Verlag: Den Haag / Nijmegen, Sdu / CPG,, 2001
Anbieter: Antiquariat Knacke, Berlin, Deutschland
Sprache: Niederländisch Mit zahlreichen Abbildungen. 615 Seiten. OriginalKarton. Wenige Bleistiftanstreichungen. Guter Zustand!
Zustand: Good. First Edition. Goed/zeer goed: puntgaaf exemplaar met fris en schoon binnenwerk, nb met de gebruikelijke leeftijdseigen vergeling (uitgave 1987).
Zustand: Good. First Edition. Speer-Hitlers Faust biedt in de vorm van faction,feit en fictie,een fascinerende karakterschets van Speer. Psychologisch en historisch inzicht geven een indringend beeld van Speer en zijn omgeving in een periode in 1944 die zowel voor hem als voor Duitsland van beslissende betekenis is geweest.; Goed / heel goed.
Zustand: Good. Paperback, illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.
Zustand: Good. Paperback, 8vo.; Achternaam stempel op schutblad.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Scheffers, Uitgeverij 1997, 1997
ISBN 10: 9055460540 ISBN 13: 9789055460540
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat, 288 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Antwerpen-Amsterdam, Uitgeverij Scheffers. 1997, 1997
ISBN 10: 9055460540 ISBN 13: 9789055460540
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paperback, pictorial frontcover, 8vo: 288pp., epilogue, bibliography. Very fine copy.
Verlag: Den Haag-Nijmegen, Sdu Uitgeverij-Centrum voor Parlementaire Geschiedenis. 1995-1996, 1996
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paperback, title spine and frontcover, pictorial frontcover, 2nd edition [1995], thick large 8vo: xviij, 650pp., illustrations, footnotes, bibliographical notes, summary in English, abbreviations, notes, sources, bibliography, index persons, credits illustrations. Fine copy.,
Verlag: Bert Bakker, 2007
ISBN 10: 9035131673 ISBN 13: 9789035131675
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: B. Bakker, Amsterdam, 2005
ISBN 10: 9035128710 ISBN 13: 9789035128712
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Niederlande
Zustand: Very Good. I.z.g.st., paperback, 303 pp., 13x20x2,7 cm, ill. (foto's [zw.&w.]), met bibliografie, register Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Verlag: Bert Bakker, 2001
ISBN 10: 9035123255 ISBN 13: 9789035123250
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Sdu / CPG, Den Haag / Nijmegen, 1995
ISBN 10: 9012082358 ISBN 13: 9789012082358
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Orig. green paper hardcover, gilt. With dustjacket. xviii,650 pp.: ill.; 25 cm. Very good. 1400g.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Amsterdam : Bres, 1987. Paperback. 320 pp. 22 cm. Condition : very good copy. ISBN 9789062290185. Keywords : POLITICS,
Verlag: Bert Bakker, 2001
ISBN 10: 9035123255 ISBN 13: 9789035123250
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: good. Amsterdam : Bert Bakker,2001. Paperback. 565 pp. Library stamp. - Tweede deel van de biografie van Soekarno (1901-1970), over de jaren na 1950 toen hij als president van Indonesië geleidelijk een absoluut heerser werd, tot de coup van 1965 zijn neergang inluidde. Condition : good copy. ISBN 9789035123250. Keywords : ,
Verlag: SDU Den Haag - Centrum voor parlementaire geschiedenis Nijmegen, 1995
ISBN 10: 9012082358 ISBN 13: 9789012082358
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Den Haag : SDU Uitgeverij Koninginnegracht, 1995. Hardcover. Dustjacket. xvii,649 pp. Library stamp. Condition : very good copy. ISBN 9789012082358. Keywords : POLITICS,
Zustand: good. Utrecht : Scheffers, c1997., Paperback. Stempel. 288 p. ; 22 cm. Includes bibliographical references (p. 287-288). Condition : good copy. ISBN 9789055460540. Keywords : HISTORY,
Verlag: SDU Den Haag - Centrum voor parlementaire geschiedenis Nijmegen, 1995
ISBN 10: 9012082358 ISBN 13: 9789012082358
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Den Haag : SDU Uitgeverij Koninginnegracht, 1995. Hardcover. Dustjacket. xvii,649 pp. Met samenvatting in het Engels. Condition : very good copy. ISBN 9789012082358. Keywords : POLITICS,
Sprache: Niederländisch
ISBN 10: 9035120884 ISBN 13: 9789035120884
Anbieter: Houtman Boeken, Utrecht, Niederlande
Zustand: fine. 2005, 531pp, paperback in redelijke staat. Leesvouw in de rug. Naam voorin en LET OP: er is her en der wat onderstreept met pen.
Couverture souple. Zustand: Très bon. Broché, 531 p., illustrations, sources, index. Premier tome de la biographie du premier président indonésien (1901-1970). Exemplaire à l'état quasi neuf. Nom et adresse manuscrite en haut de la page de garde. Size: 15 x 23. Livre.
Anbieter: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, Niederlande
Den Haag, Nijmegen, Sdu/Centrum voor Parlementaire Geschiedenis, 1995. Proefschrift, handelseditie. 24x15,5 cm. Hardcover, linnen (zonder stofomslag). Xvii, 649 pp., geïllustreerd, summary in English, noten, literatuurlijst, register. In goede staat. ISBN 90 12 08235 8.
Verlag: Bert Bakker, 2007, 2007
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In goede staat. Paperback. Leesvouwen. Met fotokatern.
Verlag: SDU Den Haag - Centrum voor parlementaire geschiedenis Nijmegen, 1995
ISBN 10: 9012082358 ISBN 13: 9789012082358
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Paperback. Zustand: Good. 190p. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. Licht verkleurd. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. Dutch.
Verlag: SDU Den Haag - Centrum voor parlementaire geschiedenis Nijmegen, 1995
ISBN 10: 9012082358 ISBN 13: 9789012082358
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Bert Bakker, 2001
ISBN 10: 9035123255 ISBN 13: 9789035123250
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Amsterdam, Bert Bakker, 2001. Paperback. 530 pagina's. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [Biography / international [(Auto)Biografieën] Indonesië / Indonesia [Indonesië/Nederlands-Indië] ].