Anbieter: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Deutschland
Taschenbuch; Zustand: Gut. 328 S.; Papierqualität und Alter führten zu einer Nachdunklung der Seiten und der Buchschnitt ist angestaubt. Im Übrigen ist das Taschenbuch in einem guten Zustand. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 220.
Sprache: Deutsch
Verlag: franckh'sche Verlagshandlung, Stuttgart, 1939
Anbieter: Versandantiquariat Wenzel, Vierkirchen, Deutschland
Softcover. Zustand: sieheBeschreibung. Roman um den Schwarzen Shiffer. Umschlagsbild von Mrockwia. Br. 8 ° 243 S Kanten bestoßen, mehrere Besitzvermerke.
hft. Zustand: Very Good.
Verlag: AD. M.C. Stok Zuid-Hollandsche UitgeversMaatschappij B.V., Baarn, 1980
Anbieter: Redux Books, Grand Rapids, MI, USA
Hardcover. Zustand: As New. Hardcover. No DJ. Pages clean and unmarked. Covers show very minor shelf wear. Binding tight, hinges strong. Previous owner's name sticker on end paper. (Hardcover. Geen DJ. Pagina's schoon en onbeschreven. Omslag vertoont zeer lichte slijtage. Stevige binding, scharnieren sterk. Naamsticker van vorige eigenaar op schutblad.; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day!
Verlag: Den Haag, H.P. Leopold, 1948. 3e druk. 356 pp., 1948
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band met stofomslag (ontwerp Herman Dijkstra). Stofomslag wat verkleurd / geschaafd, nog in goede staat Please see description or ask for photos.
Hardcover. Zustand: Very Good. No Jacket. 2nd Edition. Brown Boards with pictorial inset [15]+16-256p+[3],illus,color,pl Six line ink presentation on fep Rear hinge split bottom Two spots cloth loss spine Two color prints laid in.
Verlag: Elsevier Nederland B.V., 4. Auflage, Amsterdam 1931, 1931
Anbieter: Antiquariat Bücherparadies, Landsberg, Deutschland
Ln. 279 S. Abb. guter Zustand.
Hardcover. Zustand: Fair. No Jacket. Readable copy. Pages may have considerable notes/highlighting. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Verlag: 's Gravenhage, H.P. Leopold, 1943. 4e druk. 301 pp., 1943
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele halflinnen band met stofomslag door Eppo Doeve. Stofomslag met paar minieme beschadigingen, maar een uitstekend exemplaar. Please see description or ask for photos.
Verlag: HP Leopold, Den Haag, 1946
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Opdrachtje op schutblad.
Verlag: H.P. Leopold's Uitgeversmaatschappij N.V., 's-Gravenhage, 1946
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Naam op titepagina; doorgekraste naam op schutblad.
Verlag: Den Haag; 1952, 1952
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Niederlande
; H.P. Leopolds Uitgeversmij.; halflinnen; ca. 20x26 cm.; naverteld door Erich Kästner en Ben van Eysselsteijn; met 11 gekleurde platen en vele tekeningen van Walter Trier; 54 p. Hoekjes van de band een ietsje sleets. Binnenwerk met naam vorige eigenaar.
Verlag: A.A.M. Stols, 's-Gravenhage, 1951
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Lichte gebruikssporen. Eerste druk. 181 pp.
Verlag: H.P. leopold, Den Haag, 1944
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Omslagontwerp van Piet Maree.
Verlag: 's-Gravenhage : H.P. Leopold's Uitgeversmaatschappij n.v., 1946
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele gedecoreerde blauwe linnen band met zilveropdruk, stofomslag, gedrukt in zwart en oranje, geà llustreerd met veel z/w foto's, 8vo.; Naam en jaartal op titelpagina; randen stofomslag iets gerafeld.
Verlag: Zuid Hollandsche Uitgeversmaatschappij, 1981
Anbieter: FIRENZELIBRI SRL, Reggello, FI, Italien
Zustand: BUONO. NOTA:COPERTINA CON MACCHIE DI UMIDITà. / Zuid Hollandsche Uitgeversmaatschappij cm.22x26, pp.274, brossura 90039013 Nieuwe, uitgebreide editie.
Zustand: Sehr gut. 196 S., Namenseintrag, sonst sehr guter Zustand. /maritimes Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 600 8°, gebunden, Orig.-Pappband mit Original-Schutzumschlag.
Zustand: Very good.
Verlag: Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, Amsterdam, 1978
Anbieter: Minotavros Books, ABAC ILAB, Whitby, ON, Kanada
Soft cover. Zustand: Very Good+. 8vo (royal). Text in Dutch. Cream cloth-covered soft wraps. 259 pp. Lavishly illustrated in colour and B&W. Damp stain to rear cover, bumping to edges and corners. A collection of the whimsical art work of beloved Dutch painter and artist Anton Pieck.
ISBN 10: 9023503384 ISBN 13: 9789023503385
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. 5th or later printing. Anton Pieck zijn leven - zijn werk Anton Pieck zijn leven - zijn werk. Anton Pieck is een begrip geworden, bij zijn leven al een legende voor miljoenen bewonderaars, die vaak slechts een enkel aspect van zijn werk kennen maar die desondanks een grote waardering voor de man en zijn werk hebben opgevat.; Gebonden boek zonder losse omslag. Tweede druk. Fris en schoon binnenwerk. Schutblad voorin is verwijderd. Gave boekband, maar op de voorkant hier en daar een groezeltje.
Verlag: AD. M.C. Stok Zuid-Hollandsche UitgeversMaatschappij B.V., Baarn, 1980
ISBN 10: 9023503384 ISBN 13: 9789023503385
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Cloth / Linnen Hardcover. Zustand: Good / Goed. Pieck, Anton (illustrator). 2de / 2nd. 256 pagina's. Afbeeldingen, foto's. Inleiding door Hans Vogelesang. Bruin linnen, opgeplakte voorplaat, vergulde letters. Afmeting 22,2 x 26,6 centimeter. Size: A4.
Sprache: Niederländisch
Verlag: H. P. Leopolds U. M., Den Haag, 1946
Anbieter: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, Belgien
Couverture Rigide Illustrée. Zustand: Assez bon. De Wilde Dick (illustrator).
Amst., Het Hollandsche Uitgevershuis, 1953. 61 blz. Titelplaat & 29 platen. Slappe kaft. With dedication by d'Aumerie. [53942].
Verlag: Querido, negende druk als Salamander 1973, 1973
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In goede staat. Paperback. Pocket. Vergeeld.
Verlag: G.f. Callenbach
Anbieter: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Südafrika
Hardcover. Zustand: Good. No Jacket. Heavy, extra postage required unless posted within South Africa. Dutch text. 365 Pages. The boards are little shelf rubbed. They are strong and sturdy. Internally, tanned pages, overall clean and complete. Tightly bound. [Ak]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Verlag: Elsevier Nederland BV, 4de druk 1981, 1981
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In goede staat. Stevige softcover. Rijkelijk geà llustreerd. Shelfwear.
Verlag: Elsevier Nederland BV, 4de druk
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Stevige softcover. Rijkelijk geà llustreerd.
Verlag: Elsevier Nederland BV, 4de druk
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Stevige softcover. Rijkelijk geà llustreerd.
Anbieter: Celler Versandantiquariat, Eicklingen, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
Franckh`sche Verlagshandlung, Stgt., 1939. 304 S., Leinen mit Schutzumschlag (Name auf Vorsatz)--- 474 Gramm.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Den Haag, M.C.Stok, 1973. 258 blz. Geïll. Gebonden met stofomslag. Fraai. #902358077X. Genummerd exemplaar. Genummerde editie. [29530].