxelles, 1965
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Bon. 188 p., 88 fig., 4 tabl. dépl. (Archaeologia Belgica n°88). Inv. Fr 96.
Sprache: Französisch
Verlag: Brugge, De Tempel, 1962., 1962
43 S. 12 Falttaf.a.Beil. 25 cm.(Diss. arch. Gandenses, 7) wenige Bleist'anmerk. - Priv.Hl.
Sprache: Französisch
Verlag: Bruxelles, Service National des Fouilles, 1978
Anbieter: Antiquariat Im Baldreit, Baden-Baden, Deutschland
1. Auflage, 3 Hefte,. Mit zahlreichen Abbildungen, 186 (7); 85 (4); 156 (3) Seiten, Gutes Exemplar in französischer und niederländischer Sprache Sprache: Französisch 4°, hellgraue OBrosch mit Rückentitel.
Verlag: Overdruk uit het Cultureel Jaarboek, 1950
Anbieter: crealivres, La fontennelle, Frankreich
Zustand: Fair. Envoi rapide rousseurs sur tranche et dans le dernier plat intérieur avec hommage de l'auteur. in8. 1950. Broché. Overdruk uit het Cultureel Jaarboek voor de Provincie Oostvlaanderen Ie Band IIIe deel; Gent pp. Fair.
Verlag: Namur, 1956, 1956
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
[206] pp. (i.e. pp.171-376), avec illustrations dans le texte + 28 planches en n/bl hors-texte, brochure originale, 26cm., pages toujours non coupées, bon état, B115998.
Erscheinungsdatum: 1975
Anbieter: Antiquariat Dorner, Reinheim, Deutschland
Archaeologia belgica 173. Brussel 1975. 21 S., OKart. Gr.-8vo.
Verlag: , Brussel, Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen, 1981,, 1981
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebrocheerd, 195 x 265mm., 24 pag. Nr. 233 : Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen. In goede staat. 777 g.
Verlag: , Brussel, Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen, 1955 ,, 1955
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebrocheerd,195 x 265mm., 10 pag. Nr. 24 :Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen. In goede staat. 777 g.
Erscheinungsdatum: 1970
Anbieter: Antiquariat Dorner, Reinheim, Deutschland
Archaeologia Belgica 121. Brussel 1970. 27 S., OKart. Gr.-8vo. Mit kurzer Widmung von Roosens.
Verlag: Brussel, 1980
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. pp. 40 / Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Dutch.
Verlag: , Brussel, Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen, 1980,, 1980
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebrocheerd, 195 x 265mm., 72 pag. +5 planches Nr. 222 : Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen. In goede staat. 777 g.
Verlag: , Brussel, Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen, 1982,, 1982
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebrocheerd, 195 x 265mm., 49 pag. Nr. 246 : Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen. In goede staat. 777 g.
Verlag: , Brussel, Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen, 1976,, 1976
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebrocheerd, 195 x 265mm., 16 pag. Nr. 191 : Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen. In goede staat. 777 g.
Verlag: , Brussel, Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen, 1973,, 1973
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebrocheerd, 195 x 265mm., 32 pag. Nr. 149 : Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen. In goede staat. 777 g.
Verlag: , Brussel, Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen, 1968,, 1968
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebrocheerd, 195 x 265mm., 29 pag. illustre Nr. 104 : Studies en verslagen uitgegeven door de Nationale Dienst voor Opgravingen. In goede staat. 777 g.
Erscheinungsdatum: 1965
Anbieter: Antiquariat Dorner, Reinheim, Deutschland
Archaeologia Belgica 81. Brussel 1965. 30 S., 8 Taf., OKart. Gr.-8vo. Mit Widmung von Roosens.
Erscheinungsdatum: 1969
Anbieter: Antiquariat Dorner, Reinheim, Deutschland
Archaeologia Belgica 109. Brussel 1969. 48 S., 15 Taf., OKart. Gr.-8vo. Mit kurzer Widmung von Roosens.
Verlag: Commissie voor Culturele Aangelegenheden, Gent, 1950
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 1. Dutch Deze eerste band van het Derde jaarboek voor de provincie Oost-Vlaanderen, over het cultuurjaar 1949, bevat langere wetenschappelijke bijdragen op het gebied van archeologie, kunstgeschiedenis en erfgoed, gerelateerd aan de provincie Oost-Vlaanderen. Het document biedt inzicht in de culturele instellingen, verenigingen en activiteiten in de provincie in de naoorlogse periode.
Erscheinungsdatum: 1967
Anbieter: Antiquariat Dorner, Reinheim, Deutschland
Archaeologia Belgica 96. Brussel 1967. 38 S., 11 Taf., OKart. Gr.-8vo. Umschlag am Rücken etwas eingerissen.
Verlag: Bruxelles, 1979
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 186 p. Dutch.
Verlag: Commissie voor Culturele Aangelegenheden, Gent, 1950
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Not present. 1. Eigendomsmerk. Naamstempel op schut- en titelblad. Potloodaantekeningen Dutch Het Cultureel jaarboek voor de provincie Oost-Vlaanderen 1949 verschijnt in twee banden en biedt een uitgebreid overzicht van het culturele leven in de provincie gedurende het jaar 1949. De eerste band bundelt langere studies en rapporten, waaronder een archeologisch verslag over de opgravingen bij Sint-Hermes te Ronse, naast artikels en kronieken die aspecten van erfgoed, kunst en geschiedenis in de provincie documenteren.De tweede band bevat kortere bijdragen, jaarverslagen en rubrieken over beeldende kunst, muziek, toneel, letterkunde en volkskunde, evenals overzichtsartikels over tentoonstellingen, verenigingen en culturele activiteiten in de Oost-Vlaamse gemeenten. Samen vormen de twee delen een cultuurhistorisch referentiewerk dat het artistieke en maatschappelijke leven van de naoorlogse periode in Oost-Vlaanderen weerspiegelt.