Anbieter: ThriftBooks-Atlanta, AUSTELL, GA, USA
Hardcover. Zustand: Good. No Jacket. Missing dust jacket; Pages can have notes/highlighting. Spine may show signs of wear. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Anbieter: ThriftBooks-Atlanta, AUSTELL, GA, USA
Hardcover. Zustand: Good. No Jacket. Former library book; Pages can have notes/highlighting. Spine may show signs of wear. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. rug verkleurd.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Unieboek / Het Spectrum, 1978
ISBN 10: 9022819906 ISBN 13: 9789022819906
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Het verhaal van het eerste zeilschip met dieselmotor, in Nederland gebouwd in 1909, dat nog steeds als het cruiseschip "Ariadne" in de vaart is.
Verlag: De Alk, Alkmaar, 1996
ISBN 10: 9060130596 ISBN 13: 9789060130599
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Ezelsoortje kaft voorzijde boven.
Zustand: Good. Paperback, veel illustraties in kleur, figuren/tabellen, 8vo.
Verlag: De Alk bv., Alkmaar, 1996
ISBN 10: 9060130596 ISBN 13: 9789060130599
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Lichte gebruikssporen. 191 pp. Z/w foto's en illustraties. Rug van de kaft iets verschoten.
Verlag: Alkmaar : Uitgeverij De Alk B.V., 1987
ISBN 10: 9060139593 ISBN 13: 9789060139592
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele geà llustreerde hardcover, illustraties in z/w, 4to.
Verlag: Alkmaar : Uitgeverij De Alk B.V., 1987
ISBN 10: 9060139593 ISBN 13: 9789060139592
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, illustraties in z/w, 4to.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Uitgeverij De Alk B.V., Alkmaar, 1996
ISBN 10: 9060130596 ISBN 13: 9789060130599
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
soft cover. Zustand: good / goed. 1ste / 1st. 192 pagina's. Afbeeldingen, foto's, documenten, illustraties. Size: A5 formaat. paperback.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Boer Maritiem / Unieboek, Bussum, 1980
ISBN 10: 9022818314 ISBN 13: 9789022818312
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Paperback. 144 pp.; b/w ills.; 25.5x20.5 cm. Text in Dutch / Nederlands. (spine sl. folded) Very good, see picture. 580g.
Alkmaar, De Alk, 1999. 192 blz. Ills. Paperback. Fraai. #9060130553. [63965].
Verlag: Uitgeverij de Alk, 1996
ISBN 10: 9060130596 ISBN 13: 9789060130599
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Paperback. 192 pp.; many ills.; 24x17 cm. Text in Dutch / Nederlands. - Very good. See picture 620g.
Anbieter: Elizabeth's Bookshops, Fremantle, WA, Australien
Hardcover in Dustjacket. The controversial story of the steamship Californian and her involvement in the Titanic disaster fascinated the author from boyhood in 1912 until the end of his life in 1989. It continues to this day to arouse endles speculation and argument among Titanic scholars and buffs around the world. Could the Californian have gone earlier to the rescue? This book presents a masterful and thrilling narrative of that cold April night in 1912 and of the crucial events that led up to what has become known as the Californian Incident. pp. 384 illusts #1219 Elizabeth's Bookshops have been one of Australia's premier independent book dealers since 1973. Elizabeth's family-owned business operates four branches in Perth CBD, Fremantle (WA), and Newtown (NSW). All orders are dispatched within 24 hours from our Fremantle Warehouse. All items can be viewed at Elizabeth's Bookshop Warehouse, 23 Queen Victoria Street\, Fremantle WA.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij De Alk B.V., 1998
ISBN 10: 9060130553 ISBN 13: 9789060130551
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Alk B.V., Alkmaar, 1998
ISBN 10: 9060130553 ISBN 13: 9789060130551
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Soft Cover. Zustand: Good / Goed. 3de / 3rd. 192 pagina's. Foto's + documenten + afbeeldingen. Size: A4. Paperback.
Alkmaar, 1989. 176 pp. B./w. ills. Hardcover, spine discol.
Verlag: Published by Patrick Stephens Limited, Haynes Publishing Group, Somerset First Edition . Somerset 1993., 1993
Anbieter: Little Stour Books PBFA Member, Canterbury, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: PBFA
Erstausgabe
EUR 14,93
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Near Fine. First edition hard back binding in publisher's original black paper covered boards, gilt title and author lettering to the spine. 8vo. 9½'' x 6¼''. Contains 384 printed pages of text with monochrome illustrations and photographs to the centre. Pen scribble to the front end papers. Near Fine clean condition book in near Fine condition dust wrapper with rubs, creases, one small closed tear to the top spine end, not price clipped. Dust wrapper supplied in archive acetate film protection, it does not adhere to the book or to the dust wrapper. Member of the P.B.F.A. ISBN 1852604166 TITANIC (White Star Line).
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
Alkmaar, 1994. 224 pp. B./w. ills. Hardcover.
Alkmaar, De Alk, 1989. 176 blz. Ills. Gebonden. Als nieuw. #9060139763. [142982].
Verlag: De Alk bv, 1994, 1994
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd.
Verlag: De Boer Maritiem, 1990, 1990
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. Softcover. Rijkelijk geà llustreerd.
Anbieter: nautiek.nl, Heiloo, Niederlande
1980 Bussum, softcover 143 blz., met veel foto's. Over de passagiersschepen, de rederijen, calamiteiten en de verhalen. Per mailboot naar Amerika van Edward P. de Groot beschrijft vijftig jaar Noord-Atlantische passagiersvaart onder Nederlandse vlag, met aandacht voor de grote passagiersschepen, hun rederijen en bijzondere gebeurtenissen op de lijn naar de Verenigde Staten. Het boek is rijk geà llustreerd en verscheen in 1980 bij De Boer Maritiem / Unieboek. ISBN 9789022818312 / 9022818314 In zeer goede staat.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: nautiek.nl, Heiloo, Niederlande
1978 Bussum, softcover 123 blz. Met foto's. Edward P. de Groot beschrijft in kroniekvorm de geschiedenis van de Nederlandse driemastschoener San Antonio, het eerste zeilschip met dieselmotor dat in 1909 in Nederland werd gebouwd en nog steeds als cruiseschip in de vaart is. Het boek volgt de technische ontwikkeling, de reizen en de verschillende eigenaren van het schip, waarbij zowel maritieme als sociale en economische context aan bod komen. ÂISBN 9789022819906 / 9022819906 In goede staat Â.
1996 Alkmaar, softcover 192 Blz., geà llustreerd. De mysterieuze torpedering van het schip Tubantia tijdens de Eerste Wereldoorlog, waarbij hij mythes en feiten rondom de lading en de omstandigheden van de aanval ontrafelt. De auteur onthult dat de Duitse marine mogelijk betrokken was bij de torpedering om goudsmokkel te voorkomen, en hij analyseert de verschillende pogingen om het wrak te bergen, die vaak omgeven waren door intriges en misverstanden ISBN 9789060130599 In zeer goede staat.
1987 De Alk, hardcover 160 blz., met vele mooie foto's. Het rijk geà llustreerde boek overziet 75 jaar na de ramp het verhaal van de Titanic, van de bouw en de fatale aanvaring tot de nasleep, onderzoeken en blijvende mythevorming. Het combineert feitelijke reconstructies, fotoâs en documentatie om zowel de technische context als de menselijke verhalen rond het schip en zijn legende toegankelijk te maken. ÂISBN 9789060139592  ÂIn zeer goede staat.
Anbieter: Gert Jan Bestebreurtje Rare Books (ILAB), Vianen, Niederlande
(Alkmaar, De Alk, 1994). 8vo. Boards. With many photographic illustrations. 224 pp. History of shipping and passenger liners between the Netherlands and Indonesia 1871 - 1958.