Sprache: Niederländisch
Verlag: PixelPerfect Publications, 2014
ISBN 10: 9491833189 ISBN 13: 9789491833182
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Wat is de overeenkomst tussen Malala en Anne Frank? Beide hebben de wereld bewust gemaakt van het onrecht dat hen als kind is aangedaan. Malala strijdt voor haar recht op onderwijs, terwijl Anne Frank ongewild het effect van oorlog op kinderen symboliseert. Dit boek beschrijft twintig kinderen die ernstige maatschappelijke problemen onder de aandacht hebben gebracht en hebben bijgedragen aan oplossingen. Ze hebben, als kinderen, de wereld een beetje verbeterd. De portretten van kinderen zoals Iqbal Masih, Andrew Adansi, Ishmael Beah en Nujood Ali belichten thema's als kinderarbeid, discriminatie, kindhuwelijken, armoede, uitsluiting van onderwijs, oorlog, ziekten en hongersnood. Ondanks hun jonge leeftijd zijn ze gehoord. Kim Phuc, Ruby Bridges, Wilma Westenberg, Nkosi Johnson en Helen Keller hebben zich niet neergelegd bij hun lot en hebben de strijd aangebonden. Hun doorzettingsvermogen biedt steun aan anderen. Wie zijn deze kinderen? Wat hebben ze gedaan en wat inspireerde hen? Wat is het effect van hun daden en wat moet er nog gebeuren? Dit boek geeft hen een stem en toont aan dat verandering mogelijk is. Het laat zien dat het zinvol is om op te staan tegen onrecht, ongeacht je leeftijd. Dit is de belangrijke les die we van hen kunnen leren.
Sprache: Niederländisch
Verlag: PixelPerfect Publications, 2014
ISBN 10: 9491833189 ISBN 13: 9789491833182
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: As New. Wat is de overeenkomst tussen Malala en Anne Frank? Beide hebben de wereld bewust gemaakt van het onrecht dat hen als kind is aangedaan. Malala strijdt voor haar recht op onderwijs, terwijl Anne Frank ongewild het effect van oorlog op kinderen symboliseert. Dit boek beschrijft twintig kinderen die ernstige maatschappelijke problemen onder de aandacht hebben gebracht en hebben bijgedragen aan oplossingen. Ze hebben, als kinderen, de wereld een beetje verbeterd. De portretten van kinderen zoals Iqbal Masih, Andrew Adansi, Ishmael Beah en Nujood Ali belichten thema's als kinderarbeid, discriminatie, kindhuwelijken, armoede, uitsluiting van onderwijs, oorlog, ziekten en hongersnood. Ondanks hun jonge leeftijd zijn ze gehoord. Kim Phuc, Ruby Bridges, Wilma Westenberg, Nkosi Johnson en Helen Keller hebben zich niet neergelegd bij hun lot en hebben de strijd aangebonden. Hun doorzettingsvermogen biedt steun aan anderen. Wie zijn deze kinderen? Wat hebben ze gedaan en wat inspireerde hen? Wat is het effect van hun daden en wat moet er nog gebeuren? Dit boek geeft hen een stem en toont aan dat verandering mogelijk is. Het laat zien dat het zinvol is om op te staan tegen onrecht, ongeacht je leeftijd. Dit is de belangrijke les die we van hen kunnen leren.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Verloren b.v., uitgeverij, Hilversum, 2004
ISBN 10: 9065504656 ISBN 13: 9789065504654
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Very Good. I.z.g.st., paperback, 176 pp., ill. (tekeningen, foto's [zw.&w.], foto's [kleur]), met register Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Hilversum, Uitgeverij Verloren. 2001, 2001
ISBN 10: 9065504567 ISBN 13: 9789065504562
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
92 (1) p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Hilversum : Verloren, 2010
ISBN 10: 9087041306 ISBN 13: 9789087041304
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Een speciale uitgave van het tijdschrift De Zeventiende Eeuw.; Naam, plaats en datum in potlood en deel van kassabon geplakt op Franse pagina.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Hilversum, Uitgeverij Verloren. 2004, 2005
ISBN 10: 9065504656 ISBN 13: 9789065504654
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
176 p. Paperback, goede staat.
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback nette staat, 109 pagina's.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Sua 1989, 1981
ISBN 10: 9062220703 ISBN 13: 9789062220700
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publishers sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: 110pp., notes, bibliography. Fine copy.
Zustand: Good. 3rd Edition. Originele hardcover, illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam-Brussel, Elsevier. 1987, 1987
ISBN 10: 9010060268 ISBN 13: 9789010060266
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publishers sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: 224pp., very richly illustratednotes, bibliography, credits. Fold in frontcover. Fine copy.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Vantilt, Uitgeverij, 2017
ISBN 10: 946004316X ISBN 13: 9789460043161
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: PixelPerfect Publications 2014, 2014
ISBN 10: 9491833189 ISBN 13: 9789491833182
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat, 287 pagina's.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Hilversum, Verloren, 1990. 183 blz. Paperback. Fraai. #9065502300 [171669].
Sprache: Niederländisch
Verlag: Nijmegen, Uitgeverij Vantilt. 2018 [!], 2018
ISBN 10: 9460043860 ISBN 13: 9789460043864
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's WHITE paper-covered boards, gilt title spine, very thick 8vo: 1612pp., hundreds of portraits, 5 sections with page-large portraits, index author biography, index name female author, index profession, index women not mentioned in this dictionary, credits illustrations, list crowdfunders, afterword. Very fine copy - as new.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Van Tilt, Nijmegen 2018, 2018
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, Niederlande
8vo, hb, 1612 p. Book design by Irma Boom In fine condition. K1.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Vantilt, Uitgeverij, 2017
ISBN 10: 946004316X ISBN 13: 9789460043161
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Van Tilt, Nijmegen, 2018
Anbieter: EGIDIUS ANTIQUARISCHE BOEKHANDEL, Amsterdam, Niederlande
Erstausgabe
Hardcover. Zustand: As New. 1st Edition. 1611 pagina's, ge llustreerd in zwart wit foto's. Nederlandse tekst. - 1001 Vrouwen in De 20ste Eeuw - Samengesteld Door Els Kloek mmv Maartel Hell, Marloes Huiskamp en Fernie Maas. Een naslagwerk dat leest als een spannend boek over de twintigste eeuw waarin de deuren voor vrouwen langzaam maar zeker opengaan. Heel mooi exemplaar. Size: 190 x 135 x 67 Mm. Book.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Verloren, Hilversum 2001, 2001
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Paperback.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Vantilt, Uitgeverij, 2013
ISBN 10: 9460041205 ISBN 13: 9789460041204
Anbieter: p015, Rotterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Very good. Condition: Zeer goed. Binding: Hardcover. Year: 2013. Description: Sporen omslag verder zeer goed.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Verloren, 2023
ISBN 10: 9464550376 ISBN 13: 9789464550375
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Verloren, 2023
ISBN 10: 9464550376 ISBN 13: 9789464550375
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Utrecht, Stichting Informatiecentrum Volkscultuur 1991 ,., 1991
ISBN 10: 9071840131 ISBN 13: 9789071840135
Anbieter: Antiquariat Peda, Landsberg, Hohenthurm, SA, Deutschland
Erstausgabe
Zustand: Gut. (eerste druk) ,. 112 Seiten / Pages , berieben , lichtrandig, geki79 ISBN 9071840131 Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 204 paperback met slappe kaft en omslag, Softcover / engl. Broschiert ,
Verlag: , Hilversum, Verloren, 2004.,, 2004
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Origineel geillustreerde uitgeversomslag in kleur, 14,5x21,5cm, 48pp, register van persoonsnamen. Veertig gedenkwaardeige momenten en figuren uit de vaderlandse geschiedenis. Serie "Verloren verleden". 370 g.